Bezkontaktní teploměr pro dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Papuska36
Stálice 68 příspěvků 28.02.19 15:30
Bezkontaktní teploměr pro dítě

Ahoj holky, doporucte mi prosím spolehlivý, bezkontaktní teploměr, ktery nestoji majlant. Pořád badam, malý 3 roky se měřit digitálním nenechá, takže změřit mu teplotu je nadlidský výkon a čekáme druhého prcka, tak abych mohla měřit bez buzení.

Reakce:
PeetaKo
Povídálka 36 příspěvků 28.02.19 15:40

My máme Truelife Care Q7, stojí kolem 690Kč. Používáme ho rok a půl a zatím změřil vždycky dobře (porovnávala jsem to s obyčejným teploměrem). Jen při měření pípne, ale to by spícímu miminku snad nevadilo.

Ivana 85
Závislačka 3452 příspěvků 28.02.19 15:47

Ja spis napisu jakej nekupovat.Mame Thermoval duo scan a je strasnej.Stal litr a meri si jak chce,pri horecce je schopnej namerit 36,2.Fakt jen parkrat meril alespon priblizne dobre.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1901 příspěvků 28.02.19 15:54

Já přemýšlím nad tím do ouška, ale taky se bojím, že nebude měřit přesně. Takovým těm na čelo nevěřím, na čele se při horečce člověk potí, takže povrch kůže se ochlazuje :nevim: Zkoušeli jsme to loni na vodě, kde nebyl jiný k dispozici. Máma měla prokazatelně, podle tepu, nad 38 a tenhle čelní teploměr jí naměřil 35,5 :zed:

Ivana 85
Závislačka 3452 příspěvků 28.02.19 16:05

@Čičorečka u nas v nemocnici ten na celo pouzivaj a funguje dobre,jen jsem zapomela jakej to maj.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1901 příspěvků 28.02.19 16:38

@Ivana 85 to je škoda, žes to zapomněla. Já jen nechci kupovat tři, než budu mít štěstí na funkční. A podle recenzí se taky orientovat nedá. Mám podezření, že si to firmy píšou samy. Když je tam deset příspěvků, že nenaměří ani prd a deset, že je skvělej :think:

zuza92
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 28.02.19 16:41

Používám truelife care Q7 už 4 roky roky a měří dobře.

Uživatel je onlineŠarlota4
Extra třída :D 10846 příspěvků 28.02.19 16:48

Visiofocus, stoji skoro 2k, ale verim, ze jej mame na dlouha leta.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 28.02.19 17:20
@Čičorečka píše:
Já přemýšlím nad tím do ouška, ale taky se bojím, že nebude měřit přesně. Takovým těm na čelo nevěřím, na čele se při horečce člověk potí, takže povrch kůže se ochlazuje :nevim: Zkoušeli jsme to loni na vodě, kde nebyl jiný k dispozici. Máma měla prokazatelně, podle tepu, nad 38 a tenhle čelní teploměr jí naměřil 35,5 :zed:

Já mám na čelo a do ucha z Lidlu a jsem s ním spokojená, mám ho pět let..Zjistila jsem na která místa přikládat (nad venkovním koncem obočí směrem k vlasům) aby měřil spolehlivě.V uchu bohužel přesný není.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1901 příspěvků 28.02.19 17:42
@Oplatečka píše:
Já mám na čelo a do ucha z Lidlu a jsem s ním spokojená, mám ho pět let..Zjistila jsem na která místa přikládat (nad venkovním koncem obočí směrem k vlasům) aby měřil spolehlivě.V uchu bohužel přesný není.

Tos mě nepotěšila.

tulipán
Závislačka 4084 příspěvků 28.02.19 18:48

Termofinder, stal asi tisicovku. Doporucila mi ho detska, pujcovala mi jej kdysi na nekolikadenni mereni, kdyz mel kluk tahle subfebrilie. Asi to vis, jen dodatek, delaji se tri mereni naraz - celo, tvar a za krkem nebo 3 x celo v ruznych mistech. Nejlepsi je, ze dite spi a ty ho muzes v noci kontrolovat.

Váš příspěvek
Reklama