Bazén v Plzni?

330
9.8.15 10:42

Bazén v Plzni?

Nejsem z Plzně, ale teď se tam budu pravidelněji vyskytovat. A vzhledem k počasí a k „nčetnosti“ spojů - > čekání, bych si ráda tuto dobu zkrátila, zpestřila. Tak mě zajímá jaká je v Plzni možnost koupání - bazény apod. Něco co je blízko a dostupné z MHD?
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1095
9.8.15 10:48

Bazény tu jsou dva jeden na slovanech staví u něj tram 2 a kousek dále bus30ka a pk na lochotíně staví u něj tram 4 a seběhnete cca 200metrů dolů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
721
9.8.15 11:14

Bazén Slovany, tramvaj č.2 staví přímo u něj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
9.8.15 12:01

Bazen Slovany… ma i tobogan, virivky, venkovni bazen http://www.bazenslovany.cz/

bazen u Chodskeho namesti… jen bazen + maly http://www.skradbuza.cz/

bazen na Lochotine…jen bazen + maly http://www.bazenlochotin.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
9.8.15 12:03

Ale muzete na rybniky..Kamenak, Sidlovak, Bolevecky,

ci Kosutske jezirko, Liticka prehrada atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
9.8.15 12:55

Díky všem ;-)
Ještě dotaz - do toho bazénu na Slovanech se dostanu tedy tramvají 2 - a jede i přes sady pětatřicátníků? jestli dobře koukám :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
721
9.8.15 15:17

Ano, přes Sady Pětatřicátníků, přes náměstí, kolem nádraží, Mikulášské náměstí a ta stanice se přímo jmenuje Bazén Slovany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15408
19.3.16 18:53

Ahoj všem, mám dotaz pro ty, kteří znají plavecké bazény v Plzni. Je v nějakém bazénu možnost převlékat se v nějakých kabinkách? Vím, že nejspíš ne :lol:, ale co kdyby náhodou. Máme problém, jak dostat syna do bazénu. Hrozně by rád by do bazénu šel, ale nechce se mnou do dámské převlékárny (je mu 6 let) a já ho zase do pánské samotného pustit nemůžu :zed: Možnost pánského doprovodu bohužel nemám :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35023
19.3.16 19:21

Co podržet velký ručník? :think: nebo v nejhorším záchody, ty jsou všude, i když to není nic moc. Jinak o ničem takovém nevím :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.16 19:53

Nebylo by nejjednodušší, kdyby si šla do bazénu ještě s někým? Kámoška s manželem třeba, manžel by ošéfoval mladýho, ty by ses v klidu oblíkla v šatně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Martina321
19.3.16 20:23

@Kakika bohužel není. Na Slovanech i na Lochotíně jsou klasický šatny, dámský a pánský. A i když to tak někde je, např. v Praze, tak jsou přece stejně zvlášť sprchy, tak jak byste to dělali tam, to mu nevadí? Jinak držím palce abyste ho nějak přesvědčili. :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
15408
19.3.16 21:17

Holky, mě nejde o mě samotnou. Kluk odmítá dámské šatny, protože na dveřích je značka, že jsou pro dámy. Je autista, takže přes pravidla nepůjde :roll: @Mar__tanka1983 to by bylo nejjednodušší, jenže pánský doprovod se mi nepovedl uhnat žádný a to to řešíme už od podzimu :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15408
19.3.16 21:17

Ale jinak všem děkuji za potvrzení toho, co jsem si myslela :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.16 23:38

@Kakika takže jde jen o tu cedulku? Možná hloupej nápad, ale co se tam zkusit domluvit, zda by na tu chvíli, než tam vlezete, cedulku přelepili? Myslím, že to není nic tak nehorázného, aby šatnářka nevyhověla… :think:
Možná blbost, ale nejjednodušší řešení bývá nejlepší :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15408
20.3.16 10:27

@Mar__tanka1983 to by za pokus stálo. Zkusím to nejdřív doma na syna, že jsem našla bazén, kde jsou společné sprchy. Uvidím, jestli to vezme :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama