Bolest břicha a krvacení.

4
21.10.20 13:47

Bolest břicha a krvacení.

Prosím moc o Váš názor, zkušenost, radu..
Zpozdila se mi menstruace, zkoušela jsem těhu test, úplně nepatrně se zabarvila druhá čárka. Zkusila jsem i druhý a úplně stejně. Nechala jsem si vzít krev na hcg. Hodnota v krvi byla 20,9. Byla jsem nadšená, že jsem na začátku těhotenství. Volám na gyndu, objednali mě za týden, aby prý něco bylo vidět. Dnes v noci, bolest břicha s krvácením, jak při menstruaci. Těhu test mám pouze 1 čárku, tlak v břiše pořád cítím a od noci mám slabé krvácení. Na gyndě mi řekli ať počkám do toho domluveného termínu. Znamená to, že tedy nejsem těhotná? Jsem z toho nešťastná.. a jsem zmatená z hodnoty hcg v krvi.. :oops:
Děkuji za Vaše odpovědi, potřebuji to s někým probrat a veřejně s mým okolím to zatím nelze :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19690
21.10.20 13:53

To ti tu nikdo nerekne, ale nejspis se jednalo o biochemicke, ze jsi těhotná byla, ale v samem zacatko to samo odeslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14201
21.10.20 13:56

Nejspis biochemické těhotenství, časté a neni to neobvyklé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
21.10.20 14:02

Děkuji za odpovědi. Takže je asi šance, že budu opravdu těhotná velmi malá že? Když mám to krvácení.. to nemůže být ta,,nidace,, (uhnizďování vajíčka). Doufala jsem, že když je hcg vyšší že třeba se to chytlo a bude to těhotenství a že třeba hladina hcg v moči není tak silná proto mi nevychazejí teď ty testy z moči.. ale to krvácení není myslím dobré..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19690
21.10.20 14:05

@El123 nidace urcite ne, pokud uz jsi mela pozitivni test bylo davno po ni, navic to je spis takove zaspineni nez regulerni krvaceni. Hcg 20 neni skoro nic, to byl uplny zacatek. Hele zazrak se stat muze, ale spis byla smirena s tim, ze je po vsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1691
21.10.20 14:08

Bohužel biochemické těhotenství. Pokud zmizela čárka na testu, tak je to jasné. Počítej si to jako normálně začátek menstruace. Já taky zrovna krvácím a vím, že ty // půjdou velice brzo do kytek. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
21.10.20 14:10

@Kriss Tina Děkuji za odpověď, budu doufat, že se stane nějaký zázrak ale začnu se smiřovat s tím, že nic nebyla a zatím nic nebude. :? :roll: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
21.10.20 14:13

@stín katedrál Mrzí mě to no, je to moje 1.zkušenost s pozitivním testem a tímhle vším, takže jsem neměla ani přehled, že když jsou 2čárky, že není hned vyhráno.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19690
21.10.20 14:28

@El123 vyhráno neni dokud neporodis. Ja prisla o dve těhotenství v 7tt, to uz sem mela prokazatelne dalnice na vsech testech. O dalsi jsem malem prisla ve 13tt, to bylo tak tak, ze me zachranili v nemocnici. Prvni trimestr je proste bud a nebo a rozhodne se s pozitivnim testem nejde spoléhat na to, ze je vyhrano. Clovek se muze tise radovat az tak od 12tt, kdyz mu dr na prvnim screeningu rekne, ze vse vypada dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8212
21.10.20 15:31
@El123 píše:
@Kriss Tina Děkuji za odpověď, budu doufat, že se stane nějaký zázrak ale začnu se smiřovat s tím, že nic nebyla a zatím nic nebude. :? :roll: :nevim:

Zázrak už se bohužel nestane. Bylo to biochemické těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama