Bludišťák pro úžasnou ženu

Anonymní
9.1.19 18:46

Bludišťák

Ahoj, seznámil jsem se s úžasnou ženou. Přes seznamku. Zprvu mě odmítla. Po pár větách napsala ze nejsem její typ…tak jsem ji za krásné odpalkování udělil zlatého bludistaka. a ze když jich získá ještě devět, dostane dárek. Ze to bude mnou namalovany obraz. dalsiho bludistaka získala za básničku. Atd…desátý byl za pusu. Čili osobní setkání. obraz získala a také dostala. nicmene já se zamiloval a..e… Ne. nekolikrat rande a dvakrát se setkali intimní stránkou. no…zkrátka domluva volného vztahu.ja nikdy takový nemel a vše jsem podelal. Byl k ni nespravedlivý a dost nepříjemný. Měla hodně pochopeni. Neviděl jsem ji pul roku. A tři měsíce nepsal.ted 21.12ljsem ji poslal velkého zlatého bludistaka. Před dva dny po šestnácti dnech odeslání si balíček převzala. Chtěl jsem ji udělat radost. Je to hodně blby ze jsem ho poslal?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3681
9.1.19 18:58

Ano, je. Dal jsi jí najevo, že ses zasekl na mentální úrovni dvanáctiletého dítěte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1278
9.1.19 19:07

Kolik ti proboha je.. s tímhle bych taky nerandila :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16109
9.1.19 19:15

Se divím žes došel k tej osobní schůzce, na mě někdo vyrukovat s bludišťákem tak se dostane tak do blokace :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
9.1.19 19:15
  • Nahlásit
  • Citovat
29
9.1.19 19:16

...

Ten je symbolicky… Plyšáky bych fakt neposílal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
9.1.19 19:22

....

Njn co už… Byl to impuls… Bývám nebrzdeny..a mám talent to zazdit…tak dík za odpověďi a přeji veselou mysl .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Waterfall
9.1.19 20:04

Přijde mi to roztomilé, jestli tě zná, třeba to nevezme špatně.

• Nahlásit
  • Citovat
29
9.1.19 20:24

:-)

Ano zná. Dal jsem ji více dárků… I pro děti.ma vysoký post.prevzala..ale neodpovídá . Jestli to dobře chápu nemam již kontaktovat!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Waterfall
9.1.19 22:08

@Blonďobot Nejspíše, kdyby chtěla, ozve se.

• Nahlásit
  • Citovat
29
12.1.19 02:37

No...

Ano to ano…diky preju vnitřní spokojenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4951
12.1.19 20:00

Vzdyt uz jsi to tu resil predem, ne? Nech ji dejchat, nedolejzej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
14.1.19 18:36

Nerozumim

@rozand píše:
Vzdyt uz jsi to tu resil predem, ne? Nech ji dejchat, nedolejzej.

Co jsem tu kdy řešil předem.to je můj první příspěvek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
14.1.19 19:36
@Anonymní píše:
Ahoj, seznámil jsem se s úžasnou ženou. Přes seznamku. Zprvu mě odmítla. Po pár větách napsala ze nejsem její typ…tak jsem ji za krásné odpalkování udělil zlatého bludistaka. a ze když jich získá ještě devět, dostane dárek. Ze to bude mnou namalovany obraz. dalsiho bludistaka získala za básničku. Atd…desátý byl za pusu. Čili osobní setkání. obraz získala a také dostala. nicmene já se zamiloval a..e… Ne. nekolikrat rande a dvakrát se setkali intimní stránkou. no…zkrátka domluva volného vztahu.ja nikdy takový nemel a vše jsem podelal. Byl k ni nespravedlivý a dost nepříjemný. Měla hodně pochopeni. Neviděl jsem ji pul roku. A tři měsíce nepsal.ted 21.12ljsem ji poslal velkého zlatého bludistaka. Před dva dny po šestnácti dnech odeslání si balíček převzala. Chtěl jsem ji udělat radost. Je to hodně blby ze jsem ho poslal?

Dle mého názoru jen pro tebe úžasná. Ty pro ni nejspíš ne. Chce volný vztah. Vykašli se na to a rozhodně ji necpi dárky jen tě využije. Ale posuď sám. Zkus štěstí jinde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
16.1.19 00:01
@Jassmina píše:
Dle mého názoru jen pro tebe úžasná. Ty pro ni nejspíš ne. Chce volný vztah. Vykašli se na to a rozhodně ji necpi dárky jen tě využije. Ale posuď sám. Zkus štěstí jinde ;)

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama