Bronchitida 34tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
31.10.21 09:44

Bronchitida 34tt

Zdravím, uz dva tydny lecim spastickou bronchitidu jsem 34tt a na plicnim mi daly ventolin 3×2 vdechy, pulmicort 2×2 vdechy a jeste euphyllin, pomuze to vzdy jen na chvilu, v noci nespim dnes jsem jeste dobrala drosetux sirup a uz jsem dost zoufala, na plicnim mi řekly ze na atb to neni crp mam 27.
Ale ja nespim, protoze jakmile si lehnu tak se dusim az mi natahuje..zkousela jsem i cibuli s medem, vyvar z cibule..nic mi nepomaha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5026
31.10.21 19:11
@Miskamisa123 píše:
Zdravím, uz dva tydny lecim spastickou bronchitidu jsem 34tt a na plicnim mi daly ventolin 3×2 vdechy, pulmicort 2×2 vdechy a jeste euphyllin, pomuze to vzdy jen na chvilu, v noci nespim dnes jsem jeste dobrala drosetux sirup a uz jsem dost zoufala, na plicnim mi řekly ze na atb to neni crp mam 27.
Ale ja nespim, protoze jakmile si lehnu tak se dusim az mi natahuje..zkousela jsem i cibuli s medem, vyvar z cibule..nic mi nepomaha

no jestli to trvá takhle dlouho a nelepší se to, tak bych ty antibiotika asi dala. A to já spíš antibiotika nedávám. Kašel máš suchý, nebo vykašláváš? Jestli vykašláváš třeba nějaké zelené, nebo žluté a pořád máš poslechový nález na průduškách, tak bych v Tvém případě antibiotika nasadila. Jinak už moc možností není. Ještě jedině celkově kortikoidy, ale těm bych se snažila v těhotenství vyhnout. Také jsem měla nedávno těhotnou (v podobném týdnu jako ty) s ošklivou bronchitidou a nakonec měla ATB Duomox, ventolin, pulmicort, na odkašlání bromhexin. Nakonec po 2 týdnech se jí ulevilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.10.21 19:15

@Lucka1111 spis mam suchý kasel, vykaslu jen malinko a nema to zadnou barvu ale poslechove to čiste urcite neni, me prijde ze uz toho do sebe peru tolik a ze mimino je tak naklepany z toho jak se furt dusim, az mam strach, mam z toho uz namozene jak bricho tak zada..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat