Zase ta svatba

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
GabinkaCh
Závislačka 3284 příspěvků 08.01.19 11:52
Zase ta svatba

Chci se jestě s něčim poradit ohledně svatby. Dodržovaly jste, že vás někdo vedl k oltáři nebo to se nemusí? a je možné si vzít pod šaty bílé baleríny které nepůjdou vidět?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12248 příspěvků 08.01.19 11:54

Můžeš jít sama, boty jsou fuk, když nejsou vidět, ale podpatky ti opticky lepe formují postavu. Ovšem lepší než se rozplacnout je jít v balerinach :lol:

Russet
Extra třída :D 14048 příspěvků 08.01.19 11:55
@GabinkaCh píše:
Chci se jestě s něčim poradit ohledně svatby. Dodržovaly jste, že vás někdo vedl k oltáři nebo to se nemusí? a je možné si vzít pod šaty bílé baleríny které nepůjdou vidět?

Volila bych nízké lodičky. V balerínách dupu. A jestli to je klasická svatba, vést bych se nechala. Buď od otce nebo nejstaršího blízkého příbuzného.

Příspěvek upraven 08.01.19 v 11:56

Alyss1
Závislačka 3022 příspěvků 3 inzeráty 08.01.19 11:55

K oltari mne vedl muj otec. Znamou vedl strejda pres treti koleno. Moji segru tata s nevlastni tata. Kamaradku nikdo. To je uplne jedno. Udelej si to jak chces.

A boty? Ty jsou jedno uz uplne. Radeji baleriny nez neco v cem nepujde chodit

smudlinky
Závislačka 2618 příspěvků 293 inzerátů 08.01.19 11:56

Je na každém, jak ke svatbě přistoupí, někde vede nevěstu dítko, jinde otec, otčím apod. Boty si taky každý bere takové, které se mu líbí, loni se nosily tuším tenisky. Nejlepší je inspirovat se na svatebních FB skupinách, nebo třeba na beremese.cz apod.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30312 příspěvků 08.01.19 11:56

já měla bílé tenisky ( měli jsme obřad na zahradě ) :-) a podpadkama bych se zarývala do trávy..
jinak mě vedl otec, ale jako nemusí se to..můžeš přijít i sama..

beruska9
Extra třída :D 10901 příspěvků 08.01.19 11:56

Nemusi. Musi se jen dostavit s obcankou, rict ano a podepsat, vsechno ostatni je volitelne ;) Ja sla s muzem (jako s manzelem, teda technicky jeste budoucim manzelem)
Muzes si vzit baleriny a to bez ohledu na to, zda pujdou videt ;)

Příspěvek upraven 08.01.19 v 11:57

debra.morgan
Kelišová 6219 příspěvků 08.01.19 11:57

Ja měla baleriny, manzel je stejne vysky jako ja, nechtela jsem byt vyssi… hostinu jsme meli v restauraci se zahradou a meli tak krasny travnik, ze jsem tam chodila asi od pulky dne pak bosky :lol: stejne to pod satama nebylo videt…
k obradu muzes klidne couvat, to je vsem jedno…

Příspěvek upraven 08.01.19 v 11:58

P4ja
Echt Kelišová 7814 příspěvků 1 inzerát 08.01.19 11:57

@GabinkaCh Vem si klidně něco pohodlného. Ale popřemýšlej, jestli nemáte naplánované nějaké takové hry, kdy budeš muest ukazovat nohy. To by pak ty baleríny vypadaly asi blbě, ale jinak proč ne. Já měla nižší lodičky a potom bílé páskovky.

GabinkaCh
Závislačka 3284 příspěvků 08.01.19 12:00

Jo a svatební dort budeme mít menší takový symbolický no.Přitel řiká,že se to má dát do restaurace,kde proběhne oběd.Já nesouhlasim.Dort bych tam nebrala,nechala bych doma,až přijdem z restaurace.Co je lepší?

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12248 příspěvků 08.01.19 12:01

@GabinkaCh dort jsme krajeli po obědě v restauraci. Pak se ještě sedelo, popijelo, dort ke kafi ideální ;)

aiera
Kecalka 236 příspěvků 08.01.19 12:02

Na svatbu mě vedla mamka… A boty jsem měla baleríny, od focení pak tenisky, nejsem zvyklá na podpatky a už tak jsem měla co dělat, abych se nezamotala do sukně, natož ještě řešit, abych vše zvládla v podpatcích…:)

Diana69
Kecalka 334 příspěvků 08.01.19 12:04

@smudlinky díky za inspiraci:) taky jsem řešila kdo mě povede k oltati,když s otcem nevycházím. Když mě tam zavede dcera ,tak mě to přijde hezký :) ještě jednou díky za tip :srdce:

P4ja
Echt Kelišová 7814 příspěvků 1 inzerát 08.01.19 12:05
@GabinkaCh píše:
Jo a svatební dort budeme mít menší takový symbolický no.Přitel řiká,že se to má dát do restaurace,kde proběhne oběd.Já nesouhlasim.Dort bych tam nebrala,nechala bych doma,až přijdem z restaurace.Co je lepší?

A jak to máte naplánovné ?? V restauraci jen oběd a pak se všichni přesunete k vám?? Nebo tam posedíte delší dobu a někteří budou odcházet? Kdyby to bylo tak, že se vámi všichni domů nepřesunou, pak bych poseděla v restauraci a rozkrojila dort. Pokud to bude jen rychlý oběd bez nějakého kafíčka, pak bych asi klidně i počkala. I když t káva po obědě přímo v resturaci mně přijde lepší.

Janita3
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 08.01.19 12:06

My měli naprosto nestandartní metalovou svatbu na fotbalovém hřišti s obřadem přímo ve středovém kruhu :lol: Vedl mě můj tatínek a též jsem měla balerínky. Určitě balerinkama nic nezkazíš, hodně teď na svatbách frčí.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >