Vivess kufry penny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hanka Blanka
Nováček 4 příspěvky 10.07.19 17:48
Vivess kufry penny

Dobrý den, je zde někdo, kdo má s touto značkou kufrů zkušenost :D?
Jedná se o bodovou akci probíhající v penny.
Jelikož kufry nevypadají špatně, zvažuji, zda jej pořídit či nikoliv :D. V životě jsem kufr nekupovala a nechci vyhodit 1000Kč jen tak :think:. Předem děkuji za odpověď :kytka:

Reakce:
Nikky121
Kecalka 252 příspěvků 10.07.19 17:51

@Hanka Blanka kufr jsem tam nekupovala, ale tu cestovní tašku ano a kvalita mi přišla dobrá :), tak pokud mají takhle kvalitně udělanou celou kolekci tak nejspíš problém nebude

Petra Z
Hvězda diskuse 53135 příspěvků 10.07.19 18:23

My máme batoh a tu kosmetickou tašku
U kufru teď nevím, jak má kolečka. Já kdybych kupovala kufr, tak bych chtěla, aby měl ta kolečka jako by skrytá…jak koukají celé ven, při cestování se často ta nozicka od něj může zlomit.
Doufám…že jsem to napsala trochu srozumitelně :mrgreen:

Hanka Blanka
Nováček 4 příspěvky 10.07.19 19:14
@Nikky121 píše:
@Hanka Blanka kufr jsem tam nekupovala, ale tu cestovní tašku ano a kvalita mi přišla dobrá :), tak pokud mají takhle kvalitně udělanou celou kolekci tak nejspíš problém nebude

Oki, děkuji :kytka:

Hanka Blanka
Nováček 4 příspěvky 10.07.19 19:15
@Petra Z píše:
My máme batoh a tu kosmetickou tašku
U kufru teď nevím, jak má kolečka. Já kdybych kupovala kufr, tak bych chtěla, aby měl ta kolečka jako by skrytá…jak koukají celé ven, při cestování se často ta nozicka od něj může zlomit.
Doufám…že jsem to napsala trochu srozumitelně :mrgreen:

Tyjo, tohle mě vůbec nenapadlo. Díky moc :kytka:

Nikky121
Kecalka 252 příspěvků 10.07.19 19:16

@Hanka Blanka není za co já si jí plánuji ji vzít i jako tašku do porodnice :srdce: :kytka:

Hanka Blanka
Nováček 4 příspěvky 10.07.19 21:19

@Nikki121 Tak přeji oběma moc zdravíčka a rychlý a co nejméně bolestivý porod :*

Nikky121
Kecalka 252 příspěvků 10.07.19 22:47

@Hanka Blanka děkuji :kytka:

Váš příspěvek
Reklama