Podzimní bunda pro školačku

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
acimedaca
Nadpozemská drbna 26158 příspěvků 25.10.18 12:12
Podzimní bunda pro školačku

Doporučte mi prosím konkrétní bundu pro 7 letou na podzim. Aby byla nepromokavá, teplejší (né samotný softshell), klidně delší pod zadek, ale nemusí být. Má softshelku, šusťákovku s mikinou i bez - je jí v tom zima. V zimní bundě je jí ještě vedro. Potřebuje něco mezi tím, nejlépe konkrétní výrobek. Takovou tu „tenkou péřovku z Lidlu“ nechce. Prošla jsem běžné dětské konfekce a nic takového jsem nikde neviděla. Díky

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10916 příspěvků 25.10.18 12:18

https://www.mamikup.cz/…y--vel--122/ A co tohle? Je to pod zadek a ten softshell je zatepleny. Když si pod to da ještě mikinu, bude v teple. Mam od této firmy bundy pro kluky a jsou kvalitní.

renap
Ukecaná baba ;) 2110 příspěvků 25.10.18 12:37
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 12:41

https://www.lidl-shop.cz/…a/p100241800
Fakt je v ni super tlusty chloupek,dlouha a moc moc tepla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 12:43

Myslim tu tmavě modrou,je to kabat,vyteple­ny.Neni to na obrazku vidět.

acimedaca
Nadpozemská drbna 26158 příspěvků 25.10.18 13:01
@renap píše:
máme tuto,je krásná
https://www.mimibazar.cz/…vel-9-10-let

dcera tady ten typ „tenká péřovka“ nechce

acimedaca
Nadpozemská drbna 26158 příspěvků 25.10.18 13:04
@Anonymní píše:
Myslim tu tmavě modrou,je to kabat,vyteple­ny.Neni to na obrazku vidět.

máme přesně bundu softshel z Lidlu a v té je jí zima - tohle je sice kabát, ale uvnitř je to nějaké teplejší než ty normální bundy?

a12
Vesmírná mluvilka 33010 příspěvků 25.10.18 13:16
@acimedaca píše:
máme přesně bundu softshel z Lidlu a v té je jí zima - tohle je sice kabát, ale uvnitř je to nějaké teplejší než ty normální bundy?

A co proste nakou teplejsi mikinu? Muj 4letej syn chodi v soft.z lidlu a zima mu neni.. A to chodime pesky tak kilak a pul do skolky a ze skolky.. Jen v pondeli uz mel rano zimni

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 13:24

@acimedaca jojo,uvnitř je fakt docela vysoky tlusty chloupek,opravdu dceru hřeje hodně. Zkusím vyfotit

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 13:28

Posílám

acimedaca
Nadpozemská drbna 26158 příspěvků 25.10.18 13:31
@Anonymní píše:
Posílám

díky, to vypadá líp, než obyč bunda

acimedaca
Nadpozemská drbna 26158 příspěvků 25.10.18 13:33
@a12 píše:
A co proste nakou teplejsi mikinu? Muj 4letej syn chodi v soft.z lidlu a zima mu neni.. A to chodime pesky tak kilak a pul do skolky a ze skolky.. Jen v pondeli uz mel rano zimni

má tričko a mikinu většinou flees nebo tak, teplejší. Zase pod tu softshelku se moc materiálu nevejde, pokud to nemá mít o 2 velikosti vět­ší.

tininas
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 25.10.18 13:38
@acimedaca píše:
Doporučte mi prosím konkrétní bundu pro 7 letou na podzim. Aby byla nepromokavá, teplejší (né samotný softshell), klidně delší pod zadek, ale nemusí být. Má softshelku, šusťákovku s mikinou i bez - je jí v tom zima. V zimní bundě je jí ještě vedro. Potřebuje něco mezi tím, nejlépe konkrétní výrobek. Takovou tu „tenkou péřovku z Lidlu“ nechce. Prošla jsem běžné dětské konfekce a nic takového jsem nikde neviděla. Díky

Ahoj.

Nejspíš řekneš ne. :)

Matně si pamatuju období, kdy jsem nechtěla o bundě ani slyšet.
Protože jsem objevila kabátky. Bylo mi kolem deseti, ale teď holky vyzrávají dřív. :) Nezkouší dcera něco podobného i na Tebe? :)

Co třeba tento styl?

https://www.fashionistka.cz/…rendy-kabat/?…

PS? Jenom bych vypárala tu hrůzu na hrudi. :) Ale jinak může kabátek sloužit na jaro i na podzim. :)

Aliik
Echt Kelišová 8345 příspěvků 25.10.18 18:54

U nás, pokud ještě není na lyžařskou bundu, mají holky tuhle extra teplou softku. Nositelná v teplotách 0-10 stupňů, s teplou mikinou i v mrazech. Teplejší než toto už je opravdu jen zimní bunda ;)
 http://outdoorkids.cz/…xtreme-zimni

acimedaca
Nadpozemská drbna 26158 příspěvků 25.10.18 20:18

@tininas pěkné, ale teplé to asi moc nebude :-(
@Aliik díky, to bude asi ono, co bych potřebovala

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >