Co babičkám k narozeninám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alkub
Povídálka 32 příspěvků 31.12.18 12:49
Co babickam k narozeninám
:mavam:

Došli mi nápady ohledně dárků.
Moje babička slaví v lednu 63 let a moje tchyně, která je už nekoliknasobnou babičkou slaví 57 let, také v lednu.

Sypejte mi své nápady čím byste je obdarovali ????

Dekujiiii :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
MisulkaP
Kecalka 174 příspěvků 31.12.18 12:52

Já dala minulý rok babičce poukaz na kadeřníka a kytičku, tento rok mám v plánu na manikúru a kytičku ;) nebo společnou fotku celé rodiny ;)

krukynka
Kecalka 199 příspěvků 1 inzerát 31.12.18 12:56

Já kupovala minulý rok lístky do divadla. Já je koupila úplně všem a šli jsme úplně vsichni (dvě řady divadla) :mrgreen: K nezaplacení. Tento rok na takovou „srandu“ nezbyly penízky, ale snad mi to vyjde zase příští rok

Kaileee
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 31.12.18 12:58

předplatné časopisu s dárkem

bublinek
Kelišová 5297 příspěvků 31.12.18 13:00

Já jsem v jednom dárkovém obchodě objevila oleje na ošetření pleti, nenápadně jsem se na ně optala o vánocích své máti a v lednu tak zajdu a nechám si připravit balíček. K tomu kytka.

nozu
Extra třída :D 11957 příspěvků 31.12.18 13:01

Já kupuju kosmetiku. Tchýně třeba miluje Lush, takže tam se trefím vždy.

Alušáček
Závislačka 3333 příspěvků 31.12.18 13:01

Záleží na penězích.. V naší rodině si velké dary nedáváme, protože si každý může dovolit koupit co chce a potřebuje.. Takže já dávám dárky spíše pro radost. Mám mamku a tchyni kolem 60let a dávám jim knížky, parfém, lístky do divadla, oblíbené víno, čokoládu.

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 33813 příspěvků 31.12.18 13:05

Záleží na penězích… Šperky, předplatné časopisu, lístky do divadla, prodloužený víkend v nějaké evropské detsinaci

Náměsíčná
Závislačka 4192 příspěvků 31.12.18 13:07

Mamce je v únoru 56 a chce si nechat vytetovat obočí tak dostane poukaz k mojí kamarádce. Jinak dostala na vánoce vstup do solné jeskyně, masáže, kosmetiku.

debra.morgan
Kelišová 5287 příspěvků 31.12.18 13:09

hodne davame listky do divadla, nebo nase babicka maluje, jako fakt dobre, takze si vybere barvy nebo platna nebo co potrebuje, to taky nejsou levny veci…kosmetika, knizky,eurovi­kendy...... zalezi na financich…

Teris195
Stálice 67 příspěvků 31.12.18 13:14

Moje babi by skoro nevystrčila nos z domova, nemá ráda společnost, žádné výlet ani divadlo nepřichází v úvahu, takže většinou knížky, DVDčka, čokoládu, křížovky nebo něco na zahrádku. Teď k Vánocům dostala album rodinných fotek.

babanci
Ukecaná baba ;) 1682 příspěvků 31.12.18 13:22

Jsem babička a dostávám zážitkové dárky a mám je moc ráda. Masáže, divadlo, welness a protože šiju, dostávám předplatné časopisu Ottobre s módou a nebo jiné dárky, které souvisí s mými koníčky. Knížku, předplatné do posilovny, do solné jeskyně.

babanci
Ukecaná baba ;) 1682 příspěvků 31.12.18 13:24

Jednou jsem dostala od dcery vstupenku na muzikál a všechny ostatní ženy v rodině a tak jsme se vydaly do hlavního města na kulturní výlet a bylo to báječné.

Monchichik
Kelišová 6197 příspěvků 31.12.18 13:58

No holky to máte ještě dobrý, babičky mají nějaké zájmy. U nás nechce zážitky, divadlo jí nezajímá, časopisy ani knížky nečte, zahrádku nemá, psa nechce :mrgreen: , víno nepije. Já už jsem fakt v koncích a to má v lednu narozeniny.

debra.morgan
Kelišová 5287 příspěvků 31.12.18 14:00

@Monchichik takovym lidem dáváme koše s jídlem.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Vše je jinak, on by to neudělal! Expres mluvil s kamarády obviněného z vraždy pumpařky

Policie má jasno. Nebohou pumpařku Janu (†58) na čerpací stanici zastřelil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >