Bojím se těhotenstvi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 08:52
Bojím se těhotenstvi

Ahoj 11.12.jsem měla nechráněný styk s přítelem. Ted ani nevím kdy sem měla menstruaci, krvácela sem z cysty.Byla sem u dr. s tím. Dostala sem na recept prášky, abych přestala krvácet. To mi říkal že sliznice je vysoká a menstruace přijde, ale já měla jen to krvácení z cysty :(.To krvácení mi skončilo 9.12.Posledni menstruace byla v listopadu 16.Test včera byl negativní, to už by snad test ukázal. Uz mám i antikoncepci napsanou ale čekám na menstruaci.Ma s tím někdo zkušenost, že kvůli cystě nepřišla MS? Už mě i napadlo, jestli to krvácení z cysty nebyla zároveň i menstruace.Ale to by snad Dr. poznal, říkal že je to od cysty…že menstruace přijde. :nevim:

Reakce:
Tableta
Závislačka 4250 příspěvků 04.01.19 09:02

Myslím si, že máš teď rozházenej cyklus, jak kvůli cystě, tak ze stresu. Zkus si test udělat znovu za 3-4 dny. Z ranní moči, samozřejmě.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11603 příspěvků 04.01.19 09:03

To uz by test určitě ukázal, pockala bych par dni a skakla na vyvolavacku, jestli je vysoka sliznice, tak by měla zabrat rychle

Leni_2019
Stálice 71 příspěvků 04.01.19 09:03

Vzhledem k tomu, ze test byl po tak dlouhe dobe negativni, pravdepodobne nejsi tehotna.
Priste se chrante, pokud nechces otehotnet.
Gynekologicke problemy mohou zpusobit nepravidelnou menstruaci, takze to nemusi mit s tehotenstvim nic spolecneho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 09:12

Antikoncepci už mám doma připravenou.Nechte­la sem ji brát,tak jsme přerušovali ,ale přítel neví jestli to stihl.Sex byl jen jednou minulý měsíc ,teď vůbec.Po těch nervech ,už ty prášky budu brát.Ja sem spíš doufala,že si doktor to krvácení spletl ,že to třeba nebylo od cysty ale menstruace,ikdyz bych ji měla hodně brzo.V listopadu sem ještě brala antibiotika,tak asi fakt to mám rozházené .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 09:20

Kdybych náhodou těhotná byla,tak by jsme si mini nechaly.Do nedávná jsme se snažily o druhé …Ale nešlo nám to skoro 2roky .Na kliniku jsme nechtěly.Nakonec sem dospela v názor ,že i jedno dítě pokryje mě mateřské pudy :) ,že mi vlastně jedno stačí.Mame 5ti letého syna.

chs.jasmin
Echt Kelišová 8180 příspěvků 04.01.19 10:09
@Anonymní píše:
Ahoj 11.12.jsem měla nechráněný styk s přítelem. Ted ani nevím kdy sem měla menstruaci, krvácela sem z cysty.Byla sem u dr. s tím. Dostala sem na recept prášky, abych přestala krvácet. To mi říkal že sliznice je vysoká a menstruace přijde, ale já měla jen to krvácení z cysty :(.To krvácení mi skončilo 9.12.Posledni menstruace byla v listopadu 16.Test včera byl negativní, to už by snad test ukázal. Uz mám i antikoncepci napsanou ale čekám na menstruaci.Ma s tím někdo zkušenost, že kvůli cystě nepřišla MS? Už mě i napadlo, jestli to krvácení z cysty nebyla zároveň i menstruace.Ale to by snad Dr. poznal, říkal že je to od cysty…že menstruace přijde. :nevim:

Ahoj,

osobní zkušenost nemám, ale kamarádka když měla cystu, tak nemenstruovala dlouhou dobu (nevím zda po celou dobu - neprobírala jsem to s ní). Ji také cysta ukazovala ale i pozitivní TT.

Každopádně si myslím, že to je tou cystou, stresem. Vyčkala bych. A dala si třeba kontryhelový čaj - mě pomáhá. Ale raději ještě zagoogli zda se pri cystě smí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >