Bolestivé obnažené krčky

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
15
16.11.21 16:02

Bolestivé obnažené krčky

Ahojky všichni..již osm měsíců trpím na stálou bolest obnažených krčků na horních šestkách. Po porodu lehce ustoupily dásně a ty zuby bolí. Už jsem byla na dvou prohlídkách, zuby, dásně v pořádku. Zubař mi s tím nechce nic dělat. Čistím správně. Prosím nemáte někdo zkušenost s konstantní bolestí těch krčků? už jsem zoufalá, děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65240
16.11.21 16:10

@PopePetra já na to používám lak od elmmexu.mje to taková malá tuba, teď něm přesně název.. ale rozhodně to pomáhá, ty zuby to jakoby obalí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
16.11.21 16:33

Zkus tento gel, mě pomohl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
16.11.21 16:47

Dekuji, ja ho prave zkousela a moc mi nepomohl holky :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
16.11.21 17:51

A jak často a dlouho jsi elmex gelée dávala? Na dentální hygieně jsi nebyla? Tam by mohla taky něco poradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
16.11.21 17:59

@Okta no davala jsem jednou tydne asi tak mesic…jak tam pisou v navodu..a nepomohlo, tak jsem prestala.
Na dentalni hygiene jsem byla, tam mi rekla na co si davat pozor z jidla a piti, dala jinej gel -ten zabira, ale ne tak, aby mi to tu bolest uplne vymlatilo.
Pasty na citlive zuby.
Asi ty krcky mam nejak extremne citlivy :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
16.11.21 18:11

@PopePetra Tak potom zkusit vytrvat s těmi gely. Možná, při dlouhodobějším používání, se to může ještě trochu upravit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2616
16.11.21 18:23

@PopePetra ahoj, doporučuji Tooth mousse, k sehnání na netu, v lékárnách není. Obsahuje vysoký obsah vápníku a může se potřít a nechat přes celou noc, elmex gel se musí vyplachnout. Tooth mousse, pokud máš třeba nosiče na bělení, můžeš dávat do nich a noc. A výhoda je, ze i dobře chutná :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2424
16.11.21 18:25
@martina.se píše:
@PopePetra já na to používám lak od elmmexu.mje to taková malá tuba, teď něm přesně název.. ale rozhodně to pomáhá, ty zuby to jakoby obalí :think:

Můžu se zeptat, to prodávají v lékárně? O tom jsem neslyšela, díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
16.11.21 18:29

Pomohl mi gel Green or. Jsou to dvě spojené nádobky, používají se postupně. Kupovala jsem ho normálně v lékárně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
16.11.21 20:06

@lombrico dekuji,vyzkousim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
16.11.21 20:08

@Gábííí dekuji moc, mne se prave i z toho elmex geleee navalovalo :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2616
16.11.21 20:41

@PopePetra to se vůbec nedivím, elmex gel není opravdu chutný :mrgreen: Tooth mouse můžeš užívat opravdu pořád a také ho můžou užívat děti a to i malé, neobsahuje fluoridy. Ale pozor, pokud jsi alergická na mléčný protein, tak neuzivat!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
16.11.21 20:53

@Gábííí nastesti alergicka nejsem, uz mam objednano, tak snad uz :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2616
16.11.21 21:26

@PopePetra tak pak napiš, jestli to. pomohlo. samozřejmě měj trpělivost, nepomůže to po par dnech ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat