Sama s dítětem letecky k moři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Caitlyn
Kelišová 5823 příspěvků 06.07.19 09:58
sama s dítětem letecky k moři

Ahoj, chtěla bych v termínu 21.7.-30.7. na cca 5 dní letět s dcerou k moři (řecké ostrovy, španělské ostrovy, malta) a ráda bych se vešla do 20-25tis Kč, bohužel zjišťuji, ať už je to přes ck nebo na vlastní pěst, že je to dražší, než když jedou dva dospělí. Dát za sebe a svoji 5 letou dcerku 30tis se mi zdá už trochu moc… Jsem tak trochu bezradná a nevím teď kudy kam. Ideální stav by byl najít zde maminku s dítětem, která by jela s námi, jely bychom přes ck společně, každou by nás to vyšlo krásných 15tis a děti by byly zdarma, připadně bychom si poplatek za dítě rozdělily napůl. Nenašel by se tu někdo se stejnou vizí?

Reakce:
misutka0
Kecalka 180 příspěvků 06.07.19 10:17

@Caitlyn ja ted mesic resila to same.Ted ve stredu jsem pres invii sehnala turecko side na 10 dni 5☆ hotel, je to pegasos world (obrovsky aqupark v hotelu),pozvolmy vstup do more, all. inclusive, pro me a dceru za 32 000,odlet 28.8.-ja takhle prelom srpen-zari chtela. Intenzivne jsem hledala tyden a sama v invii mi poradila, ze je lepsi vzit jednoluzak s pristylkou, takze zaplatite za sebe, maly priplatek za jednoluzak a dite za 1/3 ceny dospeleho, bohuzel na maloktery last minute je dite zdarma.

Kfětoslava
Závislačka 2868 příspěvků 06.07.19 11:03

Jdi na nějakou skupinu na FB o spolucestování a třeba najdeš :palec:

Uživatel je onlineK82
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 06.07.19 12:05

@Caitlyn
ahojda, taky o tom premyslim, nas volny termin je 19.-26.7..mas nejaky konkretni tip? a odkud jsi? ja a dcera 6let Pha.budu na tlfnu az vecer, ted jdem na koupak, tak pak na to muzu vic juknout. K.

Váš příspěvek
Reklama