Bibione Spiaggia s detmi?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1250
9.1.22 10:09

Bibione Spiaggia s detmi?

Ahoj, ma nekdo zkusenost s ubytovanim v teto casti Bibione s batoletem? Pry je to rusnejsi cast mesta, je to tak hrozne? Nasli jsme si ubytovani v postranni ulicce nedaleko lunaparku.. Je to nase uplne prvni dovolena s prckem u more, tak at to stoji za to a neresime nejake neprijemnosti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29873
9.1.22 11:53

@klenott neznám, ale tak když je to u lunaparku, tak předpokládejte, že budete slyšet hudbu z lunaparku a takové to lákání lidí na atrakce, někomu to vadí, někomu ne, ale v Itálii moc úplně tiché místo nenalezneš,
jen jednou jsme byli v Lignanu, asi 700 m od moře a tam bylo ticho jako v hrobě, ani doma na vesnici nemáme takové ticho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.22 10:51

Jela jsem jednou kolem, tak jsem neodolala a Bibione „musela“ navštívit aspoň na skok. Pláž celkem malá a narvaná, ale hezký písek. Teď si neuvědomuju, jestli bylo moře mělké, ale spíš jo, protože v celém tom zálivu od Terstu po Benátky jsem na několika místech zažila extrémně mělké a klidné moře - pro batole super. Městečko jsem téměř neviděla, ale ruch z lunaparku aspoň do půlnoci se dá čekat.
Jinak my cestujeme hodně na různé způsoby a pro děti je zdaleka nejlepší, pokud se bavíme o relaxu u moře, nějaký celý komplex - buď přímo hotel, nebo kemp (do vybavené chaty nebo i ve stanu), který je hned u moře, má bazén a hřiště, protože tam se dá volně přecházet mezi ubytováním a pobytem venku xkrat denně, jak děti potřebují, a prakticky jsou venku pořád, přičemž se celé dny nepečou na pláži, mimo nějaký polední klid.
My jsme tam s dětmi jednou dovolenkovali v kempu blízko městečka Grado, což je hned vedle.
Apartmán nebo ubytovnu nebo podobné ubytování volím v případě, že je to poznávací/turistická, ne vyloženě koupací, dovolená a že vyrážíme každý den po okolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat