Bos v trávě a pupínky na ploskách

3
19.4.20 07:52

Bos v trave - pupinky na ploskach

Ahoj, prosím o radu zkušenějších. Včera syn 4,5 cele odpo behal bos v posekane trávě. Podle manzela chodil i ke známým do dřevěné chaticky, prý dost špinavé. Manžel ho nechal, já tam. nebyla. Vecer si syn stěžoval že ho bolí plosky, měl tam drobné cervene pupinky, jako kdyby byl popichany od trávy. Jenomže do rána se.mu zvětšily, na jedné noze slily v takové flicky (viz foto). Říká že ho to bolí, ale já myslím že spíš svedi. Nenapadá vás, co by to mohlo být? Jen alergie na něco? Mám trošku obavy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34490
19.4.20 07:57
@MariaMax píše:
Ahoj, prosím o radu zkušenějších. Včera syn 4,5 cele odpo behal bos v posekane trávě. Podle manzela chodil i ke známým do dřevěné chaticky, prý dost špinavé. Manžel ho nechal, já tam. nebyla. Vecer si syn stěžoval že ho bolí plosky, měl tam drobné cervene pupinky, jako kdyby byl popichany od trávy. Jenomže do rána se.mu zvětšily, na jedné noze slily v takové flicky (viz foto). Říká že ho to bolí, ale já myslím že spíš svedi. Nenapadá vás, co by to mohlo být? Jen alergie na něco? Mám trošku obavy…

Namazala bych to fenistilem. Jestli to je alergie, mělo by to zmizet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2212
19.4.20 08:05

A jak jste to zjistili, dezinfikovali jste to? To je jedine ceho bych se bala, ze si popichal nohy nekde v te chatce, sledovala bych. A ze by to bylo ruka-noha-usta neni mozne? Nebyl ve styku s detmi, teplota, bolaky v ustech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34490
19.4.20 08:07

Jestli se v té chatce dlouho negruntovalo, může to mít z toho. Jestli nezmizí po Fenistilu a bude to svědit a žádná teplota, šla bych na kožní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
19.4.20 08:22

@tini ruka noha to není, tu měly obě děti v prosinci, navíc jsme už měsíc úplně bez děti. Zjistili jsme při večerní koupeli, malej plakal že hp to stipe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4317
19.4.20 08:33

Nemuze tam mit nejake trisky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2047
19.4.20 09:16

Neposlapal nějaké kopřivy nebo jiné pichaj8ci kytky? Jsem pro fenistil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2995
19.4.20 09:31

Posekana trava muze byt hodne ostra/tvrda (zvlast, kdyz je takove sucho) a kuze na detskem chodidle je citliva. Fenistilem nic nezkazite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat