Bolest kyčle před menstruací

2
11.9.20 12:16

Bolest kyčle,pred menstruaci

Ženy, bolí mně právě kyčle, občas…do ms chybí pár dní, taky bolí kolena…jak na chřipku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
458
11.9.20 12:35

Tak to asi budeš mít Covid :zed:. Na blbou otázku blbá odpověď..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6826
11.9.20 13:47

Klidne to muze byt z poklesu hormonu, takze to souvisi s PMS, kor pokud to pocitujes pravidelne v tomhle obdobi.
Dokonce existuje pojem "pms chripka ", nektere zeny vazne v tomhle obdobi muzou mit ruzne priznaky nastuzeni.
Ale jasne je potreba vysledovat, kdy se to deje a vyloucit nejake dalsi duvody.
Jinak na to zabira doplneni estrogenu, plus mineralu jako vitamin D, horcik a vapnik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
11.9.20 14:10

@Jana525 každý měsíc je to jinak.pres léto bylo vše v pohodě, nástupem podzimu se nějak vše mění…ale jen jsem se chtěla zeptat jestli to někdo mívá? Teploty nemám, mám skoro dvouletého chlapečka Marečka a mne je 46let tak to je asi věkem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6826
11.9.20 17:22
@Lilput píše:
@Jana525 každý měsíc je to jinak.pres léto bylo vše v pohodě, nástupem podzimu se nějak vše mění…ale jen jsem se chtěla zeptat jestli to někdo mívá? Teploty nemám, mám skoro dvouletého chlapečka Marečka a mne je 46let tak to je asi věkem..

Ja jsem vzdycky mela tezke PMS, ale po te ctyricitce je to des. A dokonce to vypada, ze zacinam opravdu mit i priznaky nachlazeni. Minule jsem mela dokonce teplotu, zimnici, pokaslavani. jela jsem i na test na coronavirus a negativni. Ted mam zrovna PMS, tyden pred menzes a rano zase skrabani v krku, tak jsem si o tom dneska zrovna hledala. Proto jsem ted silene chytra :mrgreen:
takze jsem si zvedla o jednu kapsli jetela cerveneho vic svoji denni davku a cpu do sebe od rana vic vitaminu D nez jsem zvykla,, horcik a taky zelezo a budu to delat vzdy ten poslendi tyden pred menzes.
Ale u me uz teda taky zacala ta perimenopauza a to byl taky horor nez jsem prisla na to, co s tim.
Jinak je mi 45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama