Batole a roupy

219
7.11.13 16:47

batole a roupy

Holky, dneska jsme od dr. vyfasovali vermox na roupy..děti od švagrové je mají a kluk už několik nocí pláče, tak nám ho předepsala i když zatím žádnej červ nevylezl, ale preventivně se mají odčervit ti co s nimi přišli do styku..oni mu berou hračky, sahaj mu pořád na ručičky těma svejma špinavejma a já už jsem z nich na nervy..měla jste některá zkušenost s roupy u ročního batolete, jestli ano písněte popř. jestli ten vermox nemá vedlejší účinky..je mi z toho smutno..ty její děti už k nám nepouštím, ale na věky od nich kluka neodloučím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62245
7.11.13 16:49

@Jája1986 je to celkem běžná dětská nemoc, zas bych to tak nedramatizovala.. Jinak vermox žádné jiné účinky neměl :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20726
7.11.13 16:53

No souhlasím, je to celkem běžná nemoc. Ten lék neznám, za nás byl Pyrvinium (nejsem si jistá těma i/y)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
7.11.13 17:24

@Jája1986 Buď v klidu, příště si to donese z pískoviště… :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48576
7.11.13 17:36

Hale že školky je tahaj běžně. nechápu tu prevenci.naco když se nic neukazalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6955
7.11.13 18:14

Jezis proc bys je nemohla k sobe poustet. Je to uplne normalni. Roupy melo kazde decjo a ma je i hromada dospelich. Jen se nezblazni prosim te!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
7.11.13 18:27

S tím nesouhlasím, že roupy mělo každé dítě, naopak opatrnost je na místě si myslím… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62245
7.11.13 20:05
@andysssek píše:
S tím nesouhlasím, že roupy mělo každé dítě, naopak opatrnost je na místě si myslím… :nevim:

8o tak to chci vidět, jak budeš opatrná, až Ti dítě tohle donese např z pískoviště.. je to naprosto běžná dětská nemoc. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
737
16.12.13 12:02

My jsme taky dnes dostali Vermox, holka se začala počůrávat a prý by to mohlo být od roupů. Měla jsem toho na pana doktora vícero, tak jsem zapoměla co mi k tomu Vermoxu říkal :zed: Lékárnice mi na něj napsala 2×1 ale na příbalovém letáku je napsáno 1×jednorázově a po 2 a 4 týdnech opět jednorázově jednou.
Chjo, budu muset zavolat dr. a udělat ze sebe blba co si nic nepamatuje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
737
16.12.13 12:25

Nikdo neví? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
16.12.13 15:14

Dej jí dnes jednu tabletku, za dva týdny zase a za další dva týdny zase a máte klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat