Postava typu L

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 16:42
Postava typu L

Možná to bude znít divně ale fakt nevím jak se obléct aby tohle nebylo tak vidět. Mám hodně velkou nohu. Mám problém sehnat boty. To by ale nebylo tak hrozné kdybych měla odpovídající výšku. Což nemám. Jsem celkem malá a s těmi velkými chodidly vypadám směšně. Už jsem slyšela spoustu poznámek ohledně tohohle. Nedávno jsme se bavily ve třídě o typech postav a když jsem se zeptala já jaký si myslí že mám tak spolužačka řekla že postavu typu L. Jsem celkem hubená
Jde nějak tohle zamaskovat? Popřípadě popohnat růst/obnovit růst aby to nevypadalo tak strašně? Chtěla bych mít tak 185 klidně i víc- nevadilo by mi být vysoká. Je mi 17 let.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 02.09.18 16:45

Zkus se projit v desti … treba vyrostes. Na houby to pomaha.

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3145 příspěvků 02.09.18 16:45

V 17 letech už bych růst u ženy neočekávala. Jak velkou máš nohu, kolik měříš? Jinak logicky asi nevýrazné barvy bot, ne dlouhé šněrování, naopak výraznější vršky. A zapracovat na sebevědomí ;).

Kriss Tina
Kelišová 5633 příspěvků 02.09.18 16:49

Výšku nijak neovlivníš :think: ta je geneticky určená. Možná zkusit podpatky, ty postavu opticky zvýší, ale zas jak to bude vypadat s větší nohou? :nevim: každopádně si to tak neber, každý má nějaký nedostatek, mě před 2 týdny taky přitelovo babička řekla že mám velké nohy ke svoji postavě :mrgreen: jen tak pro zajímavost kolik měříš a jakou máš velikost bot? Jsi ve věku, kdy holky řeší každou drobnost, neboj časem se s tím naučíš žít ;)

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 02.09.18 16:50

kolik meris a jake cislo bot mas?

růžový achát
Závislačka 4717 příspěvků 02.09.18 16:50

Furt lepší než XXL nebo postava typu O :lol:

atominnka
Generální žvanilka 21687 příspěvků 02.09.18 16:50

Mám 172cm a boty 43/44 :nevim: Vo co go? :mrgreen: Ber to tak, nic s tím neprovedeš

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 16:51
@Anonymní píše:
Možná to bude znít divně ale fakt nevím jak se obléct aby tohle nebylo tak vidět. Mám hodně velkou nohu. Mám problém sehnat boty. To by ale nebylo tak hrozné kdybych měla odpovídající výšku. Což nemám. Jsem celkem malá a s těmi velkými chodidly vypadám směšně. Už jsem slyšela spoustu poznámek ohledně tohohle. Nedávno jsme se bavily ve třídě o typech postav a když jsem se zeptala já jaký si myslí že mám tak spolužačka řekla že postavu typu L. Jsem celkem hubená
Jde nějak tohle zamaskovat? Popřípadě popohnat růst/obnovit růst aby to nevypadalo tak strašně? Chtěla bych mít tak 185 klidně i víc- nevadilo by mi být vysoká. Je mi 17 let.

Kolik měříš a jak velkou máš nohu?
Nejlepší je podobné kecy pouštět jedním uchem tam a druhým ven. Naučit se pár stíracích vět, udělat si ze sebe legraci a neřešit. Když lidi uvidí, že ti to je jedno, přestanou rýpat.
Taky nejsem nijak vysoká a mám velkou nohu. Tedy já mám nohu celkem normální, ale palec mám o skoro 2 cm delší. Vypadá to šíleně :lol: Už jsem si zvykla.
Nohu opticky zkracují i podpatky (prý, vlastní zkušenost nemám, protože je nenosím). Ale podle mě nejvíc pomůže zamakat na sebevědomí. Protože jak se ti něco nelíbí, tak se na to soustředíš a nepomůže nic. Pořád ti to přijde jak „pěst na oko“, i když ostatní si toho nevšimnou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 16:53

Většinou mám boty 44. Když mám štěstí tak 43 ale to málokdy. Kozačky mám ale 45 :(
A měřím 168.

Michalka80
Kelišová 5649 příspěvků 02.09.18 16:59

Myslim, ze by ti mohly pomoci podpatky a dlouhe siroke kalhoty, nebo dlouhe saty a sukne :nevim: Ono v tomto veku, v jakem jsi ted, je tezke kaslat na nazory ostatnich, ptz to je obdobi, kdy nam zalezi na tom, co si mysli ostatni… Az budes starsi, tak uz to bude lepsi… :hug: A pamatuj, ze blbe a rypave kecy maji vetsinou ti, kteri maji sami nejaky problem. Kdo je sam se sebou spokojeny, nema potrebu se navazet do druhych :mavam:

MartinaIrena
Extra třída :D 10224 příspěvků 02.09.18 16:59

Tak zamaskovat větší nohu asi lze jenom sukní až na zem. Jinak bych řekla, že trochu by to mohly kompenzovat široké nohavice u kalhot, kde kouká jen špička boty. Nebo alespoň nosit boty v barvě kalhot, pokud možno neutrální, jednobarevné, aby na sebe nestrhávaly pozornost. Ideálně černé, hladké, černá všeobecně zmenšuje…

laducha
Generální žvanilka 21668 příspěvků 02.09.18 17:22

Všechny moje 3 děti vypadají jako „chodící pravý úhel“. Aspoň máš pevnou základnu a neodnese Tě vítr 8)

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3145 příspěvků 02.09.18 17:23

Podpatky jsou blbost. Mam pribuzne s velkymi chodidly a podpatky z nich delaji minnie mouse. Navic sehnat v te vekikosti hezke boty je uz tak sci-fi.

Halamka
Závislačka 3664 příspěvků 1 inzerát 02.09.18 17:26
@Anonymní píše:

Hele ty kecko a postavu L v dalsi diskuzi, kde máš 175cm?

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 2057 příspěvků 02.09.18 17:39

@Halamka teď na to taky koukám…tady si někdo skvělé vymýšlí.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >