Můžu v tom na pohřeb?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nadixx
Stálice 51 příspěvků 10.08.18 14:20
Muzu v tom na pohreb?

Zdravim, jdu na pohreb a nemam co na sebe.
Po porodu navliknu akorat dziny a tehu trictvrtaky. Muzu v trictvrtakach? (+cerna halenka). Nejsou to zadne kapsace ani teplaky, jsou to slusne trictvrtaky, elegantnejsiho typu.
Nejsem z blizke rodiny, budu mezi znamymi v pozadi.
Jen nevim, jestli se gate pod kolena hodi.
 Diky.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5069 příspěvků 10.08.18 14:23

A koupit si nějakou černou sukni? Já bych si krátké kalhoty nebrala :think: teď mají všude výprodeje, myslím že nějakou černou sukni třeba za 100 seženeš…

Florka22
Stálice 60 příspěvků 10.08.18 14:26

Úplně v pohodě můžeš, já v září 2015 byla taky tak, vzdálená rodina a bez problémů :kytka:

Anna85
Kecalka 332 příspěvků 10.08.18 14:27

A ja bych si je zas klidne vzala. Kdyz muzu mit sukni pod kolena, nevim proc by ve stejne delce nemohly byt kalhoty.

Litta
Extra třída :D 13461 příspěvků 10.08.18 14:28

V těhle tropech… Sukně by se asi hodila víc, ale jde hlavně o to, abys tam byla. Netrap se ještě oblečením, černou navíc dodržíš. :kytka:

Příspěvek upraven 10.08.18 v 14:28

Nadixx
Stálice 51 příspěvků 10.08.18 14:28

Nemam zrovna konfekcni velikost a u nas na malomeste nic nekoupim, navic se behem dvou dnu nikam nedostanu :-(
Jen upresnim, ze trictvrtaky jsou tmavesedy jemny melir.

Příspěvek upraven 10.08.18 v 14:34

Anna85
Kecalka 332 příspěvků 10.08.18 14:30

@Nadixx
Fakt to vubec neres a jdi v tom co mas

Aneťák479
Povídálka 31 příspěvků 10.08.18 14:45

ve 3/4 bych na pohřeb nikdy nešla !!!

Petule030
Kelišová 5740 příspěvků 1 inzerát 10.08.18 14:47

Ale jo, vždyť nejdeš na módní přehlídku. Šedé třičtvrťáky a černé triko mi přijde vhodné pro vzdálenější příbuzné či známé.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 10.08.18 15:01

Já osobně bych si to na pohřeb nevzala ,ale pokud nejsi z blízké rodiny,nikdo to řešit nebude :nevim:

levandule23
Kecalka 489 příspěvků 10.08.18 15:06

A jakou barvu mají džíny? Jestli jsou hodně tmavě modré, myslím, že by šly i ty. Jinak ale se nad trictvrtaky podle mě nikdo pohoršovat nebude.

ejhle
Závislačka 2816 příspěvků 10.08.18 15:06

Já osobně bych si nic takového na pohřeb neoblékala. (Nedávno jsem v těchto vedrech na pohřbu byla a dá se to přežít).Ide platí jistý dress code. Z mého pohledu je to poslední projev úcty vůči zemřelému. Takže i v tomto parnu černé silonky (po dobu obřadu se to dá vydržet. Po obřadu jsem si je sundala). Ale já jsem konzerva…ale taky vím, že dnes již hodně lidí na to nehraje a jdou na pohřeb klidně i v jeansech a nikdo to neřeší. Je to na tobě.

Přikládám odkaz: https://www.topzine.cz/…iny-a-kosile

peta81
Ukecaná baba ;) 2051 příspěvků 10.08.18 15:44

@Nadixx vubec se tim netrap a klidne jdi. ja byla na pohrbu ted ve stredu v tom desnem hicu, take jen znami zemreleho, nijak blizci. sla jsem v cerne sukni po kolena a tmavem elegantnim tricku. pohreb byl v kostele, lidi spousta a k videni bylo uplne vse. lide v oblecich, v dzinach, letnich kratkych satech, svetlem obleceni… absolutne nikdo nic neresil.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1730 příspěvků 10.08.18 18:42

Klidně v tom bez. Dulezite je, ze tam budeš, ne, co budes mit na sobe. Pokud nejsi prima rodina a dodrzis tmavou barvu, tak uplne v pohode. Neco o neucte k zemrelemu jsou jen hloupe reci.

Sofierules
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 10.08.18 23:10

Ani náhodou - ve 3/4 chodí nějaké spoluobčanky do Lidlu a ne snad proboha na pohřeb ten má taky nějaký dresscode ne?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Úsměv, reformy a ženy! Co skrývá saúdský princ bin Salmán?

Teprve minulý rok se stal korunním princem Saúdské Arábie, a to v podstatě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >