Zavinovací tričko - co myslíte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 17:29
Zavinovací tričko - co myslíte?

Mám vyhlédnuté zavinovací triko podobné tomu na fotce. Jenže mám malá prsa, košíčky A. Co myslíte, sluší tento typ výstřihu jen většímu poprsí, nebo mám do toho jít? Říkám si, jestli ten zavinovací efekt není určen jen dekoltove obdařeným…

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10915 příspěvků 08.10.18 17:33

No. Nemít do toho žádná prsa není úplně šťastné. Akorát ti to zvyrazni a udela břicho a nahoře pak nic, co by odvedlo pozornost :mrgreen:

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 08.10.18 17:37

Na kojení fajn, ale s malýma prsama to není uplně nejlepší střih na běžné nošení. To je střih právě na holky co jsou výraznější tak nějak všude.

Lenka_Hal
Kelišová 5730 příspěvků 08.10.18 18:01

Muj oblibeny typ trika :) Ale holky maji pravdu, je potreba mit do toho alespon nejaky prsa… :nevim: …a spis ploche bricho. Mala prsa jsou hezka :kytka: jen na to musis myslet pri oblikani.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2491 příspěvků 08.10.18 18:35

Mam vetsi prsa a celkem ploche bricho a nesla bych do toho…nerada ukazuju dekolt :mrgreen: ale tak kazdy to ma jinak ..kamoska zas treba naopak rada ukaze ;) ja si vzdycky rikam, mit mensi prsa, klidne nosim vetsi vystrihy…takze musis zvazit ty ;)

Lenka_Hal
Kelišová 5730 příspěvků 08.10.18 19:12
@Kukacka123 píše:
Mam vetsi prsa a celkem ploche bricho a nesla bych do toho…nerada ukazuju dekolt :mrgreen: ale tak kazdy to ma jinak ..kamoska zas treba naopak rada ukaze ;) ja si vzdycky rikam, mit mensi prsa, klidne nosim vetsi vystrihy…takze musis zvazit ty ;)
:D To je fakt, ja mam C a prave si rikam, ze ja si vystrihy dovolit muzu, stejne neni moc na co koukat :mrgreen:
Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2491 příspěvků 08.10.18 20:35
@Lenka_Hal píše: :D To je fakt, ja mam C a prave si rikam, ze ja si vystrihy dovolit muzu, stejne neni moc na co koukat :mrgreen:

Ja mam ted pri kojeni bohuzel E (kdyz jsou hodne nality po cely noci :mrgreen: ), normalne mam D ;) nemela jsem to nikdy rada no :mrgreen: a vzdycky jsem si rikala, mit mensi prsa (idealne B), nosila bych vystrihy a nikdo by mi tam tolik nevejral :lol:

Lenka_Hal
Kelišová 5730 příspěvků 08.10.18 20:59
@Kukacka123 píše:
Ja mam ted pri kojeni bohuzel E (kdyz jsou hodne nality po cely noci :mrgreen: ), normalne mam D ;) nemela jsem to nikdy rada no :mrgreen: a vzdycky jsem si rikala, mit mensi prsa (idealne B), nosila bych vystrihy a nikdo by mi tam tolik nevejral :lol:

Ty moje jsou vyrazove spis B, jen to ze mam maly objem kolem hrudniku pod prsama je dela kosickama vetsi…kdysi jsem si rikala, jak bych chtela vetsi, ted je mi to uz jedno :mrgreen: …zirani by mi taky vadilo. Obcas mi chlapi koukaji na bricho (asi divny :think: ) a desne me to s..e.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2491 příspěvků 08.10.18 21:23
@Lenka_Hal píše:
Ty moje jsou vyrazove spis B, jen to ze mam maly objem kolem hrudniku pod prsama je dela kosickama vetsi…kdysi jsem si rikala, jak bych chtela vetsi, ted je mi to uz jedno :mrgreen: …zirani by mi taky vadilo. Obcas mi chlapi koukaji na bricho (asi divny :think: ) a desne me to s..e.

Jo, nesnasim to…proto nenosim vystrihy :mrgreen: mozna ho mas tak pekny, az se nestaci divit :lol: ale chapu, zirani obecne nesnasim…jo, ted mam taky celkem maly obvod, tak mozna to bude tim… :think: :mrgreen: joo, ja zas chtela mensi a ted to tolik tez neresim ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >