Bere antikoncepci?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.5.22 22:04

Bere antikoncepci?

Ahoj, s přítelkyní se ‚snažíme‘ o druhé dítě, ale tak trošku jsem na vážkách, jestli se nesnažím jen já ;)

Pracujeme na tom sice na její popud, ale někdy mám pocit, že to je jen pro můj dobrý pocit ze vztahu…

Jde nějak zjistit, zda partnerka bere antikoncepci?

Samozřejmě mimo super rad typu: zeptej se

Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
LP4
746
10.5.22 22:06

Odeber ji krev :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1695
10.5.22 22:08

Z čeho soudíš, že bere HA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
976
10.5.22 22:14

To je docela blbá situace, nebo?

Snad jste partneři druhý chcete oba dva, tak mi snad nechceš říct, že si nejsi jistý v tom, jestli ona chce taky. Máš pusu, zeptej se jí ne? :D. Myslím, jako: hele chceš to dítě nebo ne? Jestli ne, stačí říct… :nevim: komunikace je třeba.

Protože jiná možnost než zeptat se jí…není.

Je to vůči tobě nefér. Jestli jste si řekli, že chcete..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.22 22:22

AUTOR

Odeber ji krev

Klidně, spí jako špalek :D… ale co pak? Pod lupou to nepoznám.

Jak to vím?

nevím,… šestý smysl. Ona ví, že ho chci, ale z těhotenství ani porodu rozhodně nadšená není… spíše naopak

• Citovat
  • Nahlásit
15639
10.5.22 22:28
@Anonymní píše:
Klidně, spí jako špalek :D… ale co pak? Pod lupou to nepoznám.@KeckaJ
nevím,… šestý smysl. Ona ví, že ho chci, ale z těhotenství ani porodu rozhodně nadšená není… spíše naopak

No tak už ví do čeho jde. Taky jsem z těhotenství podruhé nebyla nadšená, po třetí to bylo ještě horší a na konci s covidem lahůdka. O porodu ani nemluvě. Vždycky sem se těšila až budu zase samostatna jednotka. Jako jo, ty děti za to stojí, ale je to prostě 9 měsíců pekla zavrsenyho šílenou nekolikahodinovou bolestí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1695
10.5.22 23:08
@Anonymní píše:
nevím,… šestý smysl. Ona ví, že ho chci, ale z těhotenství ani porodu rozhodně nadšená není… spíše naopak

Už tě vidím, jak jsi z těhotenství a porodu nadšený ty. Kdybych tuhle část mohla vynechat, tak mi to vůbec nebude vadit. :jazyk:

Takže se ptám znovu, z čeho jsi usoudil, že bere HA?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26615
10.5.22 23:10
@Anonymní píše:

Už jsi tu hrůzu zažil? To opravdu není nejkrásnější období v životě ženy. Když jsem zjistila, že nečekaně čekám druhý dítě, málem jsem se z představy těch osmi nadcházejících měsíců zhroutila….. A porod? No děs…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
11.5.22 05:27

Co to je za vztah? Údajně se oba snažíte o dítě, což není jak koupit křečka ve zverimexu.. kde je ta důvěra ve vztahu? Spíš si místo dělání dítěte vážně promluvte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20716
11.5.22 06:01

Zajdi za doktorem a vymysli si něco, aby ti napsal rohypnol. Zfetuj manželku. Odeber ji krev a dodrž podmínky skladování. Doprav do laboratoře a zaplať rozborn na to, jaké hladiny jakých hormonl má v krvi. A pak si prostím tě prostřel hlavu. Protože nněco takvého je čistě psychopatické chování. Stejně tak uvažovat nad tím, že jí ve spánku reálně odebereš krev je prostě něco hodně přes čáru základního funkčního partnerského vztahu.

Ty bys chtěl, aby ti bez tvého svolení a základních dovednost tvoje partnerka ve spánku někam vrážela jehly (můžeš ji přitom zabít, kreténe,) a kdyby se jí to povedlo, tak aby si dělala rozbor tvé krve, jestli třeba nefetuješ?

A nebo se nauč se svou patrnerkou komunikovat, zejména pokud do vašeho vztahu chcete přivést dítě.

Pokud jí nevěříš a ptáš se na interentu na to jak něco zjistit jakkoliv jinak, než najít cestu k tomu, abyste se naučili spolu mluvit tak, abyste se sktuečně slyšeli a měli odvahu si říkat pravdu, tak máte opravdu hodně nefunkční vztaht a pokud byste, nedejbože, sktuečně otěhotněli, tak tomu dítěti dost ublížíte tím jak jste nezralí a neschopní si důvěřovat a nebo se domluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2817
11.5.22 07:27
@Anonymní píše:
Ahoj, s přítelkyní se ‚snažíme‘ o druhé dítě, ale tak trošku jsem na vážkách, jestli se nesnažím jen já ;)

Pracujeme na tom sice na její popud, ale někdy mám pocit, že to je jen pro můj dobrý pocit ze vztahu…

Díky

Jak dlouho se snažíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35218
11.5.22 07:36
@Anonymní píše:

Díky

Kolik vám je a jak dlouho pracujete na mimíšovi?

Pro začátek si můžeš dojít na spermiogram, jestli nemáš jen samé chcípáky. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8430
11.5.22 08:57

Tak první věc, zapisuje si někde menstruační cyklus? Jestli má ms po 28 dnech přesnou jako hodinky, to by mohlo být první znamení (ale nemusí). Kontroluj odpadkový koš, jestli jednou měsíčně neobjevíš neznámé plato od prášků. Potom můžeš celé dny ženu pronásledovat, jestli během dne náhodou nezapíjí nějaký prášek. :mrgreen: No a nebo se jednoduše zeptej, jestli to miminko opravdu chce. Jestli jsou tvé úsudky založené jen na tom, že se nedaří, tak důvod může být úplně jiný, než potají braná antikoncepce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20716
11.5.22 10:52

@Petule030 není nic lepšího, než chlap přehrabující odpadky a šmírující v diáři či appce, protože prostě nezvládá základní komunikaci s ženou, se kteoru chce zakládat rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23389
11.5.22 12:13
@Janli píše:
Už jsi tu hrůzu zažil? To opravdu není nejkrásnější období v životě ženy. Když jsem zjistila, že nečekaně čekám druhý dítě, málem jsem se z představy těch osmi nadcházejících měsíců zhroutila….. A porod? No děs…

my čekali plánovaně po dlouhém přesvědčování a no stejně jsem štastná nebyla, kdo řekl že je to nejkrásnější období ženy, byl chlap a byl to vůl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat