Bazárky - nákupy, prodej

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Beccca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.14 07:53
Bazárky - nákupy, prodej

Dobré ráno,

poslední dobou se rozmohly internetové bazárky, především na Facebooku.
Chci se jen zeptat, Vám připadá normální kupovat dětem obnošené boty nebo spodní prádlo? Už jsem viděla i prodávat použité dudlíky a savičky. :poblion:

Kupujete popř. i sobě obnošené boty?

V životě mě to předtím nenapadlo až teď když jsem se přihlásila do jednoho bazárku.
Normální mi to nepřipadá. :cert:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
geilens
Závislačka 4621 příspěvků 17.11.14 07:59

Když se ti to nelíbí tak to nekupuj ne? Očividně to někomu nevadí, když se to prodává :nevim:

pikola
Generální žvanilka 20224 příspěvků 17.11.14 08:07

Tak kdyby nebyl zakaznik nebude prodejce, ne? Kazdeho vec, prodavaji se i horsi veci..

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 17.11.14 08:09

Každé zboží má svého kupce :-) spodní prádlo a boty bych si nekoupila použité. Sama řeším, co s kojicimi podprsenkami, prodávat je nechci, ale na vyhození nejsou. A malé podprsenky z před těhotenství jsem darovala v rodině.

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 17.11.14 08:10

Pradlo ze sekace bych nekoupila, dudliky a savicky uz vubec ne. I kdyz sama jsem prpdavala treba nepouzite lahve, ktere jsem dostala a nepouzila. Nemam rada ani body z druhe ruky, kupuju levne v multipacku, tkze by me to ani nevyslo levneji.
Boty bych pouuite taktez nekoupila. Mame s muzem stejnou nohu, obcas chodim v jeho botech a proste je neprijemne mit na noze cize vyslapanou botu. U ditete mi to pripada zvlast dulezite. Na boty se chystam jedine na nove.
Asi je to o prioritach. Krom autosedacky ma vetsinu veci z druhe ruky, tech nepodstatnych. Boty podstatne jsou, budou nove.

Uživatel je onlineCuddy
Neúnavná pisatelka 15987 příspěvků 17.11.14 08:12

@Beccca tak ono je neco jineho kupovat obnosene obleceni a boty sobe, kdy kvalitni boty mne vydrzi nekolik let a diteti, kteremu ty superfity za 1500 jsou za 4 mesice male. Takze u malych deti to umim jeste pochopit, byt sama v sekacich nenakupuji.

Vcera se v jedne diskuzi resily pouzite darky-hracky k vanocum pro dite. To je mimo me chapani u rodin, ktere nejsou ve financnich tezkostech.

Příspěvek upraven 17.11.14 v 08:15

Babišovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.14 08:14

Souhlasím s tebou, je to děs vidět jak mé poměrně slušně fin. zabezpečené známé kupují pro své děti boty z druhé ruky :cert: ale držím pusu a krok

valina1
Kelišová 5131 příspěvků 17.11.14 08:23

@Cuddy a mě to vůbec nepobuřuje a klidně malému v bazárku hračku koupím, pokud stojí za to :nevim: můj syn má např. takové hračky, které jsou nedotčené, tak proč je neposlat dál? opravdu na tom nevidím nic špatného
boty jsem taky koupila v bazaru (ale ne na „hlavní nošení“- jen kdyby mu promokly jeho, takže spíš jako náhradní), spodní prádlo bych nekoupila

Pipet
Generální žvanilka 24215 příspěvků 17.11.14 08:23

Koupím třeba použité (ale ne zničené) boty do školky na zahradu. Často kupuju použité boty „na parádu“ - páskované sandálky s kamínkama, které obuje 3× za sezonu na nějakou oslavu. Jinak má kvalitní nové.

Dudlíky, savičky, spodní prádlo nekupuju…

Už jsem párkrát koupila boty i pro sebe, inzerát typu „jednou obuté, špatná velikost“.
I ty dětské boty se často dají koupit „koupené do zásoby, ale nakonec je nenosil“.

Babišovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.14 08:26

Tak to já bych nekoupila použité ani na odrážedlo, to raději koupím levnější v deichmannu ale nové… ale záleží na financích každého :dance:

Beccca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.14 08:28

Se divím, že to tady některé obhajujete :roll: :roll:

Run
Generální žvanilka 20654 příspěvků 17.11.14 08:29

A troll řádí dál :lol: Ano kupuji obnošené sobě i dítěti, oblečení, spoďáry fakt ne. Malý i boty, samozřejmě ne ošmajdané hrůzy, ale naposledy třeba nádherné a vůbec neochozené Primigi (špatně koupili velikost) za 380,– jako fakt za ně minimálně o tisíc víc nedám. Já kupuju sobě skinny džíny, protože jsem hezká a hubená tak za 49,– i za méně. Héč :jazyk:

Aliik
Echt Kelišová 8427 příspěvků 2 inzeráty 17.11.14 08:29

Ahojda, boty kupuju kazdemu diteti nove, ale spodni pradlo nemam problem v rodine podedit (takove ty pidivelikosti, co nosi ditko pul roku) ;)
A na bazarcich nakupuju rada, jak tu nekdo psal, tak i darky na Vanoce. Pro batolata jsou napr. hracky od Fisher price jako nove a muzu si takto dovolit koupit, co chci :lol: A rada nakupuju starsi skolkove dceri pekne obleceni dobrych znacek z druhe ruky do skolky, je rada, kdy ji to slusi a fakt nemam na to, chodit do Benettonu apod. ;)

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 17.11.14 08:31
@Beccca píše:
Se divím, že to tady některé obhajujete :roll: :roll:

Chtěla jsi slyšet názory, máš je. Cos čekala, že tě budou všichni poklepávat po rameni a sdílet blicí smajlíky?

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 17.11.14 08:31

@Babišovka a já bych zase dítěti boty v deichmannu nekoupila :-) každý to má prostě nastavené jinak.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >