Zpět na web

  • načítám...

20200419_074655.jpg

Ahoj, prosím o radu zkušenějších. Včera syn 4,5 cele odpo behal bos v posekane trávě. Podle manzela chodil i ke známým do dřevěné chaticky, prý dost špinavé. Manžel ho nechal, já tam. nebyla. Vecer si syn stěžoval že ho bolí plosky, měl tam drobné cervene pupinky, jako kdyby byl popichany od trávy. Jenomže do rána se.mu zvětšily, na jedné noze slily v takové flicky (viz foto). Říká že ho to bolí, ale já myslím že spíš svedi. Nenapadá vás, co by to mohlo být? Jen alergie na něco? Mám trošku obavy...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...