Silonky a pocení nohou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petrapřilepova24
Povídálka 22 příspěvků 22.08.18 08:23
silonky a poceni nohou

Ahoj holky chtela bych se zeptat jak resite poceni nohou v silonkach jestli si treba berete nahradni silonovy ponozky nebo se proste v praci prezouvate ja to resim v praci tak ze se proste vyzuju ale nevoni to dvakrat nejlip potom takze bych potrebovala nejaky rady :roll:

Reakce:

nenivolnynick
Kecalka 496 příspěvků 22.08.18 08:25

Resim to tak, ze jsme je x let neměla. To je u vas tak moc nutne? Spis bych si dala ty vykrojene ponožky.

Pipet
Generální žvanilka 24092 příspěvků 22.08.18 08:35

Nastříkám si nohy antiperspirantem /natřu krémem proti pocení.

alisekR
Kelišová 5078 příspěvků 22.08.18 08:43

Stříkám do sandálů sprej od Sanitolu. Mělo by to ničit bakterie, co můžou za smrad. :mrgreen: a fakt to pomáhá. A to jsem tomu nevěřila.

Kattka6611
Povídálka 33 příspěvků 22.08.18 09:14

existuji silonky se stribrem, ty jsou trochu pelsi nez ty obyc. ale v takovem horku byt v silonkach je silene, myslim, ze i podle etikety neni nutne je mit, kdyz je takovy hic, nedavno jsem slysela paradni vychytavku na tekute silonky, makeup smichas s telovym kremem a tim si natres nohy - udelaa to efekt silonek, sjednosti pokozku

circus
Extra třída :D 11516 příspěvků 22.08.18 09:34

@petrapřilepova24 a mas zdravotní pantofle? To taky hodne udela. Jednou jsem mela pantofle z Deichmanu a to se nedalo… Musela jsrm je po týdnu vyhodit. Pak jsem si poridila kvalitní zdravotní a naprosta pohoda. Jsem i 12 hodin na nohou, na boso bez silonek.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2176 příspěvků 22.08.18 10:23

@petrapřilepova24 nosím v práci celou zimu silonky a lodičky nebo jiné boty se zavřenou špičkou a tento problém nemám. Lodičky mám v práci a přezouvám se do nich po příchodu. Jsi si jistá, že máš kvalitní boty? Jakože žádná umělotina a koženka, to to dost podporuje. Pak je dobré mít dobrý střih bot (ne zavřené boty ke kotníkům). Pokud máš k pocení trochu větší sklony, tak ráno před oblečením silonek nastříkej nohy deodorantem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >