Barva kabelky k šatům na ples

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zoroš
Povídálka 33 příspěvků 27.02.19 06:35
Barva kabelky k šatům na ples

Ahoj, chci se zeptat, hodí se k tm. modrým saténovým jednoduchým šatům až po zem, tato kabelka? barva by mela být stříbrná s tou černou krajkou? Nejsem si totiž vůbec jistá. Díky za rady

Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4849 příspěvků 3 inzeráty 27.02.19 07:05

Pokud neprestrelis boty a doplnky tak ano.

Zoroš
Povídálka 33 příspěvků 27.02.19 07:10

Tak boty bych buď tm. modré nebo černé lodičky, podle toho co na moje ploutve seženu :), myslím si že asi naušnice - zlaté - žluté zlato + bílé zlato, a zlatý - žl. řetízek k tomu asi ne že? to by asi bylo moc, nepletu-li se?

Kukacka123
Závislačka 3348 příspěvků 27.02.19 07:22

@Zoroš tak pokud mas kabelku do stribrna, tak bych tak ladila i sperky. Jinak kabelku budes mit v euce celou dobu? Asi ne…ale i tak bych to diky ty krajce uz nijak neprehanela, at se to netluce ;)

Zoroš
Povídálka 33 příspěvků 27.02.19 07:32

@Kukacka123 no takže radši nějakou do zlatova, že? třeba některá z těchto dvou?

llida
Kecalka 367 příspěvků 27.02.19 07:39

modre saty by chteli sjednotit doplnky … tzn pokud budes mit modre saty, zlute sperky, stribrno cernou kabelku a cerne boty, tak to bude silena kombinace. vrat se k zakladum, elegance a jednoduchost na prvnim miste… at vse dopadne dobre :)

Zoroš
Povídálka 33 příspěvků 27.02.19 07:42

@llida právě proto se zde ptám protože ve společnosti jsem byla hodně hodně dávno, tak at nedělam ostudu. u těch bot si nejsem jistá nebot zatím jsem nesehnala žádně které by sem chtěla bud moc vysoký podpatek nebo nepěkná barva, nejlíp bych chtěla tm. modré boty, kdybych sehnala, jinak zůstanu u teho ze seženu asi bud tm. modrou kabelku nebo nejakou nazlatlou.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13727 příspěvků 27.02.19 07:47

@Zoroš nejdřív sezen boty a k nim pak doladit kabelku. Ta jemne zlata není vůbec špatná a šla by ti i ke sperkum. Ale ty černé boty - nvm, to bych zkusila sehnat modré nebo prave takto krémově zlaté, ty vypadají na noze moc hezky a vse by ti sjednotily.

llida
Kecalka 367 příspěvků 27.02.19 07:55

modre saty a modre boty nejsou dobry napad, nepotrebujes byt za kazdou ve stejne barve (nerikam cerna a cerna, to je vyjimka)… zkus vyzkouset ty zlate se zlatymi doplnky, telovymi botami taky nic nezkazis, cerna je klasika ale nebude to zajimave v kombinaci s modrou… zkus google obrazky modrych plesovych satu a uvidis i doplnky, vyber co se ti libi :)

Zoroš
Povídálka 33 příspěvků 27.02.19 07:55

@Tichošlápek díky ti. pokud by byl modré tak si myslím že spíš taky tmavé že? ale uvidím co zeženu :)

Zoroš
Povídálka 33 příspěvků 27.02.19 08:09

@llida jj zkusim, diky, zatím co nachazím tak většinou boty zakryté, ale zkusim to s těmi zlatými nebo nebo ty tělové. bohužel mám nohu jak lachtan tak je problém najít boty ale snad se mi poštěstí.

Díky všem za rady :)

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9547 příspěvků 27.02.19 08:28

Tak jestli máš šaty až na zem a nechodíš mílovými kroky, tak boty videt nebudou a jestli ti někde vykoukne špička tak nikdo nebude zkoumat jestli je tmavě modrá nebo černá. K jednobarevným tmavomodrym šatům bych si tu kabelku klidně vzala, ale v tom případě stříbrné doplňky, ať se netluce zlatá se stříbrnou. Pokud chceš zlate šperky tak si kup zlatou kabelku. A bacha ať si toho nevezemes moc, když si vezmeš výrazné náušnice, náhrdelník, náramek, prstýnek tak všechno spolu už vypadá dost hrubě. Dobrý je třeba jenom výraznější náramek a drobnější náušnice, nebo výrazné náušnice (takové ty dlouhé, retizkove krásně prodlouží krk když máš vycesane vlasy) a k tomu zas nějaký jeden jemnější šperk.

Kukacka123
Závislačka 3348 příspěvků 27.02.19 10:19

@Zoroš ty by sly :palec: nejdriv bych ale sehnala boty a pak k jim ladila zbytek ;) pokud ale sperky uz mas a zlate, tak urcite ne stribrnou kabelku ;)

Zoroš
Povídálka 33 příspěvků 27.02.19 10:42

Tak ty naušnice dle mého názoru zas tak vyrazne nejsou, a řetízek kolem krku zase tak moc taky ne. prstýnek co mám tak jenom zásnubní. jinak vlasy mám na kluka a nijak vyčesat nejdou :)

Váš příspěvek
Reklama