Bezpečnostní obojek pro kočku

Anonymní
29.11.20 12:56

Bezpečnostní obojek pro kočku a

Zdravím,

prosím o rychlou radu - tip, kde objednat bezpečnostní obojek pro kočku. Máme venkovní kočky, lezou všude možně, po stromech atd, tak aby ten obojek byl bezpečnostní a nemohli si s ním ublížit - s tou gumou nebo sponou a na něm známka, na kterou nechám vyrýt moji adresu a telefon.

Když už jsem někde bezpečnostní obojek našla, tak tam k němu nebyla ta známka, na kterou by se daly vyrýt moje údaje. Kde prosím objednat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
82
29.11.20 13:04
@Anonymní píše:
Zdravím,

prosím o rychlou radu - tip, kde objednat bezpečnostní obojek pro kočku. Máme venkovní kočky, lezou všude možně, po stromech atd, tak aby ten obojek byl bezpečnostní a nemohli si s ním ublížit - s tou gumou nebo sponou a na něm známka, na kterou nechám vyrýt moji adresu a telefon.

Když už jsem někde bezpečnostní obojek našla, tak tam k němu nebyla ta známka, na kterou by se daly vyrýt moje údaje. Kde prosím objednat?

My jsme nechali našemu psíkovi vyrobit toto, akorát tedy větší, jen to navlečeš na obojek a je to super, zkoušeli jsme všelijaké různé známky a tak, vše se po chvíli ošoupalo a nešlo to přečíst. Tohle má už 3 roky (neustále s ním někde couráme, není to domácí povaleč :mrgreen: ) a je to fakt super, krásně to drží, neošoupává se to,… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 14:15
@Valburga píše:
My jsme nechali našemu psíkovi vyrobit toto, akorát tedy větší, jen to navlečeš na obojek a je to super, zkoušeli jsme všelijaké různé známky a tak, vše se po chvíli ošoupalo a nešlo to přečíst. Tohle má už 3 roky (neustále s ním někde couráme, není to domácí povaleč :mrgreen: ) a je to fakt super, krásně to drží, neošoupává se to,… :palec:

Teď na tu stránku koukám - Dárky od srdce. Přišlo Vám to v pohodě a za jak dlouho? Chtějí pouze platbu předem a to se mi moc nelíbí, nechci zaplatit a aby mi pak nic nepřišlo… Jinak se mi ale líbí.

• Citovat
  • Nahlásit
82
29.11.20 14:36
@Anonymní píše:
Teď na tu stránku koukám - Dárky od srdce. Přišlo Vám to v pohodě a za jak dlouho? Chtějí pouze platbu předem a to se mi moc nelíbí, nechci zaplatit a aby mi pak nic nepřišlo… Jinak se mi ale líbí.

Já to objednávala na nějaké jiné stránce, už nevím na které, bylo to normálně na dobírku, tohle jsem vyfotila první které jsem na googlu našla jen pro ukázku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 14:39

@Valburga

Aha, no já ho na jiné najít nemůžu :( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
82
29.11.20 14:50
@Anonymní píše:
@ValburgaAha, no já ho na jiné najít nemůžu :( :,(

Našla jsem třeba toto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 14:55
@Valburga píše:
Našla jsem třeba toto

To nevypadá špatně, ale obojek asi není bezpečnostní, jako u té předchozí varianty… Nečekala jsem, že bude takový problém něco sehnat.

• Citovat
  • Nahlásit
82
29.11.20 15:02
@Anonymní píše:
To nevypadá špatně, ale obojek asi není bezpečnostní, jako u té předchozí varianty… Nečekala jsem, že bude takový problém něco sehnat.

Tak ono tohle je jen ta samotná známka, obojek k tomu musíte dokoupit zvlášť. Každopádně tahle známka je fajn i v tom, že to zvířeti nikde neplandá a je to prostě těsně na obojku. Našemu psovi ty známky co se na obojek pověsily vyloženě vadily i tím, že vydávaly cinkání :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
29.11.20 15:18

Já kupuju kočkám tyto: https://www.svetkocicek.cz/…ta-reflexni/
mají je např. v kamenných prodejnách Superzoo. Rolničku jim sundavám, nechci aby chudák kočka při každém pohybu musela poslouchat zvonění.
Z druhé strany jsou hladké, bílé, a tam jim centrofixem napíšu telefonní číslo.
Občas ten obojek ztratí při prolézání křovím, tak do toho nechci moc investovat. Mám jich doma zásobu a když přijde kočka bez obojku, hned dostane další. Někdy pak ty ztracené najdeme na zahradě nebo je přinesou sousedi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 19:42
@tatrovka píše:
Já kupuju kočkám tyto: https://www.svetkocicek.cz/…ta-reflexni/
mají je např. v kamenných prodejnách Superzoo. Rolničku jim sundavám, nechci aby chudák kočka při každém pohybu musela poslouchat zvonění.
Z druhé strany jsou hladké, bílé, a tam jim centrofixem napíšu telefonní číslo.
Občas ten obojek ztratí při prolézání křovím, tak do toho nechci moc investovat. Mám jich doma zásobu a když přijde kočka bez obojku, hned dostane další. Někdy pak ty ztracené najdeme na zahradě nebo je přinesou sousedi.

Já osobně bych se bála, že člověka nenapadne ten obojek sundat a otočit a podívat se na vnitřní stranu, jestli tam někdo něco nenapsal fixou, kdyby se kočka ztratila… Číslo zvenku na obojku nebo na známce by asi bylo lepší.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat