Mám deprese kvůli nemocnému synovi

Napsat příspěvek
Velikost písma:
20069
20.4.20 21:13
@Sabina123amy píše:
Holky, tak já prozradím svou identitu. Strašně se stydím, že to nezvládám

Dyť je to hrozná situace. Bude zase dobře :kytka: hele já malýho do roka nikam nebrala, ani na plavání, když jsem tu četla, že je z toho třeba zánět ucha ani do dětských koutků, já mám z tohohle hrůzu, když to dítě nemluví, neřekne :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
20.4.20 21:20

@Bubla Bůčková moc děkuji. My právě nikam nechodíme a už je v nemocnici podruhé.. :(
Nevím, co dělám špatně.. Ještě jak je zákaz návštěv, tak je to horší..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
20.4.20 22:48

@Sabina123amy ahoj, a zabrala už ta nová antibiotika? Drzim palce, znám tu bezmoc kvůli dětské nemoci :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
20.4.20 22:51

@chuanita Ahoj, o malilinkatej chloupek je to lepší, ale i tak je to vážné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
20.4.20 22:59

@Sabina123amy aspoň o to malinko… Ještě jednou držím palce. :hug: :kytka: bude to dobré, jste v péči a je o něj postaráno. Hlavne si nic nevyčítej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102527
21.4.20 00:16
@Sabina123amy píše:
Holky, tak já prozradím svou identitu. Strašně se stydím, že to nezvládám

Není se za co stydět. Proč taky, že máš strach o své miminko? To je přece úplně normální.
Držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
21.4.20 00:18

@Anna766 stydím se za to, že nedokážu být silná. Mám strach, že tu moji špatnou náladu můj maličký ze mě vycítí.. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
21.4.20 00:25

Zde mám foto z pátku, když ještě nebyl na jip. V ručičce má kanylu, tu má zapevněnou dlahou a obvazanou, aby si to nevytáhl. Tím mu do žíly dávali antibiotika. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35355
21.4.20 00:34

@Sabina123amy jak jste ns tom, zabrala druha ATB? :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
21.4.20 00:39

@vodolejka malinko ano, bílé krvinky v moči už nejsou, horečka ze 39,5° klesla na 38,5°. Ale to varlátko nateklo ještě více a je rudé, vařící a evidentně ho to hodně bolí. Kdybych to vše mohla nějak přenést na sebe, aby mu bylo dobře.. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102527
21.4.20 00:41
@Sabina123amy píše:
@Anna766 stydím se za to, že nedokážu být silná. Mám strach, že tu moji špatnou náladu můj maličký ze mě vycítí.. :andel:
Nevyčítej si to. Když jsem byla se svým synem v nemocnici,byl na zákroku ve kterém ani nešlo o život,tak když ho odvezli na sál,já šla zvracet.Prostě nervy,strach.Jsme mámy,ale nejsme stroje .
@Sabina123amy píše:
Zde mám foto z pátku, když ještě nebyl na jip. V ručičce má kanylu, tu má zapevněnou dlahou a obvazanou, aby si to nevytáhl. Tím mu do žíly dávali antibiotika. :srdce:

Je rozkošný :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35355
21.4.20 00:47
@Sabina123amy píše:
@vodolejka malinko ano, bílé krvinky v moči už nejsou, horečka ze 39,5° klesla na 38,5°. Ale to varlátko nateklo ještě více a je rudé, vařící a evidentně ho to hodně bolí. Kdybych to vše mohla nějak přenést na sebe, aby mu bylo dobře.. :srdce:

Tak snad uz bude jen lepe! Drzte se :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
21.4.20 00:50

@vodolejka moc děkuji… Moc me mrzí, že toto zažívá už podruhé.. :(
Vůbec to nechápu, starám se o něj jak nejlépe dokážu, dala bych za něj život a přece jen zažívá toto. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35355
21.4.20 01:04
@Sabina123amy píše:
@vodolejka moc děkuji… Moc me mrzí, že toto zažívá už podruhé.. :(
Vůbec to nechápu, starám se o něj jak nejlépe dokážu, dala bych za něj život a přece jen zažívá toto. :(

A doktori netusi duvod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
21.4.20 11:13

Ahoj Sabi, jak se broučkovi dnes daří? Kolem páté ráno, když jsem kojila, jsem si přečetla všechny příspěvky a od té doby na vás pořád myslím :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat