Spodní prádlo peru zvlášť

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 15:57
spodni pradlo peru zvlast

Ahoj, dneska mi bylo mazelem vytknuto ze si peru svoje spodni pradlo uplne samostatne v pracce. Rozumejte:pradla mam vazne hodne takze vazne neperu troje kalhotky a dve podprseny.
Manzel si bere denne tri cista tricka takze vecne peru jeho obleceni a me vycita ze si to peru zvlast? pripada vam to taky divny jako jemu? 8)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20224 příspěvků 15.11.14 16:00

Peru nam dohromady, zvlast dceri ale protoze ma vetsinu veci ruzovych. Spodni pradlo peru zvlast ale spolecne, navic manzelovi je to sumak jak peru, hlavne ze to je cisty.. Ale kdyz svatecne peru nejake krajkove a podprdy tak zvlast, to jo..

Příspěvek upraven 15.11.14 v 16:01

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 15.11.14 16:01

Mně to divný připadá, ale my jsme čuníci, tři trička dá manžel nejdřív za týden, spíš za dva a já mám taky troje kalhotky na týden… čili prát odděleně, to bych prala jednou za tři měsíce :mrgreen:

merde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 16:01

No to jsou starosti. Spodni pradlo peru taky zvlast. Spodary vsem na 60 a svoje krajkovany pradlo peru zvlast na extra program, ktery je setrny. Ja dokonce tridim i veci podle barev a materialu. Bavlnu peru jen s bavlnou, to by ho asi ze me svihlo :mrgreen:

lolla.jones
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 15.11.14 16:02

Ja si taky peru sodni zvlast a prijde mi to uplne normalni.ja jem teda desne nechylna na infekce a kvasinky takze tomu predchazim takhle. a zatim uspesne

Malaga
Nadpozemská drbna 25350 příspěvků 15.11.14 16:02

Taky peru zvlášť. Přece nepereš své krajkové spodní prádlo na stejný program jako manželova bavlněná trička, ne? ;)
Mně by přišlo divné prát to dohromady. ;), M.

lolla.jones
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 15.11.14 16:03
@merde píše:
No to jsou starosti. Spodni pradlo peru taky zvlast. Spodary vsem na 60 a svoje krajkovany pradlo peru zvlast na extra program, ktery je setrny. Ja dokonce tridim i veci podle barev a materialu. Bavlnu peru jen s bavlnou, to by ho asi ze me svihlo :mrgreen:

ja to delam takyyyy:D nechapu jak nekdo muze vsechn nahazet do jedny pracky…bily, tmavy barevny.to dela moje tchyne a podle toho to obleceni vypada:D

Eemii
Neúnavná pisatelka 17275 příspěvků 15.11.14 16:04

@fenny ty nosis jedny spodary vice dni? :think:

mammy
Závislačka 3922 příspěvků 15.11.14 16:04

Nepřipadá, já si taky peru prádlo převážně zvlášt, protože já mám většinu jemné a světlé a manžel nic světlého nevlastní.

merde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 16:05

A to nema, zadnou chlapskou praci, ze strka nos do zenskych zalezitosti, kdyz si jeho rady nikdo nezada?

lolla.jones
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 15.11.14 16:05
@Eemii píše:
@fenny ty nosis jedny spodary vice dni? :think:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
fenny
Kelišová 5283 příspěvků 15.11.14 16:05

@Eemii Měním si je když se vykoupu/osprchuju a to fakt nedělám denně :nevim:

SIMONA1234
Kelišová 7278 příspěvků 15.11.14 16:06

No, ono spodní prádlo by se opravdu mělo prát odděleně. A teď nemyslím proto, aby se nezničilo, ale spíš proto, že málokdo ho pere na víc jak 30-40C a pokud žena trpí na vaginální mykozy a podobné mňamky, tak praním na 30C se ty „potvory“ nezničí, ale naopak, roznesou se na prádlo ostatních členů rodiny…
Takže pokud potřebuješ nějaký důvod proč prát prádlo odděleně, tady ho pro manžela máš…

Malaga
Nadpozemská drbna 25350 příspěvků 15.11.14 16:06

@Eemii taky mě to zarazilo… ;)

mammy
Závislačka 3922 příspěvků 15.11.14 16:06

@fenny Zvláštní :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Server Forum 24 si vymyslel článek o politickém ovlivňování Lvů. Ozval se režisér Trojan!

Studená sprcha pro web Forum 24! Ondřej Trojan se ohradil vůči lžím, že jeho... číst dále >

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >