Kopřivka která cestuje

47
20.4.20 21:21

Kopřivka která cestuje

Dobrý večer
Již dva týdny má dcera (20 měsíců) ekzém po těle, nic nového nejí, peru pořád v tom samém, doktorka řekla že je to ekzém, měla jsem koupat ve škrobu ob den a mazat modrou indulonou. Vše jsem dělala, ekzém nemizel. Před třemi dny se jí ale objevila šílená kopřivka (foto přikládám), nesvědila, nebolela, měla jí na lýtku, za hodinu lýtko měla čisté a kopřivku měla na břiše, rukách, po další hodině se přesunula na záda, prostě cestovala. Dala jsem jí dithiaden s tím že asi alergie na písek, slunce, kdo ví. Dithiaden brala do včerejšího večera, sem tam ještě malé ložisko kopřivky měla ale nic hrozného, dnes ráno jsem ho vysadila a odpoledne už zase šílená ložiska po celém těle a zase se,, stěhovala". Nebolí jí to, nesvědí, teploty nemá, je v pohodě, opravdu nic nového zavedené nemá, když jsem si spojila co jedla dnes a před třemi dny kdy se to objevilo poprvé tak stejné potraviny byli kuře, vejce, UM Nutrilon a kaše Nutrilon na noc. Ale všechno malá jí už hrozně dlouho. Taky jsem přemýšlela že všechny věci vypětí v jiném dětském prášku, třeba v Jelenovi? Lidi prosím o radu, jsem fakt zoufalá. :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
164
20.4.20 21:42

Nemá třeba po nějaké nemoci? Syn měl nějakou dobu po prodělaných neštovicích takovou „fyzikální“ kopřivku. Třeba se poškrábal nebo nějak odtlačil a udělali se mu hned takové červené vystupující fleky. Samo od sebe to zmizelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat