Batole v letadle Ryanair - cena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
winter.gift
Kecalka 123 příspěvků 12.07.19 20:20
Batole v letadle Ryanair - cena

Mám dotaz, jestli má někdo z Vás zkušenosti s cestováním letadlem s Ryanair s batoletem. Pamatuji si, že mi známí říkali, že dítě do dvou let věku většinou cestuje zdarma na klíně anebo, i když má své sedadlo, většinou jsou pro batolata ceny nižší. Jenže mne právě náš let do Londýna prijde na dospělé za 1300 a za dcerku za 1500. jeste jsem to nezaplatila, jsem v procesu dělani rezervace. zadne extra informace o podmínkach prepravy batolat jsem tam zatim nenasla. nejake zkusennosti?

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 10678 příspěvků 12.07.19 20:28

@winter.gift Co třeba tady ?https://www.ryanair.com/cz/cs/uzitecne-informace/centrum-pomoci/nejcastejsi-dotazy/cestovani-s-detmi/cestuji-s-kojencem-je-neco-co-bych-mela-vedet

Sue2008
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 12.07.19 20:52

Kupovala jsem celkem nedávno za mimčo Infant (do 2 let, na kolenou) byl nějaký jednotný poplatek, snad £25, ale přesnou částku si nepamatuji. Dcera 3 roky už měla normálně letenku za plnou cenu a svoje místo.

ocean.mama
Kecalka 365 příspěvků 12.07.19 22:42

Ted jsem letela, ne tedy s batoletem, ale a 9mes synem. Narok na sedadlo nema a poplatek je £25. Tak to holt je. V zime jsme s muzem leteli za £13 /letenka, takze listek pro malyho byl drazsi, ale nenadelas nic. Zase v tom mas v cene prepravu dva kusy vybaveni pro dite, coz dokupovat zvlast by neco stalo plus prebalovaci tasku.

CocoCoco13
Stálice 69 příspěvků 12.07.19 23:29

Jak píšou holky přede mnou, za infant se platí 25e letištní taxy a sedí ti na klíně. Kočárek je zdarma.

winter.gift
Kecalka 123 příspěvků 13.07.19 23:24

Děkuji!

Váš příspěvek
Reklama