Bludišťák pro úžasnou ženu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 18:46
Bludišťák

Ahoj, seznámil jsem se s úžasnou ženou. Přes seznamku. Zprvu mě odmítla. Po pár větách napsala ze nejsem její typ…tak jsem ji za krásné odpalkování udělil zlatého bludistaka. a ze když jich získá ještě devět, dostane dárek. Ze to bude mnou namalovany obraz. dalsiho bludistaka získala za básničku. Atd…desátý byl za pusu. Čili osobní setkání. obraz získala a také dostala. nicmene já se zamiloval a..e… Ne. nekolikrat rande a dvakrát se setkali intimní stránkou. no…zkrátka domluva volného vztahu.ja nikdy takový nemel a vše jsem podelal. Byl k ni nespravedlivý a dost nepříjemný. Měla hodně pochopeni. Neviděl jsem ji pul roku. A tři měsíce nepsal.ted 21.12ljsem ji poslal velkého zlatého bludistaka. Před dva dny po šestnácti dnech odeslání si balíček převzala. Chtěl jsem ji udělat radost. Je to hodně blby ze jsem ho poslal?

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1559 příspěvků 09.01.19 18:58

Ano, je. Dal jsi jí najevo, že ses zasekl na mentální úrovni dvanáctiletého dítěte.

PHV
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 09.01.19 19:07

Kolik ti proboha je.. s tímhle bych taky nerandila :roll:

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 7748 příspěvků 09.01.19 19:15

Se divím žes došel k tej osobní schůzce, na mě někdo vyrukovat s bludišťákem tak se dostane tak do blokace :palec:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 09.01.19 19:15
Blonďobot
Povídálka 26 příspěvků 09.01.19 19:16
...

Ten je symbolicky… Plyšáky bych fakt neposílal…

Blonďobot
Povídálka 26 příspěvků 09.01.19 19:22
....

Njn co už… Byl to impuls… Bývám nebrzdeny..a mám talent to zazdit…tak dík za odpověďi a přeji veselou mysl .

Waterfall
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 09.01.19 20:04

Přijde mi to roztomilé, jestli tě zná, třeba to nevezme špatně.

Blonďobot
Povídálka 26 příspěvků 09.01.19 20:24
:-)

Ano zná. Dal jsem ji více dárků… I pro děti.ma vysoký post.prevzala..ale neodpovídá . Jestli to dobře chápu nemam již kontaktovat!!!!

Waterfall
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 09.01.19 22:08

@Blonďobot Nejspíše, kdyby chtěla, ozve se.

Blonďobot
Povídálka 26 příspěvků 12.01.19 02:37
No...

Ano to ano…diky preju vnitřní spokojenost

rozand
Závislačka 4273 příspěvků 12.01.19 20:00

Vzdyt uz jsi to tu resil predem, ne? Nech ji dejchat, nedolejzej.

Blonďobot
Povídálka 26 příspěvků 14.01.19 18:36
Nerozumim
@rozand píše:
Vzdyt uz jsi to tu resil predem, ne? Nech ji dejchat, nedolejzej.

Co jsem tu kdy řešil předem.to je můj první příspěvek

Jassmina
Stálice 71 příspěvků 14.01.19 19:36
@Anonymní píše:
Ahoj, seznámil jsem se s úžasnou ženou. Přes seznamku. Zprvu mě odmítla. Po pár větách napsala ze nejsem její typ…tak jsem ji za krásné odpalkování udělil zlatého bludistaka. a ze když jich získá ještě devět, dostane dárek. Ze to bude mnou namalovany obraz. dalsiho bludistaka získala za básničku. Atd…desátý byl za pusu. Čili osobní setkání. obraz získala a také dostala. nicmene já se zamiloval a..e… Ne. nekolikrat rande a dvakrát se setkali intimní stránkou. no…zkrátka domluva volného vztahu.ja nikdy takový nemel a vše jsem podelal. Byl k ni nespravedlivý a dost nepříjemný. Měla hodně pochopeni. Neviděl jsem ji pul roku. A tři měsíce nepsal.ted 21.12ljsem ji poslal velkého zlatého bludistaka. Před dva dny po šestnácti dnech odeslání si balíček převzala. Chtěl jsem ji udělat radost. Je to hodně blby ze jsem ho poslal?

Dle mého názoru jen pro tebe úžasná. Ty pro ni nejspíš ne. Chce volný vztah. Vykašli se na to a rozhodně ji necpi dárky jen tě využije. Ale posuď sám. Zkus štěstí jinde ;)

Blonďobot
Povídálka 26 příspěvků 16.01.19 00:01
@Jassmina píše:
Dle mého názoru jen pro tebe úžasná. Ty pro ni nejspíš ne. Chce volný vztah. Vykašli se na to a rozhodně ji necpi dárky jen tě využije. Ale posuď sám. Zkus štěstí jinde ;)

Děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >