Britax B-motion prostor na nožičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dee9614
Kecalka 283 příspěvků 09.10.14 16:37
Britax B-motion prostor na nozicky

Holky, mate nektera Bmotion? Ctyrkolku, jak jste vyresily, ze nejde zvedat prostor na nozicky?

Jak maminky hodnotí Britax Römer B-motion

Reakce:
adell
Kecalka 454 příspěvků 09.10.14 16:46

Můžeš si dokoupit polohování. Přidej se na FB ke skupině britaxačky, tam se to hodně řeší.

Dee9614
Kecalka 283 příspěvků 09.10.14 16:47

Dekuji Adel!!!:)

Petrish
Nováček 1 příspěvek 11.11.14 12:13

Ahoj,
prosim ta, uz si vyriesila ten priestor na nozicky na BRITAXe?
Ak vies o nejakej mamicke, co sije to polihovanie, mozes dat kontakt, prosim ta?
Moc dakujem

Dee9614
Kecalka 283 příspěvků 14.11.14 23:16

@Petrish koukni na fb do skupiny britaxacky:-)… holky ho tam prodavaji, ja si nechala usit specialni vlozku do kocaku vc.toho polohovani

kalypsoooo
Kecalka 471 příspěvků 29.12.14 15:17
@Dee9614 píše:
Holky, mate nektera Bmotion? Ctyrkolku, jak jste vyresily, ze nejde zvedat prostor na nozicky?

Můžu se zeptat, jak jsi myslela to zvedání nožiček? Dnes jsem byla v obchodě a ukazovala nam právě to polohování.

Dik

Dee9614
Kecalka 283 příspěvků 16.01.15 11:35

@kalypsoooo to jsem myslela, to polohovani navic, aby mel nihy v rovine. Nechala jsem si usit delsi vlozku do kocarku a dala v prostoru pod nohy desku, takze je delsi a splnila ucel:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >