Bomba v sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 23:11
Bomba v sexu

Ahoj holky, snad nikoho nepohorším touto otázkou.. :P asi každá sme nekdy chtěli svému partnerovi dopřát maximum v posteli, nejlepší orgasmus co kdy zažil.. Orální sexem, vaginální ci análním? Jak je co nejvíc rozpalit a co jim udělá nejvíc dobře a jak?! Jaké konkrétní věci udělají nezapomenutelný zážitek v posteli pro něj? :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63320 příspěvků 3 inzeráty 07.08.18 23:29

Nejspíš takpve, které dotyčného nejvíce berou… Ale to se musíš ptat jeho a ne nás.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 23:32

To bude naprosto individuální. Každýmu se líbí něco jiného. Někdo rád svazování, někdo je rád dominantní, někdo zas rád zmíněný anál a to všecko může někomu jinýmu připadat nechutné a nepotřebné. Můžu ti říct, co se zdá skvělé mně, ale bylo by to neúčelné. Musíš se ho zeptat na jeho sexuální touhy, jinak to nepůjde …

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 23:42

Určitě orální sex až do konce s polknutím. Pro drtivou většinu chlapů nejlepší, když se mohou partnerce udělat do úst, a ona jim ho tam ještě pak při největší citlivosti polaská.

Nesrovnatelný zážitek s tím, než když to žena před koncem přeruší a jen dodělá rukou, nebo po výstřiku ihned plive a končí.

Tarjei
Závislačka 4058 příspěvků 08.08.18 00:30

Masaz prostaty ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 06:21
@Anonymní píše:
Určitě orální sex až do konce s polknutím. Pro drtivou většinu chlapů nejlepší, když se mohou partnerce udělat do úst, a ona jim ho tam ještě pak při největší citlivosti polaská.Nesrov­natelný zážitek s tím, než když to žena před koncem přeruší a jen dodělá rukou, nebo po výstřiku ihned plive a končí.

Tak treba tohle zrovna memu muzi pripada nechutne :roll: :lol: .

HaškováMona
Povídálka 20 příspěvků 08.08.18 06:23
@Anonymní píše:
Ahoj holky, snad nikoho nepohorším touto otázkou.. :P asi každá sme nekdy chtěli svému partnerovi dopřát maximum v posteli, nejlepší orgasmus co kdy zažil.. Orální sexem, vaginální ci análním? Jak je co nejvíc rozpalit a co jim udělá nejvíc dobře a jak?! Jaké konkrétní věci udělají nezapomenutelný zážitek v posteli pro něj? :oops:

více holek naráz žádnýho nezklame :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 06:35

Rucni prace s gelem na bazi silikonoveho oleje

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 08:19

Sory holky, jen si zkusím anonym :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 08:34
@Anonymní píše:
Sory holky, jen si zkusím anonym :D

Já také. Zajima mě, kolik druhu kytiček má emimino v zásobě. :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 08:51

Diskuzi jsem necetla, ale zajima me dalsi kytka :-D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 09:20
@Anonymní píše:
Diskuzi jsem necetla, ale zajima me dalsi kytka :-D

Prvořadě zkouším kytku ale ať neplevelím zbytečně tak za mě odpověď: anální sex

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 09:50

kytka

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 09:51

Ještě mě napadá zavázat oči, prostě některé chlapy to rajcuje (a může si beztrestně představit koho chce)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 14:44

rimming, nuru masáž, masáž prostaty

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš má strach o syna: V noci mu bouchají na dveře, jeho matka je vyděšená!

Atmosféra kolem kauzy Čapí hnízdo začíná pořádně houstnout. Politici vyzývají... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >