Bolest svalů rukou?

25208
28.9.12 21:54

Bolest svalů rukou?

Ahoj, včera večer mě trochu bolelo lýtko, tak si říkám, že jsem si ho asi nějak namohla a usnula jsem. V noci jsem se budila bolestí rukou, ráno jsem se nestačila divit, obě ruce mě bolí od paží až dolů, jako kdybych si je namohla, ale neměla jsem jak :nevim: Navečer mi začalo brnět v levé ruce od zápěstí k prstům, před chvílí i v pravé. Skoro ani neuzvednu syna, když si na tu ruku sáhnu, jen se letmo dotknu, tak to bolí jako čert, nevím, co to může být. Nemáte s tím někdo zkušenost? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Run
20725
28.9.12 22:19

Ty jo, takhle najednou? Jinak to brnění - možná karpální tunely? Já cca před měsícem najednou nemohla vubec hýbat kotníkem - byly to šlachy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1610
28.9.12 22:25

Ahoj já měla vloni to samý, vůbec nevím z čeho. První lýtko pak ruce a pak obě nohy. Napadlo mě jestli to není z podlahového topení…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.12 22:29

Pokud to neustoupí nebo se zhorší, tak bych řešila s Dr.
Jinak mě taky napadly karpální tunely, ale to se týká rukou

• Citovat
  • Nahlásit
25208
28.9.12 22:31

@denca29 podlahové topení tu nemáme :nevim: Připadám si, jako bych udělala tak 200kliků :nevim: A když mám prcka posunout, protože se v postýlce točí, tak syčím bolestí :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1610
28.9.12 22:33

Já taky nepřišla na to z čeho, začlo s lýtkem pak předloktí ale měla jsem pocit že mě bolí šlachy a ne svaly. Bolelo mě to hrozně a budilo i ze spaní tak to vypadá že to je něco podobného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25208
28.9.12 22:40

No, já mám spíš obavu z těch žil :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1610
28.9.12 22:42

@Reinka myslíš? Moje ségra trpí na žíly a když jí to chytně tak říká že jí dolí celá noha… jestli půjdeš k dr tak dej vědět ju?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25208
28.9.12 22:56

@denca29 spíš tajně doufám, že to přejde, ale kdyby to neustoupilo, tak s tím budu muset zajít :roll: Dám vědět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1928
29.9.12 11:35

Mně dva měsíce bolelo od místa kde míváme hodinky po palec, vždycky při nějakém pohybu mi tam tak projela bolest! až jsem se rozhodla k doktorovi tak mi tam dal injekci, že mám zánět žil. asi že jsem ruku dost namáhala. což je pravda, pořád jsem chovala malého, když se narodil. Tak snad to dopadne dobře a přejde tě to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25208
29.9.12 12:56

@Janeynka no, zatím to je stejný, jsem ráda, že jsem ráno odnesla malého z ložnice do obýváku a to jsem si ho ještě musela hodit přes rameno, protože na ruce ho prostě mít nemůžu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1928
29.9.12 13:16

Zkus si zajít k obvodákovi, ten ti na to něco řekne a asi tě pošle k ortopedovi. neodkládej to jako já. boles odešla za pár dní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25208
29.9.12 13:34

@Janeynka uvidím, jak na tom budu v pondělí. Zase nechci prcka tahat mezi uchrchlaný důchodce. No, ale jelikož si levou rukou ani neodemknu dveře…a taky potřebuju vyndat maso z mrazáku a musím počkat, až se přítel vzbudí po noční, protože ten šuplík prostě nevytáhnu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
29.9.12 14:49

Ahoj, nedočetla jsem to celé, tedy se omlouvám, jestli již někdo doporučil to, co já - nevím, jestli to je tento případ, ale já měla zanícené šlachy - vypadá to, jako bolest svalů. Stále jsem kloučka chovala a pak jsem ho skoro nemohla unést. Moc mi pomohl nosící šátek a také chvála budiž Emoxan gelu a také trochu Voltaren gel - nemasírovat jen tak „vťupkat“ Držím pěsti ať něco zabere. Před MD jsem pracovala vždy jedině u PC (čili se zánětem šlach jsem se potýkala dost často - pomohla ergomyš a také podložka).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25208
29.9.12 19:30

A když už k dr., tak k obvoďákovi nebo na chíru? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu