Bavlněné spodní prádlo

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineMartassek
Kecalka 195 příspěvků 09.11.18 20:54
Bavlněné spodní prádlo

Ahoj děvčata. Vždy jsem si potrpěla na krásné spodní prádlo (satén, krajky), jenže po narození dcery jsem začala trpět velkými gynekologickými obtížemi a jedno z prvních doporučení bylo nosit výhradně bavlněné spodní prádlo. No co se dá dělat. Jenže vždy když jdu kolem nějaké prodejny s prádlem, tak mě moc mrzí, že už nemůžu nosit ty krásné soupravičky a že když chci být pro manžela sexy, tak si na sebe nahodím krajku 10 minut před tím, než ji ze mě zase sundá… :lol: Navíc nosila jsem krásné prádlo i kvůli sobě, cítila jsem se hezky. Tak se chci zeptat, jestli nevíte, kde bych mohla sehnat nějaké krásné bavlněné sety kalhotek a podprsenek, protože jsem zatím narazila pouze na jednoduché, nezdobené kalhotky a podprsenka k tomu žádná a tak nosím sice aspoň stejnou barvu, ale jinak nahoře úplně něco jiného než dole. Máte některá stejný problém? A proč nosíte bavlněné prádlo? Zdraví, nebo pohodlí? :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

leryl
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 09.11.18 21:19

Já nosím jen bavlněné. Jednak že je pro mě pohodlné a jednak jsou rozhodně zdravější .
Vůbec to neřeším ,jestli mi ladí kalhotky a podprsenka ,není to ani pro mě ani pro manžela podstatné.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 21:22

Nosím bavlněné s lycrou. Je to pohodlné, předcházím zánětům. Většinou mám bílé, ale teď už ji nějaké barevnější. Mám buď klasické nebo bokové, kupují je v Tescu za 150 korun 5 párů. Podprsenky se mi hůře shání a dám za jednu cca tisícikorunu, mám jednobarevné a jednu vykrojenější s krajkou. Partnerovi je jedno co mám na sobě, hlavně když je to rychlé dole. Jednou jsem měla úlet, měla jsem krajkovou podprsenku a bílé bokové kalhotky, které běžně nosím, bylo to hned dole a asi s tím problém nebyl. Rozhodně jsem se necítila neupravená, nehezká.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 21:51

Tak ja po porodu chodila skoro rok de fakto na ostro, doma zasadne saty, pyzamo na noc nepripadalo v uvahu, nez se mikrobiom (nebo jak se to jmenuje) dal zase do poradku. O dva roky pozdeji (pul roku po konci kojeni) je to zas ok, i cely den v dzinach si muzu dovolit. Prijde mi, ze volnejsi satenove kalhotky jsou stejne v pohode jako volnejsi z tenke bavlny. Tlusta bavlna jedine v zime, jinak spatny. No a upnuty kalhotky nebo umela krajka nepripadaly v uvahu. Kde koupit pekny neporadim, kupuju bavlneny cerny (bez krajek :,( )v tesku, h&m nebo mark a spencer, satenovy jsem jedny kdysi dostala, ale asi nechodim do tech spravnych obchodu, nikde jsem je nevidela (kdyz je nekde vidim, tak teda se zadnim dilem ze dvou kusu, coz mi vadi), takze az nejakou prodejnu sexiprodysnych kalhotek (bavlna s krajkou, saten s krajkou a zadni dil neprestrizeny) najdes, tak dej vedet, prosim :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 21:54

Jiné nenosím, hodně trpím na mykózy a tohle je pohodlné, prodyšné a dá se to v klidu vyprat na 60. Kupuju v Marks and Spenceru sady po pěti, teď jsem koupila v Tchibu, moc pohodlné. Podprsenky bavlněné neřeším, takže vybírám jinde, hlavně ať dobře sedí, jednobarevné, takže s kalhotkama barevně sladím.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11616 příspěvků 09.11.18 22:00
@Martassek píše:
Ahoj děvčata. Vždy jsem si potrpěla na krásné spodní prádlo (satén, krajky), jenže po narození dcery jsem začala trpět velkými gynekologickými obtížemi a jedno z prvních doporučení bylo nosit výhradně bavlněné spodní prádlo. No co se dá dělat. Jenže vždy když jdu kolem nějaké prodejny s prádlem, tak mě moc mrzí, že už nemůžu nosit ty krásné soupravičky a že když chci být pro manžela sexy, tak si na sebe nahodím krajku 10 minut před tím, než ji ze mě zase sundá… :lol: Navíc nosila jsem krásné prádlo i kvůli sobě, cítila jsem se hezky. Tak se chci zeptat, jestli nevíte, kde bych mohla sehnat nějaké krásné bavlněné sety kalhotek a podprsenek, protože jsem zatím narazila pouze na jednoduché, nezdobené kalhotky a podprsenka k tomu žádná a tak nosím sice aspoň stejnou barvu, ale jinak nahoře úplně něco jiného než dole. Máte některá stejný problém? A proč nosíte bavlněné prádlo? Zdraví, nebo pohodlí? :kytka:

Hlavně pohodlí. Krajka mě škrábe. Podprsenku fakt neladím s kalhotkami, protože na moje horní křivky stojí prádlo trošku víc na to, abych měla všechny barvy. Nejradši mám bílé.

Kecalka 195 příspěvků 09.11.18 22:09

Já chápu, že spousta žen toto neřeší, stejně jako se spoustažen nemaluje, nebo si nebarví vlasy. Ale já se cítím opravdu dobře, když vím, že vypadám hezky nejen navenek ale i pod oblečením. Navíc si připadám ještě mladá na bombarďáky a neladící podprsenku… :lol: Spíše mě zajímal někdo kdo to má podobně a má třeba nějaký tip, kde pěkné bavlněné prádlo sehnat. Foto pro představu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 22:26
@Martassek píše:
Já chápu, že spousta žen toto neřeší, stejně jako se spoustažen nemaluje, nebo si nebarví vlasy. Ale já se cítím opravdu dobře, když vím, že vypadám hezky nejen navenek ale i pod oblečením. Navíc si připadám ještě mladá na bombarďáky a neladící podprsenku… :lol: Spíše mě zajímal někdo kdo to má podobně a má třeba nějaký tip, kde pěkné bavlněné prádlo sehnat. Foto pro představu.

Takovy komplety, jak je ten sedivy, mam, myslim ze z tesca (My na Narodni tride), ale uz to budou tak dva roky, ruzove s bilou krajkou a cerne s bilou krajkou ( ale ty krajecky se hrozne rychle opraly, zvlast na te cerne, jsou ted sedive :poblion: ), podprsenky byly bez kostic a kalhotky prodavali zvlast.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 22:29
@Martassek píše:

Jinak uplne chapu, manzelovi jsou krajecky asi dost jedno, ale je to proste jiny den, kdyz jde clovek v krajkovem pradle :D

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11616 příspěvků 09.11.18 23:17
@Martassek píše:

Tak jestli máš 75 B, tak tohle můžes nosit. V géčku tohle jistě neprodávaj.

Kecalka 195 příspěvků 09.11.18 23:39

@Russet Jsou i velké velikosti. ;) Ale vše co jsem našla tak jsou zahraniční obchody. :?

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11616 příspěvků 09.11.18 23:50
@Martassek píše:
@Russet Jsou i velké velikosti. ;) Ale vše co jsem našla tak jsou zahraniční obchody. :?

Tak najdou se i hezčí než toto… :(

ugluk
Hvězda diskuse 43079 příspěvků 09.11.18 23:59

No, upřímně, přijde mi víc sexy pěkná krajková (nebo i hladká lehce zdobená) nebavlněná podprsenka, která ke kalhotkám ladí jen barevně, než tyhle bavlněné, byť s krajkama a do setu s kalhotkama. Kalhotky nosím bavlněný hlavně ze zdravotních důvodů (přesto to fakt nejsou bombarďáky), podprsenku nosím, aby mi držela nemalé poprsí a zároveň pro parádu, takže tam na přírodních materiálech netrvám (prostě se mi bavlněný podprdy nelíbí). Maluju se a s vlasama jsem spokojena se svou barvou :mrgreen:

Kecalka 195 příspěvků 10.11.18 00:00

@Russet Tak pokud se dají ušít tyto a ta prsa udrží, tak se určitě dají ušít i hezčí. Tady jde pouze o tu svrchní látku, aby byla bavlněná. Ale o tomhle to tady není. Ptala jsem se, jestli někdo neví, kde něco takového seženu tady u nás. Nevíš, tak co si tady budem psát hlouposti? :roll:

Kecalka 195 příspěvků 10.11.18 00:07

Bože holky, ptala jsem se, jestli je tady někdo, kdo má ten samý problém a uměl by mi poradit. Zatím se tady dozvídám, že zrovna vám je jedno co nosíte. Já vám to neberu, ale tak proč mi to sem píšete? :lol: Ano, já vím, že s velkýma prsama je problém sehnat cokoliv, ale to já tady neřeším… :roll:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >