Jaké teď nosíte oblečení?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 10:06
Jaké teď nosíte obleceni?

Ahoj holky.
Jaké teď nosíte obleceni vy i vaše deti?
Včetně bot.

:mavam:
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2311 příspěvků 02.09.18 10:08
@Anonymní píše:
Ahoj holky.
Jaké teď nosíte obleceni vy i vaše deti?
Včetně bot.:mavam:

Máš na mysli s ohledem na počasí či značku :D ?

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6046 příspěvků 02.09.18 10:10

Leginy nebo džíny, tričko, lehká mikina nebo svetr, tenisky. Syn s sebou nosí v batůžku ještě bundičku, kdyby mu byla zima nebo třeba mrholilo.

novomamča
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 02.09.18 10:11

Tenisky, dlouhé kalhoty nebo džíny, tričko s krátkým rukávem, svetřík nebo mikinu

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 02.09.18 10:12

NO takové, aby nám nebyla zima ani vedro :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 10:12

@Aduš8 myslím kvůli počasí :mrgreen:
Prave jsem otevřela botník a krom otevřených letních a podzimních kozaček a polobotek nic jiného neobsahuje :mrgreen:
Ale říkám si, jestli není brzo :mrgreen:

kaja00
Extra třída :D 13502 příspěvků 02.09.18 10:16

Džíny, triko a když je zima tak mikinu/svetr :nevim: no a tenisky.

Kelišová 6046 příspěvků 02.09.18 10:16
@Anonymní píše:
Prave jsem otevřela botník a krom otevřených letních a podzimních kozaček a polobotek nic jiného neobsahuje :mrgreen:
Ale říkám si, jestli není brzo :mrgreen:

Na co brzo? Tak u nás je 13 stupňů to fakt není na letní otevřené boty :nevim: navíc prší, takže padli i třeba látkové tenisky, takže syn nosí buď gumaky nebo kožené polobotky, já tenisky co mám jako celoroční, vezmu je v létě když prší, vezmu je v zimě do sněhu akorát se silnější ponožkou :think:

Bábrdl
Generální žvanilka 21726 příspěvků 02.09.18 10:19

Já se oblíkám podle teploměru, ne podle kalendáře, jako některé moje kamarádky, co když se na jaře ochladí k nule, tak klepou kosu, protože přeci si nebudou „v dubnu brát zimní bundu“. :mrgreen:

Večer kalhoty, tričko a softshellka. Přes den, když je tepleji, tak jen mikina.

Dítě to samé.

Boty mám takové víc uzavřené kožené mokasíny.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1484 příspěvků 02.09.18 10:33

Protoze jsem v 9 mesici a tehu kalhoty uz si kupovat nechci nosim leginy a k tomu halenky a jeansovou bundu, kdyz se otepli tak tehu saty a pres to lehla bundicka. Boty polobotky, mokasiny balerinky na nizke platforme.
Pokud jdu do lesa tak kontickove tenisky.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2311 příspěvků 02.09.18 10:35
@Anonymní píše:
Ale říkám si, jestli není brzo :mrgreen:

Ty se směješ,ale jsou takové,kterým záleží víc na té značce,než aby jim bylo teplo :jazyk: já nosím triko,mikinu nebo svetr,džíny. K tomu nízké botasky nebo mokasíny. Ale včera už mi byla zima,tak jsem si šla koupit softshellovou bundu. Na jaře jsem to nestihla,přešla jsem ze zimní rovnou na šortky :lol: malého oblékám víceméně stejně a v kočárku přikrývám dekou. Včera už jsem uvažovala,jestli nevytahnu ten kryt přes nánožník,aby ne něj nefučelo. Je u nás fakt kosa.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18539 příspěvků 02.09.18 10:36

Budu za blázna, ale sukni nebo kraťasy a krátké triko, letní boty jsem vyměnila za tenisky.U nás je 15 stupňů.

Hoa Mai
Kelišová 5803 příspěvků 21 inzerátů 02.09.18 10:38

U nás kolem 18, 19 stupňů. Já nosím sukni ke kolenům nebo tenčí kalhoty/tepláky, tričko s krátkým a lehkou bundičku/mikinu. Na nohou sandále nebo tenisky. Kluci nosí tenké tepláky, tričko s krátkým a mikinu. Ještě před pár dny lítali v sandálech nebo plátěných teniskách, dnes jsem poprvé dala kožené polobotky, venku je vlhko. Včera jak lilo a byli jsme na akci, kde byli celé odpoledne venku, tak měli soupravu z letního softshellu a gumáky, já sandále.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 02.09.18 10:38

já tě chápu, taky koukám každej den z okna a nevim.
Problém mám hlavně v tom, že je syn potivej, takže když to přeženu, tak se okamžitě zpotí, ofoukne a je to v háji… :zed:

včera byl venku v teplákách, naimpregnovaných plátěnkách (nelítali sme v trávě), triku s dlouhým a softshelce. A byl trošku opocenej. Takže sem si říkala, že softku vyměním za mikinu, že jak lítá, tak se zahřeje.

No a dneska začalo i foukat a poprchávat, takže zřejmě dostane triko s krátkým, mikinu a softshelku. A boty dám kožený bez vyteplení.

Já nosím „neoprenový“ kecky, legíny, tuniku a normální mikinu s kapucou a nesmí mi chybět šátek.

Za dvě hodiny se chystáme na festival polévky :dance: Asi přihodím pro sebe taky softshelovou bundu, protože to vypadá, že bude pršet :zed:

Kelišová 6046 příspěvků 02.09.18 10:45

@Mar__tanka1983 tam se chystáme taky :mrgreen: nebudu to s oblečením přehánět davy a horká polévka člověka zahřeje :pankac:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >