Bugaboo Buffalo vs. Stokke Trailz

30.6.15 22:52

Bugaboo Buffalo vs Stokke Trailz

Milí rodičové,

rozhodoval se někdo mezi Buffalo a Trailz a co jste vybrali a proč? Případně máte někdo srovnání z provozu těchto kočárků? Ja jsem krátce otestovala tyto dva modely (plus Stokke Xplory a BGB Cameleon ) v obchodě a jeho nejbližším okolí, a podařilo se mi přiklonit se k těm terénnějším verzím od obou značek, ale dál nevím.. Pročetla jsem všech 132 stránek diskuze o Buffalo:-), ale o Trailz nikde nic moc není, a trošku mě překvapuje, že nikdo neváhal mezi těmato dvěma modely, přišly mi podobné.

Chtěla bych univerzální kočárek do městského i přírodního terénu, převážen bude hlavně autem. A kdyby se dal složit dobře do letadla, bylo by to úplně ideální (taška na BGB? Jak je to u Trailz jsem se zapomnela zeptat.) Kromě toho zamýšlím pořídit časem ještě sportovní sadu od Charriotu, takže to nemusí být kočárek hned na nějaký brutální terén, ovšem ty městské kočárky mi nepřišly moc vhodné ani do města, dost to skákalo i na těch malých kostkách.

Díky za Vaše postřehy!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Bugaboo Buffalo?

Přidejte zkušenost s Bugaboo Buffalo
Napsat příspěvek

Reakce:

15.10.15 12:04

Mam Stokke Trailz, co Vas presne zajima? Jinak k tomu skladani, to mi treba u stokke dost vadi, poste se to jen slozi, ale neni tam zadna pojistka, takze se to porad jakoby rozjizdi… Pro me je to vcelku minus.. 8o a i madlo ve sportovni verzi mi u Trailzu uplne nevyhovuje :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.15 11:23

Diky za reakci, uz mam doma v krabici Buffalo, takze nezbyva nez doufat, ze to byla dobra volba.

Jen pro info, o tom stokke jsem se docetla, ze neprosel testy na nejake skodliviny, tak treba ho muzete zkusit vratit a zkusit Buffalo :-) Ne ze by mi to prislo tak zasadni (neco zavadneho se najde skoro vsude..), ale rikala jsem si, ze si prece nebudu vedome kupovat takovej drahej kocar, kterej neprosel testy, takze to minimalne vyresilo me dilema mezi dvema pro me dost srovnatelnymi kocarky.

http://www.bild.de/…40.bild.html

http://www.sparbaby.de/…gen-im-test/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.15 11:36

@jajackie tak o tom jsem neslysela jeste :lol: alee az na par veci, jsem s tim kocarkem max spokojena.. Vyzkousela jsem jich vic, toto byl nas treti novy kocarek co jsme kupovali pro jedno dite a uz nejdu menit :palec: ty nedostatky co ma ozelim aaaa myslim, ze kdyz splnuje norvy v Norsku, tak tady ty nase budiz asi vedlejsi.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
20.7.16 11:02

Ahoj. Mam stokke trailz a zkoušela jsem i bugaboo.
Stokke mi přijde lepší do terénu a skvělý je velký a dostupný úložný prostor. Často cestuji vlakem a krasne tam nacpu cestovni tasku a vse co na par dni pro nas dva potrebuji. Což mi přijdou nedostatky bugaboo obecně i te terénní verze teda.

Co mi na stokke vadi je zminene skládání a ze je pomerne těžký a i manipulace není tak snadna jako u bugaboo. Nicmene vic plusu jsem s hledala u stokke tak jsem ho nakonec pořídila. Bavilo me i to ze je korba vysoko a nemusím se tolik sklanět. Jsme totiž pomerne vysocí a tak nám bugaboo v tomto nevyhovovalo.

Kazdopadne přeji ať Buffalo slouzi skvěle a jste spokojena :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.8.16 12:09

Jen potvrdím super volbu s Bugaboo Buffalo! Máme doma, vlastně už skoro rok a maximální spokojenost. Super ovladatelný, velký úložný prostor, velmi jednoduše složitelný, lehký.. Za nás maximální spokojenost. Ať i Vám dobře slouží :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
5.3.17 14:24

Maminky měly jste možnost vyzkoušet Bugaboo Buffalo a Stokke Trailz?
Zamloval se nam Bugaboo, dokud jsme se ne zašli kouknout na Stokke, měl lepší přístup ke košíku zdal se i větší, korbička pro miminko taky působila, že je větší.
Jak jste a nejste spokojene se Sttoke Trailz?
Odpovida cena kvalitě?
Kde jste kočárek kupovali?
Byli s kočárkem problémy, že se něco pokazilo…?
Koupili jste si kočárek i přesto, že 2015 vyšel špatně v testech?
Předem děkuji za odpovědi? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
22.1.18 19:02
@TrendyK píše:
Jen potvrdím super volbu s Bugaboo Buffalo! Máme doma, vlastně už skoro rok a maximální spokojenost. Super ovladatelný, velký úložný prostor, velmi jednoduše složitelný, lehký.. Za nás maximální spokojenost. Ať i Vám dobře slouží :-)

Chci se zeptat, buffalo se mi libi, jen si furt nejsem jista, zda chci sportak vajickoveho typu a prijde mi i maly oproti treba britaxu go big a emmaljungy nxt90f. A co se tyce ulozneho prostoru, tak co jsem koukala v obchode, tak pod hlubokou korbu teda nevim jak bych narvala nakup natoz treba pejska(coz taky resim) :roll:,tak by me zajimalo po delsi dobe jake jsou postrehy a zkusenosti s timto kocarkem dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.19 07:51

Kinderwagen

Mam Stokke Trailz, co Vas presne zajima? Jinak k tomu skladani, to mi treba u stokke dost vadi, poste se to jen slozi, ale neni tam zadna pojistka, takze se to porad jakoby rozjizdi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.19 10:28
@berlinwall2099812 píše:
Mam Stokke Trailz, co Vas presne zajima? Jinak k tomu skladani, to mi treba u stokke dost vadi, poste se to jen slozi, ale neni tam zadna pojistka, takze se to porad jakoby rozjizdi

Ahoj, vidím, že je tady u tebe nejaktuálnější příspěvěk o stokke trailz:-)
mám jeden dotaz, který jsem tady nezaznamenala…a to ohledně sporťáku a ne korba. S korbou bych byla asi maximalně spokojená, přišla mi taková prostorná a pro miminko pohodlná. Jen když jsem se zaměřila na stokke sporťák, který bych využila třeba od 6-8 měsíce dítěte, když už sám sedí, tak mi tam něco nesedí. S paní v obchodě jsme rozebíraly to, že dítě v kočárku stále sedí ikdyž ho spolohuji do lehu, tak je stále jeho dupka v sedu. Někteří pediatři a fyzioterapeuti to nedoporučují, protože by se dítě mělo natáhnout i nožičky kdežto u sportaku to není možné…
projížděla jsem taktéž u Bugaboo, Joolz,Neonato kde tato poloha miminka ve sportaku je taky stejná. Jen Cybex se dá spolohovat tak, že leží miminko v rovině s natáhnutýma nožičkama. A ted si nejem vůbec jistá, zda li je to tak škodlive pro páteř miminka, když to takto mají další 3 nejprodávanější značky.

Co si o tom myslíte vy, co máte i sporťák k Stokke strailz? Děkuji moc za radu!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.19 15:50

Chtěla bych jen obnovit diskuzi… sama jsem tento článek našla,ale moc mu nevěřím.. dtest 2016 a vyhrál stokke trailz.. žádná závada.. to bude asi nějaký boj značek, nebo já nevím.. sama se ted rozhoduji který…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama