Co za dárek příteli?

98
1.1.19 09:09

Co za dárek příteli?

Ahojky :)
Neměl byste někdo napad co příteli za vánoční dárek?
Jsme spolu krátce, a on je teď pracovně v zahraničí, ale nechal mi sem poslat 100 růží a jelikož nejsme spolu nijak dlouho nenapadá mě co já bych mu měla koupit. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2914
1.1.19 09:17

Lepší víno, lepší čokoládu - pralinky, knížku, anděla do auta… Něco kolem tří stovek. Nedávala bych dárek v ceně 100 růží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23373
1.1.19 09:21
@Teri18 píše:
Ahojky :)
Neměl byste někdo napad co příteli za vánoční dárek?
Jsme spolu krátce, a on je teď pracovně v zahraničí, ale nechal mi sem poslat 100 růží a jelikož nejsme spolu nijak dlouho nenapadá mě co já bych mu měla koupit. :think:

Já bych mu po příjezdu uvařila něco dobrého. Rozhodně bych se nesnažila cenově přebít sto růží. To stejně nejde považovat za dárek k Vánocům. Spíš tě chce ohromit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
1.1.19 09:23

@elpiska jako nevim,ale ja bych si pripadala jako blbec,kdybych dostala 100 ruzi a nazpatek dala darek za tri stovky 8o nerikam,ze ma zakladatelka utracet desetitisice,ale tri stovky je trochu malo :nevim: zakladatelko,o co se pritel zajima? :)

• Nahlásit
  • Citovat
a12
41479
1.1.19 09:27
@Twixinka píše:
@elpiska jako nevim,ale ja bych si pripadala jako blbec,kdybych dostala 100 ruzi a nazpatek dala darek za tri stovky 8o nerikam,ze ma zakladatelka utracet desetitisice,ale tri stovky je trochu malo :nevim: zakladatelko,o co se pritel zajima? :)

Tak pro me zas neni 100 ruzi darek k vanocum, to si mel schovat na valentyna kdyz uz :lol:
Tak treba priveze i nejakej normalni darek :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23373
1.1.19 09:28
@Twixinka píše:
@elpiska jako nevim,ale ja bych si pripadala jako blbec,kdybych dostala 100 ruzi a nazpatek dala darek za tri stovky 8o nerikam,ze ma zakladatelka utracet desetitisice,ale tri stovky je trochu malo :nevim: zakladatelko,o co se pritel zajima? :)

Já bych si připadala jako blbec, kdybych dostala 100 růží. Zbytečné plýtvání. Nedá to jinam než do kýblu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23373
1.1.19 09:29
@a12 píše:
Tak pro me zas neni 100 ruzi darek k vanocum, to si mel schovat na valentyna kdyz uz :lol:
Tak treba priveze i nejakej normalni darek :lol:
Že jo? Zabít 100 kytek, nedá se to pomalu držet v ruce a kam to dát?!
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41479
1.1.19 09:31
@Russet píše: Že jo? Zabít 100 kytek, nedá se to pomalu držet v ruce a kam to dát?!
:nevim: no a kdyz to neususis tak to za chvili skonci v popelnici a kam bys dala 100 suchych ruzi :nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15535
1.1.19 09:35

Koupila bych mu nějakou kvalitní láhev vina/brandy - co pije. Jinak 100 růži je děs, taky jsem dostala od někoho, kdo chtěl udělat dojem. Rozfrcala jsem je všude po bytě do vaz a za týden stejne letely (sušený kytky nemám rada)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
946
1.1.19 09:36

Kup si na sebe nové prádlo a pak ho vášnivé ojed. Bude spokojený :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23373
1.1.19 09:37
@a12 píše: :nevim: no a kdyz to neususis tak to za chvili skonci v popelnici a kam bys dala 100 suchych ruzi :nevim:

Musela by je hned pověsit hlavou dolů. Což asi neudělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48322
1.1.19 09:49

Udelala bych si prodlouzeny vikend volno. Koupila letenku a letela mu osobne podekovat.
Pokud neni vojak v Afganistanu nebo podobne tramtarii. Tam bych neletela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2914
1.1.19 09:58
@Twixinka píše:

100 růží je gesto. Nepotřebovala bych oplácet gesta, ale dala bych dárek. Zakladatelka psala, že se znají krátce. Koupila bych drobnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12088
1.1.19 10:12

Až se vrátí, zařiď víkend jen pro vás s dostatkem sexu.

Pokud chceš něco darovat, tak potřebuješ vycházet z toho, co má rád, co ho baví. To ti vážně nepovíme na internetu. Jestli znáš jeho kamarády, tak se zkus zeptat jich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5884
1.1.19 10:17

To bych snad ani nebrala jako vanocni darek 8o a ani je snad dostat nechtela, nevim…suseny kytky moc rada nemam, drzi se v tom prach a nic s tim neudelas :nevim: hele koupit mozna neco podle toho, co ma rad…jak psaly holky, mozna lepsi lahev nebo lepsi kosmetiku (pokud vis, co pouziva)…pokud bys sla do neceho drazsiho, mozna nejaky poukaz na neco - masaz, vecere v lepsi restauraci, popripade welness pro dva…zalezi na tobe, kolik do toho chces dat ;) ale asi bych to taky neprebijela za kazdou cenu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama