Reklama

Bob revolution CE (popř. SE)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

potkanímáma
Nováček 1 příspěvek 54 inzerátů 19.01.17 10:10
Bob revolution CE (popř. SE)

Ahojte lidičky,

chtěla bych vás poprosit o info ke kočárku Bob revolution CE (popř. SE), týká se délky lůžka (vnitřní), nikde nemohu najít tyto informace, takže jestli by náhodou někdo zde tento kočár vlastnil a mohl by mi sdělí tuto informaci, byla bych moc ráda. Ke stabilitě v terénu, nepřevrací se tento kočár? Šíře se mi zdá vcelku malá, pouze 37 cm (pokud se nepletu) vlezou se tam děti v zimě i s fusakem? Jaké má tento kočár nedostatky nebo naopak pozitiva?

Jinak pokud máte tipy na kočárek

do terénu, odpružený
pouze sportovní verzi
nafukovací kola
polohování nohou (bylo by super, nemusí být)
dlouhá korba, ideálně 100 cm.., širší
do 10 000,–
přístupný nákupní košík
může být tříkolka
ideálně s otočným kolem (zaaretovatelným) nebo výměnnými kolečky (ale nemusí být)
Klidně tank.

Všem moc děkuji za příspěvky. Přeji hezký den.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama