Reklama

Bazének / vanička na balkon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xxZuzana 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.11 16:28
Bazének / vanička na balkon

Ahoj, prosím o radu - chci dát dceři (20m) na balkon nějakou nádobu na koupání. Nafukovací bazénky mi přijdou choulostivé a navíc se špatně čistí, suší, nafukují a zase vyfukují.

Tak mě napadl plast - buď pískoviště, které se dá využít i jako bazének, např. toto:http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

nebo vana, např.:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

Vaničky mají vyšší okraj, to by mohlo být plus i mínus (hůř se do ní poleze, ale zase se tak nenacáká.
Co poradíte? Samozřejmě i cena hraje roli :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 30.05.11 16:31

To pískoviště bude dost veliké (pokud nepoužiješ jenom jeden díl) a taky se asi nebude vylévat nic moc. Vanička bude vratká - my jsme dali takovou tu obr ještě po nás a lezlo se do ní dost pitomě…

Malý nafukovací bazének se nám osvědčil :nevim:

Ale ve výsledku je to asi jedno :mrgreen:

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 30.05.11 16:47

Tu mušli máme, využívanou teda jako pískoviště..vaničku tak akorát převrhne :think: Podle mě ty bazénky vidíš moc černě :-) klasický takový ten trojpatrák je nafouknutý fakt hned, navíc se ty bazénky dneska už dělají na dně se špuntem, i to vypouštění mi přijde snažší :nevim:

PetkaK 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.11 16:49
zuzouš píše:
Tu mušli máme, využívanou teda jako pískoviště..vaničku tak akorát převrhne :think: Podle mě ty bazénky vidíš moc černě :-) klasický takový ten trojpatrák je nafouknutý fakt hned, navíc se ty bazénky dneska už dělají na dně se špuntem, i to vypouštění mi přijde snažší :nevim:

Představila jsem si jak bazének na balkóně v devátém patře vypouštím tím špuntem :mrgreen:

My máme klasicky pidi bazén nafukovací a spokojenost. Navíc za pár kaček a přes zimu nezabírá tolik místa jako vanička nebo pískoviště.

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 30.05.11 16:58
PetkaK píše:
zuzouš píše:
Tu mušli máme, využívanou teda jako pískoviště..vaničku tak akorát převrhne :think: Podle mě ty bazénky vidíš moc černě :-) klasický takový ten trojpatrák je nafouknutý fakt hned, navíc se ty bazénky dneska už dělají na dně se špuntem, i to vypouštění mi přijde snažší :nevim:

Představila jsem si jak bazének na balkóně v devátém patře vypouštím tím špuntem :mrgreen:

My máme klasicky pidi bazén nafukovací a spokojenost. Navíc za pár kaček a přes zimu nezabírá tolik místa jako vanička nebo pískoviště.

Já myslela jako že ten bazének přizvednu, tý vody přece není tolik, a tou dírkou tak jako že do kyblíčku třeba :lol: A šikovný manžel to bude z druhé strany přizvedat…no asi to taky sranda nebude :mrgreen: Naši vodu pouštívali ven, je fakt, že jsme byli první patro, žádný mydlinky tam nebyly a teklo to přímo do zahrádky na trávu.

peluani
Extra třída :D 10542 příspěvků 30.05.11 17:22

Tak pokud si vybiras z tehle dvouch tak vanicku ,jinak mi mame bazenek a jsme s nim moc spokojeny :palec:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 30.05.11 17:23

My jsme teda vždycky tu vodu v nafukovacím bazénku jako děti nechávali, jenom se to zakrylo, popř. se druhý den vylovily utonulé muchy a listy, trochu se vykýblovalo, dolilo se to horkou vodou a zas byla voda na koupání :lol: :lol: :lol:

Rozhodně bych se nedrbala, nenapouštěla, nevypouštěla a nesušila s bazénkem dennodenně :lol:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 30.05.11 17:25

U toho bazénku je pravda malinko nevýhoda, když dítko přiklekne okraj, že se voda tak trochu vyleje… Ale lidi lejou a hážou z balkonů horší věci :lol: :lol: :lol:

Hanka1
Extra třída :D 13510 příspěvků 30.05.11 17:49

na balkon velikosti 2×1 metr v centru Phy se mi osvedcil maly nafukovaci bazenek - kromo manipulovatelnosti a snadneho vylivani byl i bezpecnejsi pro dceru, kdy do a z nej lezla - v tomto pripade se mi treba vubec neosvedcila vanicka nebo to detske piskoviste - mokry plast dost klouze a padnout na hranu neni nic moc… :think:

PetkaK 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.11 17:53
zuzouš píše:
PetkaK píše:
zuzouš píše:

Já myslela jako že ten bazének přizvednu, tý vody přece není tolik, a tou dírkou tak jako že do kyblíčku třeba :lol: A šikovný manžel to bude z druhé strany přizvedat…no asi to taky sranda nebude :mrgreen: Naši vodu pouštívali ven, je fakt, že jsme byli první patro, žádný mydlinky tam nebyly a teklo to přímo do zahrádky na trávu.

Chápu, rozhodně to je lepší, než když já ho musím celý nadzvednout a pomalu překlopit do kyblíků - a pravda i když té vody není tolik (asi 3cm na výšku), tak zvednout i ten pidi bazén dá zabrat :)

cherubínek
Kelišová 7257 příspěvků 30.05.11 17:57

já plánuju na balkon koupit malej nafukovací bazének . s těch dvou možností co jsi sem dala bych asi nevybrala ani jednu. To pískoviště je moc velký, to by jsi musela mít óóbr balkon a ta vanička se mi zdá na tohle cachtání dost vratká :nevim:

mishka2
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 30.05.11 17:58

Ahoj, ještě když jsem se synem bydlela v paneláku, tak měl na balkoně taky nafukovací bazének. Bylo to super. Vodu jsem měnila podle potřeby. Když jsem ho vylívala ,tak většinu do kýblíku, zbytek(bylo to málo) rovnou z balkonu. Upřesňuji, že to bylo na vesnici a pod balkónem byl trávník a zahrádky. V centru Prahy bych si asi netroufla :mrgreen: A výhoda naf.bazénku je taky cena. Teď jsme kupovali dceři na zahradu bazének v Kauflandu - metr průměr za 90Kč. :palec:

mishka2
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 30.05.11 18:00

A k těm tvým možnostem. Měla jsem obr balkón (6×2,2m) a tu mušli bych tam nedala. To jsem tam klukovi dala raději k bazénku ještě stan :dance: A ta vanička je naprd. Dceři je teď 8 měsíců a převrhne ji jak nic, když tam dělá skopičiny.

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.11 06:30

My jsme loni měli vodu v pískovišti s poklopem. Ten náš byl obyčejný čtverec, ale nemůžu ho najít, něco na podobném principu:
http://www.zlatarybka.eu/detail.php?…
To by se myslím mohlo na balkon hodit a i s tím bude lepší manipulace než s tou mušlí

cherubínek
Kelišová 7257 příspěvků 31.05.11 06:54
madi píše:
My jsme loni měli vodu v pískovišti s poklopem. Ten náš byl obyčejný čtverec, ale nemůžu ho najít, něco na podobném principu:
http://www.zlatarybka.eu/detail.php?…
To by se myslím mohlo na balkon hodit a i s tím bude lepší manipulace než s tou mušlí

tak to už je něco jinýho než ta mušle :palec: . Tohle je moc pěkný.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >