Bílý pupínek tam dole...

Anonymní
31.8.21 16:17

bíly pupínek tam dole

Ahoj mam ňákou dobu jakoby pupinek takovou boulicku bile barvy tam dole nebolelo to ani nic bez pohmatu byt to ani nezjistila, ale ted sem si nejak na to vzpomela a prijde mi ze se o neco zvetsil, je tvrdší a taky to zaclo na dotek trosicku bolet jako treba akne na obliceji. mám to tam uz ňákou dobu (2mesice urcite), bojim se co by to mohlo být, neměli jste někdo něco podobného? do doktora pujdu ale teď zrovna tak do půlky září nemuzu takže tak :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
31.8.21 16:19

A vymacknout to nejde

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 16:34

Určitě nemačkat. Zkus se zamyslet, jestli nenosíš třeba nevhodné spodní prádlo (mělo by být bavlněné), nebo to muže být jen z holeni, hygiena (špatné přípravky na tělo) těžko říct, ale pokud to mas už delší dobu jak píšeš, určitě bude nejlepší lékař.

• Citovat
  • Nahlásit
31.8.21 16:39

Ahoj, taky jsem to měla a může to být od čehokoliv, od holení (zarostlý chloupek), potnička, nebo prostě jebák..
Já měla zarostlý chloupek a objevovalo se to na tom stejném místě víckrát po sobě, teď už se to ale nedělá. Pokud máš to stejné, tak počkej až to praskne samo a nemačkej to. Až uvidíš že to prasklo, tak to vydezinfikuj.
Pokud se jedná pouze o potničku tak to by mělo zmizet samo (ale jelikož to máš, jak píšeš, už 2 měsíce, tak to asi potnička nebude), pak už teda jebák, což je na podobné fázi jako ten zarostlý chloupek, já jsem ho měla taky dost dlouho, takže doba by odpovídala, no, snad alespoň trochu pomohlo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.21 10:12

Ahoj, měla jsem podobný/stejný problém. Postupem času se z pupínku stala boulička (měla jsem jí přímo na labiu). Gynekoložka se to pokusila odstranit/propíchnout, ale nešlo to. Následně mě doporučila k jiné gynekoložce, která mi to odstranila v lokální anestezii. Laboratoř pak potvrdila, že nešlo o nic vážného, ale jsem ráda, že je to pryč a podruhé bych už měsíce neotálela. :-)

Píši anonymně vzhledem k povaze příspěvku.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat