Bob revolution CE (popř. SE)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

potkanímáma
Nováček 1 příspěvek 16 inzerátů 19.01.17 10:10
Bob revolution CE (popř. SE)

Ahojte lidičky,

chtěla bych vás poprosit o info ke kočárku Bob revolution CE (popř. SE), týká se délky lůžka (vnitřní), nikde nemohu najít tyto informace, takže jestli by náhodou někdo zde tento kočár vlastnil a mohl by mi sdělí tuto informaci, byla bych moc ráda. Ke stabilitě v terénu, nepřevrací se tento kočár? Šíře se mi zdá vcelku malá, pouze 37 cm (pokud se nepletu) vlezou se tam děti v zimě i s fusakem? Jaké má tento kočár nedostatky nebo naopak pozitiva?

Jinak pokud máte tipy na kočárek

do terénu, odpružený
pouze sportovní verzi
nafukovací kola
polohování nohou (bylo by super, nemusí být)
dlouhá korba, ideálně 100 cm.., širší
do 10 000,–
přístupný nákupní košík
může být tříkolka
ideálně s otočným kolem (zaaretovatelným) nebo výměnnými kolečky (ale nemusí být)
Klidně tank.

Všem moc děkuji za příspěvky. Přeji hezký den.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >