Bolest v krku u dítěte bez teplot

Anonymní
28.6.20 22:32

Bolest v krku u ditete bez teplot... angina?

Hezký vecer,
syna (5 let) boi uz pres tyden a pul stridave v krku, vzdy chvili knuci, ze boli, pak je pul dne klid, pak zas, treba den klid a posledni 3 dny bolest chvilemi treba pul dne, teploty nejsou, normalne funguje… ryma ani kasel,… ji t uz k dr? muze to byt angina?
dekuji J.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7285
28.6.20 22:35

A v krku to vypadá jak? Šla bych k lékaři, na začátku léta je angína dost typická. Dcera teď aktuálně má, celou dobu bez teplot, bere ATB. Krk napřed pár dní trochu ale horšilo se to. Já mívám angínu jen s mírnými příznaky, vloni jsem s ní běžela několikrát 15km, považovala jsem ji za mírné škrabání v krku a hůř se mi běželo. Přišlo se na ni na preventivní prohlídce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
712
28.6.20 22:44

A nemá třeba afty? Já měla letos v lednu anginu po 15ti letech a myslela jsem, že zdechnu. Syn ve středu začal, že ho bolí v krku, od patku rýma Jak z kohoutku. Po takové době bych šla k dr. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.6.20 22:46

V krku… Jedna mandle mi přijde ok, druhá má tam takovou skvrnku, a nahoře malicky cepik, jinak nic, oboje může být běžné.. Nedokážu to posoudit…
Tak raději pujdem, nevěděla jsem zda nebudeme za exoty když půjdem s bolestí bolesti v krku bez teplot.. :think: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.6.20 22:48

Afty nemá, měl jeste na patře maličko červené drobné tečky, spus jakoby když vztekli tak se snažil polykat a to bolelo…

• Nahlásit
  • Citovat
3600
28.6.20 23:19

Taky jsem měla pár let zpátky anginu, bez teplot, jen mě pár dní neskutečně bolelo v krku, ale když jsem se po víkendu vydala k doktorce, tak se mi pomalu už ani nechtělo, když mě nic nebolelo a ona angína jak krava :D a už mi nebylo absolutně nic ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21171
29.6.20 06:11
@Anonymní píše:
V krku… Jedna mandle mi přijde ok, druhá má tam takovou skvrnku, a nahoře malicky cepik, jinak nic, oboje může být běžné.. Nedokážu to posoudit…
Tak raději pujdem, nevěděla jsem zda nebudeme za exoty když půjdem s bolestí bolesti v krku bez teplot.. :think: :mavam:

Moje dcera měla spalovou angínu jen s lehce zvýšenou teplotou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama