Mám deprese kvůli nemocnému synovi

Anonymní
18.4.20 22:22

Mám deprese

Ahoj. Mám 4měsíčního syna a jsme už třetí den v nemocnici. On je na kapačkách. Ve čtvrtek se mu zvětsilo jedno varlatko, bylo tvrde a šílene rudé. Syn bez teplot. Jeli jsme do nemocnice. Vzali mu krev a zjistili vysoké crp v krvi. Dnes jsme tu již třetí den a antibiotika do žíly mu nezabiraji. Pořád má varlatko natekle, rudé a tvrde. Já si to pořád vycitam, brecim a nejsem schopna ničeho. Nemůžu spát. Jsem špatná máma. Co když p varlatko přijde? Co když bude mit v dospělosti problémy s plodnosí? Vůbec nevím jak k tomu přišel. Četla jsem na netu co to může být a nejvíce se bojím torze varlatka. :(
V nemocnici jsme již byli v jeho 6.týdnech s teplotama 40°C, následně se z toho vyklubala 6.nemoc. Chci už domů, nezvladam to tu. Pritel mi vycita ze to je moje vina, že ho nedostatečně oblékam atd… Nemá někdo zkušenost se zánětem varlatka či torzi varlatka u chlapecka?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33789
18.4.20 22:30
@Anonymní píše:
Ahoj. Mám 4měsíčního syna a jsme už třetí den v nemocnici. On je na kapačkách. Ve čtvrtek se mu zvětsilo jedno varlatko, bylo tvrde a šílene rudé. Syn bez teplot. Jeli jsme do nemocnice. Vzali mu krev a zjistili vysoké crp v krvi. Dnes jsme tu již třetí den a antibiotika do žíly mu nezabiraji. Pořád má varlatko natekle, rudé a tvrde. Já si to pořád vycitam, brecim a nejsem schopna ničeho. Nemůžu spát. Jsem špatná máma. Co když p varlatko přijde? Co když bude mit v dospělosti problémy s plodnosí? Vůbec nevím jak k tomu přišel. Četla jsem na netu co to může být a nejvíce se bojím torze varlatka. :(
V nemocnici jsme již byli v jeho 6.týdnech s teplotama 40°C, následně se z toho vyklubala 6.nemoc. Chci už domů, nezvladam to tu. Pritel mi vycita ze to je moje vina, že ho nedostatečně oblékam atd… Nemá někdo zkušenost se zánětem varlatka či torzi varlatka u chlapecka?

holka zlatá, jsi hodná a citlivá maminka, co má strach o své děťátko. Laické úvahy Tvého partnera, proč a jak se to stalo jsou zcela mimo. Doktory máme máječné, důvěřuj jim, že to zvládnete. Nejsou to neznámé diagnozy, je s nimi zkušenost. Jen se to asi nahromadilo. Mysli ale i na sebe, v nemocnicích jsou k dispozici psychologové. Není ostuda se jim v těžké chvíli svěřit. Držte se :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.20 22:31

Promiň, ale tvůj přítel je pěknej trubec, místo, aby tě podržel, tak ti ještě nakládá :cert:
Věř doktorům, určitě pro malého dělají maximum, nepodlehej skepsi kvůli němu, teď tě moc potřebuje :srdce:
Držím palce, ať je v pořádku :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.20 22:50

Děkuji holky. Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
987
19.4.20 05:43

Tvůj partner je super partie :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 13:39

@Ju21na dnes se mi omluvil. Prý to tak nemyslel, prý to řekl dřív než myslel. Prý má o syna strach. Jenže já taky, myslela jsem, že se ten můj stav změní když se vyspím, ale mě je ještě hůř než včera. Pořád brecim a představuju si to nejhorší.. O jedno miminko jsme už přišli.. :(
Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
1414
19.4.20 13:42

V nemocnici maji urcite psychologa. Popros o rozhovor s nim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19905
19.4.20 14:23

Držím palce, tvoje vina to určitě není :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 19:37

Pořád se na mě valí špatné zprávy. Malej má crp ještě vyšší, už má i teploty a hodně bílých krvinek v moči. Antibiotika nezabírají a to je má už od čtvrtka. Přeložili ho na jip. :( zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
210
19.4.20 19:39

Tak to bude chtít jiný antibiotika nejspíš, zeptej se jich na to jestli můžou změnit antibiotika!! Já měla na podzim streptokoka a první atb mi vůbec nezabraly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 19:46

@Jednablbka před chvílí přišel primář, pichli mu kapacku do druhé žíly, zkusí jiné atb. A prý se uvidí. Taky se zvažuje převoz do Hradce nebo Prahy. Mám šílený strach.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymninka
20.4.20 17:31

Ahoj moc je mi líto co se vám děje, můžete mi prosím napsat do zprávy, mam par otázek :)

• Citovat
  • Nahlásit
1598
20.4.20 20:17

Ano, v nemocnici mají psychologa nebo krizového interventa, ať ti ho zavolají, jsou zkušení a umí opravdu podpořit. Taky když poprosíš doktora, jistě ti dá prášek na uklidnění. Samozřejmě za to nemůžeš, nejspíš je to zánět a doktoři vědí, co dělají, určitě to bude dobré :srdce: Přítel jednal asi ve stresu, je dobře, že se ti omluvil. Neboj se říct o pomoc personálu, oni jsou tam taky pro tebe :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
20.4.20 20:26

Holky, tak já prozradím svou identitu. Strašně se stydím, že to nezvládám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16500
20.4.20 20:37

@Sabina123amy
To je normální. Nevíš co se děje, nemůžeš nic dělat. Ona ta bezmoc je nejhorší.
Zkoušela jsi toho psychologa, nebo kněze? V nemocnicích je mívají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat