Britax motion 3 PLUS - terén

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 15:10
Britax motion 3 PLUS - terén

Ahoj,

prosím kdo máte tento kočárek, jaký terén jste s ním projeli? Jste s ním spokojení? Máme Bugaboo Cameleon a jsem z něho dost zklamaná. Má problém i s běžným ne úplně hladkým chodníkem - no hold jsem se nechala napálit. Chceme k němu dokoupit kočárek na výlety do přírody (i do horšího terénu), ale budu ho používat i na běžné procházky. Bugaboo si nechám na nákupy, zařizovačky atp (v podstatě jako neskutečně předražené golfky). Nechceme ale zase investovat opravdu velkou sumu, tak ten Britax nám přijde zlatá střední cesta. No nerada bych, aby to byl zase městký kočár. Je dost odpružený? A jak je to se stabilitou - nenaklání se v terénu do stran? Díky moc za zkušenosti ;) :mavam:

Reakce:
Káťa19
Echt Kelišová 8265 příspěvků 19 inzerátů 07.12.18 16:03
@Anonymní píše:
Ahoj,prosím kdo máte tento kočárek, jaký terén jste s ním projeli? Jste s ním spokojení? Máme Bugaboo Cameleon a jsem z něho dost zklamaná. Má problém i s běžným ne úplně hladkým chodníkem - no hold jsem se nechala napálit. Chceme k němu dokoupit kočárek na výlety do přírody (i do horšího terénu), ale budu ho používat i na běžné procházky. Bugaboo si nechám na nákupy, zařizovačky atp (v podstatě jako neskutečně předražené golfky). Nechceme ale zase investovat opravdu velkou sumu, tak ten Britax nám přijde zlatá střední cesta. No nerada bych, aby to byl zase městký kočár. Je dost odpružený? A jak je to se stabilitou - nenaklání se v terénu do stran? Díky moc za zkušenosti ;) :mavam:

ja ho mam a teren projede, les, louka, sterk, kvuli tomu jsem ho kupovala, je ale dost plastovy, treba madlo, drzi plast na dvou sroubkach, takze pri nadzvedavani velky pozor. jinak spokojenost za tu cenu.
tady recenze https://www.emimino.cz/…/b-motion-3/
ostatní, budu ráda, když přidají :kytka:

Káťa19
Echt Kelišová 8265 příspěvků 19 inzerátů 07.12.18 16:05

jinak odpružený neni, ale nevadí mi to, je tam jen lehoucka pružinka

Olivia.s
Povídálka 18 příspěvků 07.12.18 16:10

Já ho mám strašně ráda, měli jsme ho xkrat na Sumave, tady u nás taky strašný terén. Dobře se skládá, ovládá jednou rukou. Nevýhoda neúplný sed pokud nějak nepřitahnes dalšíma paskama…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 16:14

@Káťa19 @Olivia.s Díky holky. No já právě nechtěla Polskou kombinaci, ale s Bugaboo jsem fakt šlápla vedle. Nehledě na to, že ta sportovní sedačka je fakt na prd. Ale zpět k Britaxu :D … Je mi jasné, že nebude tak vychytaný a promakaný, jako kočárky za 20 tis ze stejné kategorie - teda tříkolky do terénu. Nemá ruční brzdu a to odpružení už jsem právě četla, že nemá až takové. Ale to by vadit nemělo…spíš ještě se chci zeptat, v čem přesně spočívá ta plusková verze? A nesjíždí vám menší dítě ve sportovní sedačce? Taky jestli tam sedí univerzální fusak, nebo je třeba mít od Britaxu. Díky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 16:16

@Olivia.s Ten sed - to bych asi přitáhla páskama - jde to v pohodě? Zkoušela jsi to?

Olivia.s
Povídálka 18 příspěvků 07.12.18 16:24
@Anonymní píše:
@Olivia.s Ten sed - to bych asi přitáhla páskama - jde to v pohodě? Zkoušela jsi to?
Nakonec nezkoušela. Mám starší bmotion 3-4 roky, netuším co je v plus verzi navíc, mám fusaky emitex. Za celou dobu žádná vada, servis…Jen dofouknuti a promazani. Přijemne jsou i barevné kombinace na dokoupení, ale nakonec jsem nevyuzila. :)
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 16:33

Dobře, mockrát děkuju. Já do něj asi půjdu…ještě tedy hledáme, ale cena mi přijde dobrá, tedy úplně levný kočárek jsme nechtěli a těším se na kočárek, který projede terén. Otáčení sedačky nám chybět nebude, protože o to dcerka nestojí. Ještě tedy se chci zeptat, jak je to s opotřebením kočárku? Píšeš, že ho máš dýl. Používala jsi i na více dětí, nebo kupovala bazarový? Já právě řeším, jestli koupit bazarový, nebo nový a pak prodat - případně odložit pro další dítko, jestli se nám hodně zalíbí.

Ornwen
Závislačka 4818 příspěvků 1 inzerát 07.12.18 16:58
@Anonymní píše:
Dobře, mockrát děkuju. Já do něj asi půjdu…ještě tedy hledáme, ale cena mi přijde dobrá, tedy úplně levný kočárek jsme nechtěli a těším se na kočárek, který projede terén. Otáčení sedačky nám chybět nebude, protože o to dcerka nestojí. Ještě tedy se chci zeptat, jak je to s opotřebením kočárku? Píšeš, že ho máš dýl. Používala jsi i na více dětí, nebo kupovala bazarový? Já právě řeším, jestli koupit bazarový, nebo nový a pak prodat - případně odložit pro další dítko, jestli se nám hodně zalíbí.

Hele mam starsi verzi a ctyrkolku. Do terenu bude trikolka lepsi. Plusko ma vetsi strisku v zakladni vybave a polohovací nozicky. Ale to polohovani dost zlobi. Maji ho kamaradi tak po pul diteti ( neni to jejich prvni) a uz jim to nedrzi.
Jinak ja mam ctyrkolku po diteti a pul :D (mezi tim asi rok jinej kocar) teren vzhledem k cene v klidu. Ted vozim casto dve deti najednou. Takovych 35kg zive vahy a da se to taky dost dobre.

Pokud bys chtela hodne na cestovani, podivala bych se po jeste necem dalsim s vetsimi koly. Ja mela ten rok phil&teds a do terenu uzasnej. Z druhe ruky sezenes za slusny penize v dobrym stavu. Nektere modrly i s tou brzdou na madle.

Jeste pokud bazarovy britax, pohlidala bych si kolecka. Nejlepe ta nova, komorova. Jinak se ti muze stat ze budes muset jeste shanet nove plaste a duse.

Olivia.s
Povídálka 18 příspěvků 07.12.18 17:29
@Anonymní píše:

Kupovali jsme nový pro dcerku v roce a kousek, teď používá syn. Takže v provozu přes 3 roky. Má běžné oděrky..

Káťa19
Echt Kelišová 8265 příspěvků 19 inzerátů 08.12.18 12:48
@Anonymní píše:
@Olivia.s Ten sed - to bych asi přitáhla páskama - jde to v pohodě? Zkoušela jsi to?

mám nepluskovou verzi a v pohodě, sed jsem vyřešila páskem za pár korun a polohování nožiček taky, ve skupince na FB Britaxačky jsou i švadlenky, co to prodávají a šijí na míru cokoliv budeš chtít… holky i poradí domácí výrobu vychytávek ;)
Pasuji tam různé fusaky i nánožníky, měla jsem od Pinkie a pak na holku jsem si ušila fusak, clonu i nánožník sama.

Plusko má navíc polohování nožiček a clonu proti slunci - obojí jde vyřešit doma nebo koupit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 21:27

@Káťa19 Dobre, moc dekuju za rady.....v pondeli jdeme do obchodu si ho „osahat“ a premerit, jestli se vejde do vytahu…a potom ho zkusime objednat - budeme hledat nejake akce. Sice mozna by spis mohly byt akce po Vanocich, ale my si ho chceme poridit do Vanoc jako darek :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >