Bolesti a nutkání čůrat

8
13.10.20 21:50

Bolesti a nutkani curat

Ahoj, jdu si poradu treba nektera z vas mela neco podobneho nebo stale ma. Ja uz jsem zoufala. Uz mi to pretrvava vic jak rok. Několikrat jsem mela zanet močáku i zánět ledvin a od te doby mam nekolikrát do mesice pocity časté močení, bolest ale v moči mi nikdy nic nenajdou. Na urologii jsem na vyšetřeních byla ale nic mi nenašli jsem prý v pořádku a to samé na gynekologii. Má někdo něco podobneho co mu treba zabírá nebo nějaká rada? Uz jsem celkem zoufala. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19033
13.10.20 21:54

Jo taky to mam, ja mela 3× silny zanet ledvin a stačí malinko prochladnout a hned litam porad curat a boli me podbrisek. Na urologii ani gynde nic nenasli. Většinou mi pomuze zůstat den v teple a prolit se urologickym cajem a je to zase dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1614
13.10.20 23:20

Hodne pit, lichorerisnice, pripadne Rowatinex a teplo. Hlavne mit vzdy zahraty stred tela (delsi bundy, svetry, mikiny) a chodidla a nesedet na studenem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
744
14.10.20 03:20

Hodně teď doporučuji blokurimu klidně dlouhodobě sáček denně. Mám s ni dobre zkušenosti. Při akutních potížích jim ještě urinal a lichorerisnici🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.20 20:28

Jednu dobu jsem trpěla na záněty močového měchýře (nebo spíš popravdě to bylo tak, že doktor mě nehtěl nikam posílat na kontrolu, tak řekl, že pokud teď nemám problém, tak je vše ok) - hmm ale světe div se, zánět byl nedoléčený a proto jsem tím tak dlouho trpěla.
Někdy ale mám stejné pocity jako zakladatelka, ale vždy se mi to stane po takovým hodně delším sexu a do večera to odezní samo.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama