Reklama

Broncho-vaxom tobolky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 05.01.11 07:03
Broncho-vaxom tobolky

Ahojky, byl nam predepsan Broncho -vaxom, puvodne sacky maly ma 3roky a neco,ale nikde ho nemeli jen v tobolkach, ze maji vypade vyroby. Myslela jsem si ze to v pohoe spolkne,ale po 3dnech nechce. Myslite ze muzu tu tobolku otevrit a dat mu jen ten prasek z ni?? :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lasička1
Echt Kelišová 8026 příspěvků 05.01.11 07:24

Určitě se tobolka smí vysypat-také jsme jí před lety užívali,to ještě sáčky nebyly.

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 05.01.11 07:35

taky jsme to dělaly u starší s jiným lékem

Právě to řešil alergolog u mladší, co z toho pro ní bude lepší. Ovšem pak se podíval na její výsledky odběrů a sešlo z toho, mmísto toho dostanem injekce :roll:

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 05.01.11 12:52

A to normalne na lzicku a do nejake tekutiny??

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 05.01.11 12:57

Presne tak, vysypat na lzicku, zakapnout necim na zapiti a dat diteti. Taky jsem to takhle delala, pred lety.
Mmch, nam tento lek opravdu zabral, rada na nej vzpominam (jestli se to tak da nazvat… „rada“),pomohl z nejhorsiho. Potom jeste uzasnej byl Zaditen, ten jak zacal brat, bylo po rymach.
Preju at taky pomuze.

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 05.01.11 13:10

no holka začala brát na 3r9m. Dávala jsem do trošky vody ve sklenici/hrnku a musela vypít. Ale ona si to nechala vysvětlit.

Pro mladší jsem plánovala, že rozpustim v trošce a natlačim do stříkačky, dokud to nevezme ze lžičky

Mi B.V. nezabral ani trošku. A mladší to nedovolí nakonec pro krevní výsledky a genetickou zátěž na celiakii…

Každopádně pokud to budeš do něčeho míchat, tak do trošičky, abys uhlídala, e to dá všechno

Cca ve 4r3m jsme začaly ty prášky polykat, vysvětlila jsem a zvládla. Kdyby nevzldála, rozpoštíme dál

Astrid
Povídálka 43 příspěvků 07.01.11 20:42

malý má 2 roky 4 měsíce a naše dr nám řekla vysypat a s něčím dát, já mu to dávala s troškou slazeného čaje ve stříkačce a nebyl problém

Enoulik
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 16.02.12 13:06

ahoj, chtěla bych se zeptat jaké měly vaše děti dávkování u tohoto přípravku?

Gret
Kecalka 237 příspěvků 16.02.12 13:46

B-V nám stejně jako Luivac hodně pomohl. Dávkování si už bohužel nepamatuji. :nevim:

katek78
Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 16.02.12 13:52

my brali jeden sáček denně, vždycky ráno na lačno
bere se tříměsíční dávka (30 sáčků v balení): pokaždé 10 dní v kuse (např. 1.-10. v lednu), pak pauza, v únoru zase 1.-10., pauza, poslední dávka 1.-10. března

Enoulik
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 16.02.12 17:40

my máme právě dávkování od dětské 1 kapsle denně měsíc, pak 2 měsíce obden a pak cosi říkala, že je pauza měsíc a pak znova obden. No a vesměs jsem četla to dávkování po 10-ti dnech.....

Gerberka
Závislačka 3166 příspěvků 16.02.12 18:56

Ahoj Enoulíku,

tak co ten Iskial - moc nepomohl??

Syn bere Broncho-vaxom od konce října - má ty sáčky (asi jsme natrefili, že ještě nebyl ten výpadek, další várku jsem kupovala v lednu - to ještě sáčky byly).

1. balení: 30 sáčků každý den večer nalačno, pak už nejíst, rozmíchané s trošičkou vody na lžičku

2. a další balení bere obden, bude brát snad až do května.

Bez problémů vše polkne, je to bez chuti a bez zápachu.

Do jaké míry mu to pomáhá - netuším, musím věřít. Celý listopad a prosinec byl OK a chodil do školky. Od poloviny ledna se v tom zase veze…nejdřív průdušky a Sumetrolim. Pak návrat do školky na 6 dnů a od 3.2. marodí - nejdřív 4 dny horečky 40tky, nezabral Ospen, dr. mu to změnila na Sumamed (azitromycin) - to bylo atb. jenom na 3 dny. Ten zabral, dostal se z toho. Dr. mu brala krev na všechno možné, včetně chlamydií a černého kašle, krevní obraz atd. - vše OK bez nálezu. Tak snad…víc už nyní pro jeho zdraví snad udělat nemůžeme.

DRŽTE SE!!! Ten broncho-vaxom je výborný, co jsem slyšela. Prý nejlepší z těch bakteriálních lyzátů (obsahuje jich nejvíc kmenů), byla jsem tenkrát ráda, že se dr. rozhodla pro něj a ne pro Ribomunyl nebo Luivac (neříkám, že jsou špatné, to vůbec ne!). Jenom co jsem o tom slyšela.....

Syn ho dostal na alergo+imunologii a bude to prý brát ještě další 2 sezony.

Enoulik
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 16.02.12 19:50

Gerberka tak to jste měli teda taky pěkné trápení :( pamatuju, že jsi psala, že se drží a pak něco chytl, ale skolilo ho to teda pořádně :(
Iskial asi u nás ne :( dceři nakonec zjistili, že prodělala v říjnu mononukleozu, proto asi byla potom tak dlouho na hromádce. Byla doma, ale přesto stále nemocná.Na začátku ledna měla angínu, od té doby je vpořádku, ale měla špatnou krev tak ji testovali na kde co až zjistily ty protilátky na EB a CMV. V pohodě je ale proto, že nechodí do školky a ještě dlouho nebude, ale co se dá dělat.
Má právě taky ten Broncho a nikde jsem nečetla podobné dávkování jako napsala dětská dr. nám tak jsem ráda, že se to tak dává i na alergologii. Má v sobě už jednu krabičku. Opravdu moc doufám, že až v tom dubnu nastoupí, bude to LEPŠÍ!!!

Enoulik
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 16.02.12 19:51

jo a nám řekla dr. že ráno na lačno, ale máme tobolky, ikdyž by to mělo být stejné ne?

Racekk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.13 07:18

Ahoj, my máme brát měsíc v kuse a pak vždy prvních 10 dní v měsíci po 3 měsíce. Koukám, že každý doktor to užívání ordinuje jinak, tak jsem z toho zmatená. Mám holku 3 a půl roku a kluka 15 měsíců a od září jsou oba pořád nakupě co malá začla chodit do školky. Hrozí nám už i vytržení nostní mandle, tak jsem z toho celá smutná a unavená…Snad se to zlepší po těch lécích.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >