Lacláče pro 9 kluka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katys05
Nováček 2 příspěvky 11.09.18 20:04
lacláče pro 9 kluka

Ahoj, dneska mě překvapil syn, hrozně moc by si přál lacláče :D, zeptala jsem se proč, prý že spolužák v nich přišel do školy, a strašně se mu líbily. Řekla jsem mu na to něco ve smyslu „uvidíme“. Už jsem i nějaké našla na internetu, ale fakt nevím jestli je koupit :think:. Víc se hodí na malé mrňouse ale pro 9 letého :think:? Co si o lacláčích myslíte?

Reakce:
Limi123
Závislačka 3678 příspěvků 11.09.18 20:06

Za nas se nosily, ted se nenosi, treba se zase nosit zacnou. :nevim: Pokud si myslis, ze neskonci na dne police, tak proc ne.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22895 příspěvků 11.09.18 20:12

@Katys05 já bych mu je koupila.

Moise
Hvězda diskuse 37065 příspěvků 19 inzerátů 11.09.18 20:29
@Limi123 píše:
Za nas se nosily, ted se nenosi, treba se zase nosit zacnou. :nevim: Pokud si myslis, ze neskonci na dne police, tak proc ne.

já myslím, že už začaly :mrgreen:

alespoň je vídám, ale spíš na holkách než na klucích

Katys05
Nováček 2 příspěvky 12.09.18 17:16

@Moise já též je vídám na holkách :D Ale jelikož je na klukách moc nevidím tak bude střed pozornosti si myslím. Ale sám mi říkal že, se nebude stydět v lacláčích ve škole nebo venku. Za což klobouk dolů. Když je hrozně moc chce, tak proč aby je neměl. Zítra přijdou už se nemůže dočkat :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >