Bolest na prsou u syna

Anonymní
25.4.20 06:31

Bolest na prsou u syna

Ahoj maminky, syn 2 roky si cca týden stěžuje, že ho bolí na prsou viz. obrázek. Nejvíc, když pije ať už šťávu nebo mléko tak to ani nedopije a furt říká, že ho to tam bolí. Nejspíš zajdeme po víkendu k Dr. jen mě zajímá jestli s tím nemá někdo zkušenost :think:

Děkuji :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1172
25.4.20 06:43

Takhle bolivalo dceru, stezivala si u vecere vzdy ze ji boli “srdicko” a ja si rikala jak jen nechce jist tak vymysli blbosti. Ale nakonec mi to nedalo a ejhle-reflux zaludku, jicnu 3.stupen. Mela nejake prasky, extra dietu, to bylo drsny jako(vysvetlit tak malemu decku co smi a nesmi) a trvalo to asi rok, rok a pul nez se jakzt takz spravila. Doted ma obtize, ale uz je velka a vi ze proste bublinkovy piti pit nebude, ze je ji pak zle.
Sla bych k detske a eventuelne chtela zafanku na gastro. Drzim palec :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 07:01

@Khalesi syn si stěžuje jen u pití u jídla ne tak nevím jestli by to mohlo být to co u vás :think: určitě k Dr. zajdeme teď se teda trochu bojím.

• Citovat
  • Nahlásit
25959
25.4.20 07:26

@Khalesi Dite taky pravidelne pali zaha. Muzu se zeptat, jaka vysetreni vam na tom gastru delali? Mozna nas to taky ceka. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
382
25.4.20 08:01

Syn si take obcas stezoval, take to nasledovalo po jidle (vetsinou), ale do par minut bolest vzdy ustoupila. Nakonec mi to tez nedalo. Na kardiu rikali, ze se to detem stava, kdyz treba hodne cvici nebo rostou. Muze to byt jen uskrinuty sval. U nas si vzdy stezoval, pak to preslo treba na mesic, pak trikrat do mesice, pak dva mesice pokoj…a tak stale dokola. Takze i toto to muze byt, pokud syn treba hodne sportuje, beha, namaha se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1172
25.4.20 08:33

@Svistice nebylo to nic hroznyho. Dostala vypit oobr mnozstvi kontrastni latky a pak ji delala dr sono/utz (nevim presne ktere to je) musela nehnute lezet a ta ji jezdila po brise a hrudniku. Ruzne se musela tu nadechnout, tu polknout, napit se v prubehu vysetreni…chvili lezela hlavou dolu, ruzne si ji natacela aby videla jak to pracuje nebo nepracuje ten zaludek. Pak mi dala hruby vysledek a poslala zaznamy nekam do laborky kde pak poslaly vysledky a gastro urcila prubeh lecby.
Ty leky fakt uz nevim co to bylo, brala jich 5 denne a fakt brutal dieta. Nesmela temer nic. Drzkovala dlouho ale nakonec si zvxkla. Nejhorsi bxlo uhlidat babicky a kamarady ze proste to a to nemuze.

Byly ji 4 roky. Takze je to pred 6ti lety… pracoviste praha.
Drzim palec at je synovi jen lepe :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat