Bazének / vanička na balkon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
xxZuzana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.11 16:28
Bazének / vanička na balkon

Ahoj, prosím o radu - chci dát dceři (20m) na balkon nějakou nádobu na koupání. Nafukovací bazénky mi přijdou choulostivé a navíc se špatně čistí, suší, nafukují a zase vyfukují.

Tak mě napadl plast - buď pískoviště, které se dá využít i jako bazének, např. toto:http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

nebo vana, např.:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

Vaničky mají vyšší okraj, to by mohlo být plus i mínus (hůř se do ní poleze, ale zase se tak nenacáká.
Co poradíte? Samozřejmě i cena hraje roli :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 30.05.11 16:31

To pískoviště bude dost veliké (pokud nepoužiješ jenom jeden díl) a taky se asi nebude vylévat nic moc. Vanička bude vratká - my jsme dali takovou tu obr ještě po nás a lezlo se do ní dost pitomě…

Malý nafukovací bazének se nám osvědčil :nevim:

Ale ve výsledku je to asi jedno :mrgreen:

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 30.05.11 16:47

Tu mušli máme, využívanou teda jako pískoviště..vaničku tak akorát převrhne :think: Podle mě ty bazénky vidíš moc černě :-) klasický takový ten trojpatrák je nafouknutý fakt hned, navíc se ty bazénky dneska už dělají na dně se špuntem, i to vypouštění mi přijde snažší :nevim:

PetkaK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.11 16:49
zuzouš píše:
Tu mušli máme, využívanou teda jako pískoviště..vaničku tak akorát převrhne :think: Podle mě ty bazénky vidíš moc černě :-) klasický takový ten trojpatrák je nafouknutý fakt hned, navíc se ty bazénky dneska už dělají na dně se špuntem, i to vypouštění mi přijde snažší :nevim:

Představila jsem si jak bazének na balkóně v devátém patře vypouštím tím špuntem :mrgreen:

My máme klasicky pidi bazén nafukovací a spokojenost. Navíc za pár kaček a přes zimu nezabírá tolik místa jako vanička nebo pískoviště.

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 30.05.11 16:58
PetkaK píše:
zuzouš píše:
Tu mušli máme, využívanou teda jako pískoviště..vaničku tak akorát převrhne :think: Podle mě ty bazénky vidíš moc černě :-) klasický takový ten trojpatrák je nafouknutý fakt hned, navíc se ty bazénky dneska už dělají na dně se špuntem, i to vypouštění mi přijde snažší :nevim:

Představila jsem si jak bazének na balkóně v devátém patře vypouštím tím špuntem :mrgreen:

My máme klasicky pidi bazén nafukovací a spokojenost. Navíc za pár kaček a přes zimu nezabírá tolik místa jako vanička nebo pískoviště.

Já myslela jako že ten bazének přizvednu, tý vody přece není tolik, a tou dírkou tak jako že do kyblíčku třeba :lol: A šikovný manžel to bude z druhé strany přizvedat…no asi to taky sranda nebude :mrgreen: Naši vodu pouštívali ven, je fakt, že jsme byli první patro, žádný mydlinky tam nebyly a teklo to přímo do zahrádky na trávu.

peluani
Extra třída :D 10546 příspěvků 30.05.11 17:22

Tak pokud si vybiras z tehle dvouch tak vanicku ,jinak mi mame bazenek a jsme s nim moc spokojeny :palec:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 30.05.11 17:23

My jsme teda vždycky tu vodu v nafukovacím bazénku jako děti nechávali, jenom se to zakrylo, popř. se druhý den vylovily utonulé muchy a listy, trochu se vykýblovalo, dolilo se to horkou vodou a zas byla voda na koupání :lol: :lol: :lol:

Rozhodně bych se nedrbala, nenapouštěla, nevypouštěla a nesušila s bazénkem dennodenně :lol:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 30.05.11 17:25

U toho bazénku je pravda malinko nevýhoda, když dítko přiklekne okraj, že se voda tak trochu vyleje… Ale lidi lejou a hážou z balkonů horší věci :lol: :lol: :lol:

Hanka1
Extra třída :D 13578 příspěvků 30.05.11 17:49

na balkon velikosti 2×1 metr v centru Phy se mi osvedcil maly nafukovaci bazenek - kromo manipulovatelnosti a snadneho vylivani byl i bezpecnejsi pro dceru, kdy do a z nej lezla - v tomto pripade se mi treba vubec neosvedcila vanicka nebo to detske piskoviste - mokry plast dost klouze a padnout na hranu neni nic moc… :think:

PetkaK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.11 17:53
zuzouš píše:
PetkaK píše:
zuzouš píše:

Já myslela jako že ten bazének přizvednu, tý vody přece není tolik, a tou dírkou tak jako že do kyblíčku třeba :lol: A šikovný manžel to bude z druhé strany přizvedat…no asi to taky sranda nebude :mrgreen: Naši vodu pouštívali ven, je fakt, že jsme byli první patro, žádný mydlinky tam nebyly a teklo to přímo do zahrádky na trávu.

Chápu, rozhodně to je lepší, než když já ho musím celý nadzvednout a pomalu překlopit do kyblíků - a pravda i když té vody není tolik (asi 3cm na výšku), tak zvednout i ten pidi bazén dá zabrat :)

cherubínek
Kelišová 7257 příspěvků 30.05.11 17:57

já plánuju na balkon koupit malej nafukovací bazének . s těch dvou možností co jsi sem dala bych asi nevybrala ani jednu. To pískoviště je moc velký, to by jsi musela mít óóbr balkon a ta vanička se mi zdá na tohle cachtání dost vratká :nevim:

mishka2
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 30.05.11 17:58

Ahoj, ještě když jsem se synem bydlela v paneláku, tak měl na balkoně taky nafukovací bazének. Bylo to super. Vodu jsem měnila podle potřeby. Když jsem ho vylívala ,tak většinu do kýblíku, zbytek(bylo to málo) rovnou z balkonu. Upřesňuji, že to bylo na vesnici a pod balkónem byl trávník a zahrádky. V centru Prahy bych si asi netroufla :mrgreen: A výhoda naf.bazénku je taky cena. Teď jsme kupovali dceři na zahradu bazének v Kauflandu - metr průměr za 90Kč. :palec:

mishka2
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 30.05.11 18:00

A k těm tvým možnostem. Měla jsem obr balkón (6×2,2m) a tu mušli bych tam nedala. To jsem tam klukovi dala raději k bazénku ještě stan :dance: A ta vanička je naprd. Dceři je teď 8 měsíců a převrhne ji jak nic, když tam dělá skopičiny.

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.11 06:30

My jsme loni měli vodu v pískovišti s poklopem. Ten náš byl obyčejný čtverec, ale nemůžu ho najít, něco na podobném principu:
http://www.zlatarybka.eu/detail.php?…
To by se myslím mohlo na balkon hodit a i s tím bude lepší manipulace než s tou mušlí

cherubínek
Kelišová 7257 příspěvků 31.05.11 06:54
madi píše:
My jsme loni měli vodu v pískovišti s poklopem. Ten náš byl obyčejný čtverec, ale nemůžu ho najít, něco na podobném principu:
http://www.zlatarybka.eu/detail.php?…
To by se myslím mohlo na balkon hodit a i s tím bude lepší manipulace než s tou mušlí

tak to už je něco jinýho než ta mušle :palec: . Tohle je moc pěkný.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >