Jaké ponožky do kozaček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petrapřilepova24
Povídálka 22 příspěvků 03.10.18 22:37
jake ponozky do kozacek

Ahoj holky chtela bych se zeptat jake ponozky volite do kozacek či mokasin v tomto obdobi jestli normalne bavlnene nebo silonove ponozky v čem se vam chodi lip a co je pohodlnejsi? :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Regina Hero
Nadpozemská drbna 27432 příspěvků 03.10.18 22:42
@petrapřilepova24 píše:
Ahoj holky chtela bych se zeptat jake ponozky volite do kozacek či mokasin v tomto obdobi jestli normalne bavlnene nebo silonove ponozky v čem se vam chodi lip a co je pohodlnejsi? :D

tak asi každý to bude mít jinak, k čemu ti bude třeba moje odpověď, že chodím zásadně i v zimě v silonkových ponožkách, když třeba tobě v nich bude zima? To asi musíš zkusit, ne? I každé boty jsou jiné, zatímco jedny jsou teplejší, v jiných může být zima… doteď jsi nosila co?

petrapřilepova24
Povídálka 22 příspěvků 03.10.18 22:49

@Regina Hero jen se ptam jak to resi ostatni ja jsem mela dnes silonky protoze v praci se prezouvam do balerin :D

prejeta_zaba
Kecalka 101 příspěvků 11 inzerátů 03.10.18 22:51

Nesnáším silonky, snesu je jenom párkrát do roka jako nutné zlo, když by cokoliv jiného vypadalo blbě. Takže bavlněné, co nejpodobnější barvě bot, případně s nějakým malým zdobením, puntíky, apod., ale nemusím se řídit žádným dress codem, v podstatě je úplně jedno, jak půjdu do města nebo do obchodu, je to jenom pro můj dobrý pocit… Ale k čemu ti to je, každý snáší jinak zimu, má jiné boty, má jinou oblíbenost materiálu… Si vyzkoušej víc variant a uvidíš. :mrgreen:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27432 příspěvků 03.10.18 22:52
@petrapřilepova24 píše:
@Regina Hero jen se ptam jak to resi ostatni ja jsem mela dnes silonky protoze v praci se prezouvam do balerin :D

a ty by sis do balerínek vzala ponožky?

petrapřilepova24
Povídálka 22 příspěvků 03.10.18 22:55

@prejeta_zaba co ti vadi na silonkach ? ja na nich nic spatneho nevidim :think:

petrapřilepova24
Povídálka 22 příspěvků 03.10.18 22:56

@Regina Hero kdyz maji stejnou barvu jako bota tak proc ne ? tz nosis co ?

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27432 příspěvků 03.10.18 22:58
@petrapřilepova24 píše:
@Regina Hero kdyz maji stejnou barvu jako bota tak proc ne ? tz nosis co ?

jak jsem psala výš, nosím silonkové ponožky nebo podkolenky… do všech bot kromě bruslí, lyžařských nebo trekových bot…

Ijen
Ukecaná baba ;) 1066 příspěvků 03.10.18 22:59

Nosim silonky, to uz musi fakt mrznout abych presla na merino, ktere nosim do trekovych bot na vylety. Ale poslednich nekolik zim to nebylo nutne. V praci se komplet prevlikam, tam nosim bile funkcni ponozky nebo podkolenky.

Russet
Extra třída :D 12158 příspěvků 03.10.18 23:04
@petrapřilepova24 píše:
Ahoj holky chtela bych se zeptat jake ponozky volite do kozacek či mokasin v tomto obdobi jestli normalne bavlnene nebo silonove ponozky v čem se vam chodi lip a co je pohodlnejsi? :D

V tomto období kozačky fakt nenosím 8) Zkusila bych bavlněné ponožky, protože v říjnu už mi je většinou v silonkách zima. Nosím klasické kožené polobotky a do nich bavlněné ponožky. Mám ráda svoje nohy :jazyk:

petrapřilepova24
Povídálka 22 příspěvků 03.10.18 23:07

@Regina Hero problem je kdyz se v tech silonkach nekde vyzuju tak to dvakrat nevypada nejlip ta noha v ty silonce a nevonito idealne ale s tim mame asi problem kazda :roll:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27432 příspěvků 03.10.18 23:09
@petrapřilepova24 píše:
@Regina Hero problem je kdyz se v tech silonkach nekde vyzuju tak to dvakrat nevypada nejlip ta noha v ty silonce a nevonito idealne ale s tim mame asi problem kazda :roll:

to nevím, mě noha v silonce přijde normální, vypadá to jako noha v čemkoliv jiném (vytahané ponožky teda nepočítám), nohy mi nesmrdí… a pokud někomu nevoní, tak se dají koupit různé spreje nebo přípravky…

Ijen
Ukecaná baba ;) 1066 příspěvků 03.10.18 23:21

Ja se krome prace asi nikde nevyzouvam. A kdyz jdu k nasim nebo tchanovcum beru si s sebou tluste ponozky, protoze je mi u nich v tech starsich baracich zima na nohy.

petrapřilepova24
Povídálka 22 příspěvků 03.10.18 23:22

@Regina Hero prijde mi trapne se pred nekym vyzouvat kdyz mam na sobe silonovy ponozky nevypada to dobre ty lemy u tech prstu

petrapřilepova24
Povídálka 22 příspěvků 03.10.18 23:25

@Ijen a tobe to nevadi kdyz se nekde vyzujes v tech silonovych ponozkach ? :think: mne tada jo

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >