Reklama

Brist Chorvatsko - info

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

villa
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 08.01.17 17:03
Brist Chorvatsko -info

Ahoj těm, kteří jezdí do Bristu nebo tam někdy byli :D
Jsme tři, my s manželem a 8 letý kluk a uvažujeme nad Bristem. Je tam nějaké vyžití? Jde tam půjčit kola? Není tam nuda? Nejde mi o rušnou dovolenou, spíš chceme něco klidnějšího, ale ne nudného, zkrátka tak, abychom zabavili i syna :-) Před pár lety jsem byli v Rogoznici a tam se mi líbilo strašně moc - vysoce nasazená laťka - apartmán hned u moře, kola na půjčení, ale chci poznat i jiné krásy, tak proto se tam nevracíme.
Můžete mi dát i nějaké tipy na ubytování v Bristu?
Děkuji :)

Reklama

Reakce:

cverunka
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 08.01.17 17:25

Byla jsem tam před 20 lety :lol: Tenkrát tam žádná půjčovna kol nebyla a bylo to takové spíše mrtvé, ale nádherné a doteď na to vzpomínám. Nádherné moře. Od té doby se tam ale určitě hodně změnilo.

mpavlic
Kecalka 174 příspěvků 04.09.17 14:46

Ahoj, chteli bychom tedkom jet s dvouletym klukem @villa byli jste v tom bristu? jake to bylo? prosim o nejaky tip na ubytovani dekuji

villa
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 04.09.17 19:12

Nebyli, byli jsme nakonec ve Vodicích a děs běs…plno lidí, hlava na hlavě, takže Brist určitě dobrá volba :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama