Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Dotaz 22 let, měsíc a půl se snažíme o mimčo těhotná nejsem ovulace a cyklus pravidelný, váha výška stejný, prášky na podporu hormonů či nějaké jiné žádné nemám ale i tak přes to vše mi rostou prsa v vyvinu už dávno nejsem
za posledních 14 dní mi přijde že se zvětšili stejně jako když jsem měla menstruaci vzhledem k tomu že ji nemám tak jiný důvod růstu netuším
jsou jakoby nafouklé či jak to říct ale pevné ne tvrdé
sem tam mě občas zabolí při stisku stejně jako u menstruace
očekávaná menstruace je až 2.12 ![]()
Tak si udělej těhotenský test, pokud se snažíte a nevidíš důvodu v tom, že by to bylo z růstu
nic jednoduššího asi není ![]()
Jinak mě celkově napadly nějaké hormonální změny…estrogen a progesteron mohou ovlivnit tkáně v prsou.
Možná taky změna životního stylu, stres…je toho kupa. Tady můžeme jen střílet do slepa.
Udělej si test a nebo počkej jestli se dostaví menstruace a uvidíš.
Snad se zadaří ![]()
Ahoj,
když si nejsi jistá, udělej si test. Ale myslím si, že stejně nic neukáže, protože jestli máš mít menstruaci až za 14dní, tak by jsi musela být těhotný z minulého cyklu, aby něco ukázal ![]()
@Marky2002 To jsi si naprosto jistá, test jsi si dělala? Ideálně z ranní moči? menstruace proběhla v plné síle, v normální délce? ![]()