Chráněný a nechraněný sex

1
20.10.20 09:29

Chráněný a nechraneny sex

17.10. jsem měla s přítelem první sex, ze začátku do mě vnikl bez kondomu, po chvíli si ho nasadil a pokračovali sme. Přítel se neudělal, udělal se až při druhém kole (měli jsme kondom dodělala jsem ho pak rukou). 18.10. Jsem měla dostat menstruaci a stále nic. Myslíte že můžu být těhotná když že začátku do mě párkrát vnikl bez ochrany? Děkuji za odpovědi.
Vek: bude mi 18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19582
20.10.20 09:31

Spis ne, den pred terminem ms uz nebyvaji plodne dny. Nemas spis nervy? Nebralas predtim nejake leky? Nebylas nemocna? Ono stejne v tomhle veku jeste ms nemusi byt na den presne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
833
20.10.20 09:33

Nejspíš to bude ok, nicméně v tomhle věku prostě bez kondomu ani na chvíli. Jste mladí a plodní a stačí kapka..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2720
20.10.20 09:36

Myslím, že ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1070
20.10.20 09:36

Je to spíš nepravděpodobné, zpoždění bude asi ze stresu. Každopádně si můžeš udělat test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19582
20.10.20 09:42

@Julča001 test by ji byl 3 dny po styku na nic. To az tak příští tyden nejdriv, kdyz ms nedorazi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14121
20.10.20 09:44
@veruuu55 píše:
17.10. jsem měla s přítelem první sex, ze začátku do mě vnikl bez kondomu, po chvíli si ho nasadil a pokračovali sme. Přítel se neudělal, udělal se až při druhém kole (měli jsme kondom dodělala jsem ho pak rukou). 18.10. Jsem měla dostat menstruaci a stále nic. Myslíte že můžu být těhotná když že začátku do mě párkrát vnikl bez ochrany? Děkuji za odpovědi.
Vek: bude mi 18

Spis ne, ale bez kondomu ani chvíli, to nevíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
20.10.20 10:09

Těsně před menstruací a na jejím začátku je otěhotnění velmi nepravděpodobné, téměř nemožné a řada párů toho pravidelně využívá. Záleží ovšem také na tom, jak pravidelně menstruaci míváš. Navíc přítel to do Tebe nepustil a včas si oblékl kondom. Také přerušovaná soulož je běžný způsob ochrany. Z otěhotnění tedy nemusíš mít strach a můžeš být ráda, že jsi už projetá a připravená na pravidelný intimní život. Dvoudenní zpoždění menstruace nic neznamená, test dá spolehlivý výsledek až za dva týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14366
20.10.20 11:20

:think: To vypadá na dobře promyšlenou akci. Myslím z jeho strany, tak bych se až tak nebál. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1070
20.10.20 12:33
@Kriss Tina píše:
@Julča001 test by ji byl 3 dny po styku na nic. To az tak příští tyden nejdriv, kdyz ms nedorazi.

Taky jsem nepsala, že si ho má udělat hned teď ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama