Silonky a pocení nohou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petrapřilepova24
Povídálka 22 příspěvků 22.08.18 08:23
silonky a poceni nohou

Ahoj holky chtela bych se zeptat jak resite poceni nohou v silonkach jestli si treba berete nahradni silonovy ponozky nebo se proste v praci prezouvate ja to resim v praci tak ze se proste vyzuju ale nevoni to dvakrat nejlip potom takze bych potrebovala nejaky rady :roll:

Reakce:
nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 1 inzerát 22.08.18 08:25

Resim to tak, ze jsme je x let neměla. To je u vas tak moc nutne? Spis bych si dala ty vykrojene ponožky.

Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 22.08.18 08:35

Nastříkám si nohy antiperspirantem /natřu krémem proti pocení.

alisekR
Kelišová 5270 příspěvků 22.08.18 08:43

Stříkám do sandálů sprej od Sanitolu. Mělo by to ničit bakterie, co můžou za smrad. :mrgreen: a fakt to pomáhá. A to jsem tomu nevěřila.

Kattka6611
Povídálka 33 příspěvků 22.08.18 09:14

existuji silonky se stribrem, ty jsou trochu pelsi nez ty obyc. ale v takovem horku byt v silonkach je silene, myslim, ze i podle etikety neni nutne je mit, kdyz je takovy hic, nedavno jsem slysela paradni vychytavku na tekute silonky, makeup smichas s telovym kremem a tim si natres nohy - udelaa to efekt silonek, sjednosti pokozku

circus
Extra třída :D 11535 příspěvků 22.08.18 09:34

@petrapřilepova24 a mas zdravotní pantofle? To taky hodne udela. Jednou jsem mela pantofle z Deichmanu a to se nedalo… Musela jsrm je po týdnu vyhodit. Pak jsem si poridila kvalitní zdravotní a naprosta pohoda. Jsem i 12 hodin na nohou, na boso bez silonek.

Lalelale
Závislačka 2701 příspěvků 22.08.18 10:23

@petrapřilepova24 nosím v práci celou zimu silonky a lodičky nebo jiné boty se zavřenou špičkou a tento problém nemám. Lodičky mám v práci a přezouvám se do nich po příchodu. Jsi si jistá, že máš kvalitní boty? Jakože žádná umělotina a koženka, to to dost podporuje. Pak je dobré mít dobrý střih bot (ne zavřené boty ke kotníkům). Pokud máš k pocení trochu větší sklony, tak ráno před oblečením silonek nastříkej nohy deodorantem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >